Bedoes

Bedoes

video
dodano: 2017-06-18 16:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Nie tak dawno byliśmy świadkami 'poetyckiego beefu' Filipka z Bedoesem, tym razem freestyle'owiec z Milicza zaatakował autora "Aby śmierć miała znaczenie" w trakcie Bitwy o Ciechanów.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-13 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Adi Nowak dopiero co wypuścił nakładem Asfaltu swój oficjalny debiut "VR", z tej okazji zajrzał do Yurkosky'ego na livestream gdzie poodpowiadał na szereg pytań od słuchaczy. Nie zabrakło oczywiście pytań o muzyczne kooperacje.

kategorie:
dodano: 2017-04-06 14:59 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Tracklista:

1. Łk 1, 46-55

2. NFZ

3. Biały i młody

4. Hymn ft. Solar, Białas

5. Napad

6. Raz ft. Beteo

7. Gang, gang, gang

8. Aby śmierć miała znaczenie

9. Kolega brata rapera

10. Jon Snow ft. White

11. Papito ft. Kuqe

12. Typie ft. ReTo

13. C’est la vie

14. Anioły

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-23 16:31 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 11)

Jak widać poetycka forma prezentacji dissów bardzo przypadła do gustu Filipkowi, który jeszcze wczoraj zdecydował się na napisanie drugiego wiersza na cześć Bedoesa. Tym razem ubrany w koszule i marynarkę niczym rasowy poeta wygłosił swoją odpowiedź na wersety reprezenta SB Maffiji.

W niej raper z Milicza wyraża swoją wielką radość, "iż udało mu się zachęcić niewykształconego rywala do wzięcia udziału w tego typu formie rywalizacji."

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-22 22:37 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 16)

W opublikowanym dzisiaj wywiadzie z Winim Bedoes musiał odpowiedzieć na pytanie, kto według niego jest najgorszym raperem w Polsce. Młody Wilk zdecydował się nie owijać w bawełnę i szybko wskazał na reprezentanta QueQuality, Filipka. Efekt? Próbka umiejętności poetyckich od obu raperów. 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-03-16 22:45 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Dziś ukazał się ósmy klip promujący wspólny album tegorocznego Młodego Wilka Bedoesa i Kubiego Producenta "Aby Śmierć Miała Znaczenie". W numerze "Hymn" gościnnie udzielili się założyciele SB Maffija - Solar i Białas, a teledysk został nakręcony podczas koncertu SBM w katowickim Mega Clubie.

dodano: 2017-03-05 15:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Popkiller Młode Wilki to inicjatywa służąca wskazaniu, wyróżnieniu i promocyjnego wsparciu najciekawszych nowych twarzy na polskiej scenie hip-hopowej oraz nasza odpowiedź na amerykańską akcję XXL Freshman, która pomogła wypromować takie postaci jak Kendrick Lamar, J. Cole, Macklemore, Wiz Khalifa, Mac Miller, Yelawolf, Kid Cudi, B.o.B, Machine Gun Kelly, Logic czy Kid Ink. Prestiżowy pierwowzór postanowiliśmy rozbudować o nowe elementy, takie jak wspólny utwór Wilków (w dwóch pierwszych edycjach produkował go O.S.T.R., w trzeciej SoDrumatic, a w czwartej zagraniczny gość - A$AP Ty Beats).

Przez dotychczasowe edycje przewinęły się takie postaci jak KęKę, Białas, Bisz, Buka, Medium (Tau), Bonson, Kuban, Kuba Knap, 2sty, Gedz, Wac Toja, Żabson czy Gospel a w tym roku mamy przyjemność zaprezentować 5 już "wilczą watahę". Ponownie jest to kolaż przedstawiający przekrój klimatyczny polskiej sceny rapowej i zderzenie różnych światów, osobowości i różnego spojrzenia na muzykę.

Już 15 marca otrzymacie pełen album Popkiller Młode Wilki 5 a na nim wspólny utwór oraz 10 premierowych solowych numerów (tutaj preorder) - w dniu premiery odbędzie się także release party w warszawskim klubie BAL a już 8.04. (również w Warszawie) specjalny koncert promujący i podsumowujący tegoroczną edycję.

dodano: 2017-03-02 13:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 24)

Dobra passa SB Maffiji nadal trwa - po platynowym "H8M4" i złotej "#nowanormalnosc" przyszła pora na debiutancki album Bedoesa i Kubiego Producenta. Efekt? Pierwsze miejsce na OLiS!

video
dodano: 2017-02-27 20:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Roundtable. Czyli nowy element tegorocznej akcji Młodych Wilków. Posadziliśmy całą wilczą 10-tkę na kanapach, rzuciliśmy im hasłowo parę słów-kluczy jako motywy przewodnie... i usunęliśmy się w cień, a oni dyskutowali w najlepsze, czasem w intensywnej wymianie zdań naturalnie odbiegając od głównego tematu, jak to w każdej normalnej rozmowie.

W części trzeciej cała 10-tka porozmawiała o tym, czym jest dla nich sukces; o drodze do niego oraz o tym jak różni się branża muzyczna od tego, jakie mieli wobec niej oczekiwania.

video
dodano: 2017-02-26 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Pora na ostatni, trzeci Cypher a w nim aż 4 osoby - PlanBe, Anatom, Bedoes i Smolasty na bicie Kubiego Producenta. Gramofony przejął tym razem DJ Pasza!

Pamiętajcie, że trwa już preorder płyty a w popkillerowym sklepie znajdziecie zarówno nowy album jak specjalne promocyjne pakiety z płytami z poprzednich dwóch edycji.

dodano: 2017-02-25 16:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Otrzymaliście już dwa Cyphery tegorocznych Młodych Wilków - jutro pora na trzeci i ostatni! A w nim aż 4 osoby - PlanBe, Anatom, Bedoes i Smolasty na bicie Kubiego Producenta. Gramofony przejął tym razem DJ Pasza!

Pamiętajcie, że trwa już preorder płyty a w popkillerowym sklepie znajdziecie zarówno nowy album jak specjalne promocyjne pakiety z płytami z poprzednich dwóch edycji.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-24 12:12 przez: Kontakt (komentarze: 24)

Kilka dni temu Penx wyjaśnił w wywiadzie, że jego facebookowy post krytykujący "NFZ" Bedoesa był jedynie opinią i między raperami nie ma żadnego beefu. Teraz do sytuacji ustosunkował się autor "Aby śmierć miała znaczenie"...

Tagi:
video
dodano: 2017-02-22 17:57 przez: Kacper Szymański (komentarze: 3)

Bedoes i Kubi Producent prezentują słuchaczom kolejny teledysk z ich świeżo wydanej płyty "Aby Śmierć Miała Znaczenie". Utwór "C'est la vie" wyprodukował rzecz jasna Kubi, odpowiedzialny za muzykę na całym albumie, zaś teledysk jest dziełem Mikołaja Wiśniewskiego. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-19 20:34 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Gdy po premierze "NFZ" krytyczny komentarz na swoim FB zamieścił członek Patokalipsy Penx, Internet błyskawicznie zaczął doszukiwać się konfliktu. Teraz do całej sytuacji odniósł się krakowski raper w nowym wywiadzie.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-02-19 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Roundtable. Czyli nowy element tegorocznej akcji Młodych Wilków. Posadziliśmy całą wilczą 10-tkę na kanapach, rzuciliśmy im hasłowo parę słów-kluczy jako motywy przewodnie... i usunęliśmy się w cień, a oni dyskutowali w najlepsze, czasem w intensywnej wymianie zdań naturalnie odbiegając od głównego tematu, jak to w każdej normalnej rozmowie. Dziś pora na pierwszą część roundtable'owej konwersacji, a w niej wrażenia związane z całym młodowilczym weekendem!

Strony