Bedoes

Bedoes

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-07 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Przy okazji podsumowania tego, co działo się na naszej scenie w lipcu WdoWA opowiedziała Yurkosky'emu o swoich wrażeniach z beefu Bedoesa z Filipkiem.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2017-07-27 17:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Te-Tris to legenda polskiej sceny bitewnej i zawodnik doświadczony także w beefach (pamiętne konflikty z KaeNem czy Dioxem) - przy okazji festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę poprosiliśmy go o komentarz do lipcowego beefu Bedoesa z Filipkiem. Która strona wypadła wg niego lepiej i co podobało mu się w tym starciu?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-19 23:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Beef jest skończony, czas otworzyć nowy rozdział" - pisze Bedoes załączając swój trzeci diss na Filipka i nawiązując do premiery singla "Gustaw". "Rocket Jump" podzielony jest na dwie części - najpierw słyszymy klasyczny diss a potem Bedoes odpowiada na niego prześmiewczo wcielając się w Filipka i wchodząc w konwencję bitwy freestyle'owej. Na koniec otrzymujemy jeszcze swoiste post-scriptum w formie monologu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-07-19 16:37 przez: SB Maffija (komentarze: 5)

Bedoes prezentuje pierwszą zapowiedź swojego drugiego albumu. "Gustaw" to singiel, który ukazuje zarówno muzyczną, jak i życiową ewolucję rapera, który wzbudził masowe kontrowersje albumem "Aby Śmierć Miała Znaczenie" z Kubi Producentem. 20 kilo mniej, kilkadziesiąt koncertów i tysiące płyt później Młody Borek wraca z nowym nastawieniem i energią, żeby stawić opór zmasowanej fali bezrefleksyjnego hejtu. Autorem bitu do "Gustawa" jest rozchwytywany zewsząd Michał Graczyk, a realizacją video zajął się znany ze współpracy z Bedim Mikołaj Wiśniewski. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-13 18:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Jest i druga odpowiedź Filipka, czyli czwarty strzał w trwającym beefie. Oto "Łakałakałaka".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-11 19:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Zgodnie z piątkową zapowiedzią - po powrocie z weekendowych koncertów Bedoes siadł do odpowiedzi na diss Filipka. Oto "Pinokio"

Tagi:
kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-10 12:30 przez: Kontakt (komentarze: 1)

"Zadzwoń do Bambo i spytaj się go dlaczego typie nagle jest cisza" - nawinął Bedoes w dissie na Filipka nawiązując do bójki, do której doszło po jednym z koncertów, a wywołany do tablicy Bambo postanowił zaatakować członka 2115 dissem! "W związku z notorycznym przedstawianiem nieprawdziwych informacji przez niejakiego Borysa Przybylskiego, Bambo the Smuggler prezentuje Niemy Krzyk." - czytamy w opisie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-08 12:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Wczorajszy dzień zaowocował w obustronne strzały na linii Bedoes - Filipek. Natomiast członek 2115 odniósł się do numeru konkurenta, przywołując na myśl propsy, które Mezowi wysłał kiedyś Mes...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-07 22:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Kilka godzin temu otrzymaliśmy zapowiadany diss Bedoesa, a teraz okazuje się, że Filipek uruchomił swój zmysł freestyle'owca i serwuje odpowiedź tego samego dnia. Sprawdźcie "Mówię o twej karierze".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-07 15:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Zgodnie z zapowiedzią Bedoes po powrocie z Berlina postanowił wyjaśnić sytuację między nim i Filipkiem w najlepszy do tego sposób. Przed Wami kawałek "Aby Śmieć Miał Znaczenie", który wyprodukował Kubi Producent.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-07 12:30 przez: Kontakt (komentarze: 7)

Gorąco ostatnio na linii Bedoes-Filipek. Najpierw dostaliśmy 'poetycki beef', ale ostatnio Filipek zaatakował też członka 2115 na freestyle'u, a ten oznajmił, że można się spodziewać odpowiedzi. Co o tym beefie sądzi Białas i która strona jest jego zdaniem mocniejsza?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-05 19:02 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 10)

BRZ (Diil Gang) skrytykował ostatnio na swoim Facebooku polskich raperów za kopiowanie zagranicznych produkcji, a teraz wypuścił kawałek, w którym dosadnie atakuje niektórych z nich. W utworze "Skąd te dziary" raper dissuje m.in. Bedoesa, W.E.N.Ę. oraz Tau.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-25 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W minionym tygodniu Bedoes odwiedził Berlin - wygląda na to, że mogła być to bardzo owocna muzycznie wizyta! Bedi wrzucił bowiem na swoje Insta zdjęcie z dwójką reprezentantów niemieckiej sceny, oznaczone komentarzem "pozdrowienia z Berlina :-)" - nie była to jednak byle jaka dwójka...

Tagi:
video
dodano: 2017-06-18 16:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Nie tak dawno byliśmy świadkami 'poetyckiego beefu' Filipka z Bedoesem, tym razem freestyle'owiec z Milicza zaatakował autora "Aby śmierć miała znaczenie" w trakcie Bitwy o Ciechanów.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-13 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Adi Nowak dopiero co wypuścił nakładem Asfaltu swój oficjalny debiut "VR", z tej okazji zajrzał do Yurkosky'ego na livestream gdzie poodpowiadał na szereg pytań od słuchaczy. Nie zabrakło oczywiście pytań o muzyczne kooperacje.

Strony