Bedoes

Bedoes

dodano: 2017-10-05 20:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

To chyba jak na razie najbardziej kontrowersyjna kooperacja jesieni. Multi to młoda gwiazda youtube'a z ogromnymi zasięgami zgromadzonymi poprzez nagrywanie letsplayów - jakiś czas temu postanowił rozpocząć muzyczną przygodę, serwując kolejne numery i teledyski na swoim kanale, na czele z "Plecakiem", który dopiero co przekroczył 10 000 000 wyświetleń. Wczoraj otrzymaliśmy wspólny utwór Young Multiego z Bedoesem i - jak można było się spodziewać - połączenie szumu generowanego w Sieci przez tę dwójkę zaowocowało potężnymi liczbami na YT.

dodano: 2017-09-07 20:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ostatnie miesiące to w życiu i karierze Bedoesa wyjątkowo burzliwy i gorący okres - z bydgoskim raperem spotkaliśmy się na Polish Hip-Hop TV Festivalu w Płocku, by porozmawiać właśnie na temat zmian, wydarzeń i planów. Posłuchaliśmy o nadchodzącym drugim albumie, spotkaniu z Bonezem i Raf Camorą w Berlinie, głośnym singlu "Gustaw" czy zmianie muzycznego spojrzenia. Dowiedzieliśmy się również jak udało mu się tak szybko schudnąć oraz co dał mu beef z Filipkiem.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-17 15:47 przez: SB Maffija (komentarze: 0)

"Na Serio" to prawdopodobnie najbardziej zaskakujący z dotychczasowych singli z "POLONu". Białas i Lanek przygotowali numer poświęcony związkom, który w odróżnieniu od większości dotychczasowych nie ma negatywnego wydźwięku, ani posmaku pretensji i rozczarowania.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-07 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Przy okazji podsumowania tego, co działo się na naszej scenie w lipcu WdoWA opowiedziała Yurkosky'emu o swoich wrażeniach z beefu Bedoesa z Filipkiem.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2017-07-27 17:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Te-Tris to legenda polskiej sceny bitewnej i zawodnik doświadczony także w beefach (pamiętne konflikty z KaeNem czy Dioxem) - przy okazji festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę poprosiliśmy go o komentarz do lipcowego beefu Bedoesa z Filipkiem. Która strona wypadła wg niego lepiej i co podobało mu się w tym starciu?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-19 23:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Beef jest skończony, czas otworzyć nowy rozdział" - pisze Bedoes załączając swój trzeci diss na Filipka i nawiązując do premiery singla "Gustaw". "Rocket Jump" podzielony jest na dwie części - najpierw słyszymy klasyczny diss a potem Bedoes odpowiada na niego prześmiewczo wcielając się w Filipka i wchodząc w konwencję bitwy freestyle'owej. Na koniec otrzymujemy jeszcze swoiste post-scriptum w formie monologu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-07-19 16:37 przez: SB Maffija (komentarze: 6)

Bedoes prezentuje pierwszą zapowiedź swojego drugiego albumu. "Gustaw" to singiel, który ukazuje zarówno muzyczną, jak i życiową ewolucję rapera, który wzbudził masowe kontrowersje albumem "Aby Śmierć Miała Znaczenie" z Kubi Producentem. 20 kilo mniej, kilkadziesiąt koncertów i tysiące płyt później Młody Borek wraca z nowym nastawieniem i energią, żeby stawić opór zmasowanej fali bezrefleksyjnego hejtu. Autorem bitu do "Gustawa" jest rozchwytywany zewsząd Michał Graczyk, a realizacją video zajął się znany ze współpracy z Bedim Mikołaj Wiśniewski. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-13 18:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Jest i druga odpowiedź Filipka, czyli czwarty strzał w trwającym beefie. Oto "Łakałakałaka".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-11 19:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Zgodnie z piątkową zapowiedzią - po powrocie z weekendowych koncertów Bedoes siadł do odpowiedzi na diss Filipka. Oto "Pinokio"

Tagi:
kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-10 12:30 przez: Kontakt (komentarze: 1)

"Zadzwoń do Bambo i spytaj się go dlaczego typie nagle jest cisza" - nawinął Bedoes w dissie na Filipka nawiązując do bójki, do której doszło po jednym z koncertów, a wywołany do tablicy Bambo postanowił zaatakować członka 2115 dissem! "W związku z notorycznym przedstawianiem nieprawdziwych informacji przez niejakiego Borysa Przybylskiego, Bambo the Smuggler prezentuje Niemy Krzyk." - czytamy w opisie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-08 12:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Wczorajszy dzień zaowocował w obustronne strzały na linii Bedoes - Filipek. Natomiast członek 2115 odniósł się do numeru konkurenta, przywołując na myśl propsy, które Mezowi wysłał kiedyś Mes...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-07 22:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Kilka godzin temu otrzymaliśmy zapowiadany diss Bedoesa, a teraz okazuje się, że Filipek uruchomił swój zmysł freestyle'owca i serwuje odpowiedź tego samego dnia. Sprawdźcie "Mówię o twej karierze".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-07 15:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Zgodnie z zapowiedzią Bedoes po powrocie z Berlina postanowił wyjaśnić sytuację między nim i Filipkiem w najlepszy do tego sposób. Przed Wami kawałek "Aby Śmieć Miał Znaczenie", który wyprodukował Kubi Producent.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-07 12:30 przez: Kontakt (komentarze: 7)

Gorąco ostatnio na linii Bedoes-Filipek. Najpierw dostaliśmy 'poetycki beef', ale ostatnio Filipek zaatakował też członka 2115 na freestyle'u, a ten oznajmił, że można się spodziewać odpowiedzi. Co o tym beefie sądzi Białas i która strona jest jego zdaniem mocniejsza?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-05 19:02 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 10)

BRZ (Diil Gang) skrytykował ostatnio na swoim Facebooku polskich raperów za kopiowanie zagranicznych produkcji, a teraz wypuścił kawałek, w którym dosadnie atakuje niektórych z nich. W utworze "Skąd te dziary" raper dissuje m.in. Bedoesa, W.E.N.Ę. oraz Tau.

Strony