Paluch

Paluch

video
dodano: 2018-03-12 18:30 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 4)

Mimo, że od premiery albumu Solara minął już spory czas, artysta nadal nie przestaje promować "Klubu 27". Tym razem dostaliśmy klip do utworu "Jeszcze Polska", gdzie gościnnie możemy usłyszeć niezawodnego ostatnimi czasy Palucha. Za bit odpowiedzialny jest naczelny producent SB, czyli Deemz.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2018-03-10 17:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Kolejne konkretne odznaczenie dla polskiego rapu. Krążek "Ostatni Krzyk Osiedla" od Palucha pokrył się potrójną platyną!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Komentarze
dodano: 2018-03-06 17:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Tegoroczne nominacje do Fryderyka w kategorii album hip-hop znów są szeroko dyskutowane - tym razem jednak najgłośniej krzyczy nie to kto wśród nich się znalazł, a to kogo zabrakło.

video
dodano: 2018-02-22 19:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

"Raz więcej. raz mniej" to trzeci singiel z szóstego materiału krakowskiego reprezentanta BOR RECORDS -"Nemezis". Gościnnie w numerze udzielił się Paluch. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-25 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Paluch jest pretendentem do tego, by za parę lat mieć wszystko" - stwierdził w 2012 roku przed naszą kamerą Peja i patrząc na dzisiejszą pozycję na scenie zdecydowanie miał nosa. Przypomnieliśmy Paluchowi tę wypowiedź i poprosiliśmy, by odniósł się do niej z perspektywy tych 5 lat...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-16 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Sporym echem odbiła się wypowiedź Palucha, który w cytowanej już u nas rozmowie z CGM zdradził, że na produkcję swojego najnowszego albumu wydał (do dnia premiery) 250 000 złotych. W jaki sposób uzbierała się aż tak duża kwota?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-12 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Rapujący Youtuberzy to jeden z najszerzej dyskutowanych ostatnio tematów na hip-hopowej scenie. Swoje spojrzenie w tej kwestii przedstawił już przed naszą kamerą Borixon, teraz wątek ten poruszył Paluch...

Tagi:
video
dodano: 2018-01-11 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Złota Owca" to kolejny z rzędu album Palucha, który z buta wjechał na listy, wykręcając potężne liczby i budząc równie wielkie zainteresowanie. Z szefem B.O.R. spotkaliśmy się krótko przed warszawskim koncertem otwierającym trasę, by na kolejnym Spot-Talku porozmawiać o wielu ciekawych kwestiach...

wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2018-01-11 13:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tuż przed grudniowym koncertem w Warszawie i krótko po premierze "Złotej Owcy" gościliśmy Palucha w sklepie Distance.pl na 4 odsłonie Spot-Talku - otwartego wywiadu połączonego ze spotkaniem premierowym, w którym fani mogą żywo uczestniczyć, zarówno zadając pytania jak zbierając podpisy czy zdjęcia. Już dziś o 17:00 obejrzycie pełen wywiad, a teraz pora na fotorelację, za którą odpowiada Tomek Karwiński - sprawdźcie co działo się przy Marszałkowskiej 72!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-10 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Szpaku to bez wątpienia jedno z największych objawień ostatnich miesięcy - Młody Simba pod skrzydłami Palucha z buta wbił się na scenę, wywołując ogromne zamieszanie i skupiając wielką uwagę. Wygląda na to, że mało brakowało, a raper mógłby zadebiutować nie w B.O.R. a w SB Maffiji...

dodano: 2018-01-09 18:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Mówi się, że koncerty to najczystsza esencja hip-hopu. To także coś więcej niż tylko wykonanie na żywo swoich utworów - to niejednokrotnie wyjątkowe momenty, wspomnienia, kontakt z fanami i nieprzewidywalne reakcje tłumu, a także pamiętne trasy, spotkania czy aftery... Właśnie historiom dotyczącym koncertowych wspomnień poświęcony będzie nasz nowy cykl Tourbus, realizowany ze wsparciem Ticketos.pl!

W drugim odcinku razem z Paluchem cofnęliśmy się do jego początków - jak wyglądał jego pierwszy koncert? Czy od początku dostawał na scenie skrzydeł, czy też miał wtedy wielką tremę? Co potrafił rozpamiętywać tygodniami?

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-05 21:41 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Fenix" to album ukazujący trzy różne oblicza Jongmena. Na płycie znajdziemy zarówno uliczny rap, z którego wywodzi się raper, jak i klimaty newschoolu oraz hardcore'u. Jak sam tytuł wskazuje, płyta ta jest odrodzeniem Jongmena, co świetnie ukazują wymienione wcześniej muzyczne twarze projektu. Ten krążek zaskoczy z pewnością niejednego słuchacza - z koncepcją Jongmena świetnie współgrają produkcje Gibbsa, Poszwixxxa, PSRa, Choiny i Małacha, a dodatkowego sznytu dodają im cuty DJa Gondka oraz DJa Soiny. Wśród gości na płycie usłyszeć możemy m.in. Palucha, Polską Wersję, Kaczora, Shelleriniego czy Rogala DDL.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-02 21:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Dynamika na scenie hip-hopowej jest obecnie ogromna i ciężko utrzymać się na topie przez kilka lat - którzy spośród młodych kotów zostaną na niej na dłużej i uzyskają miano klasyka? Na pytanie to odpowiedział Paluch...

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2017-12-23 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Grudniową trasę "Złotej Owcy" Paluch rozpoczął koncertem w warszawskiej Proximie - sprawdźcie jak wyglądało stołeczne show szefa B.O.R.!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-19 17:24 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Na instagramie Palucha pojawiło się zdjęcie, którego podpis informuje, że jego ostatnia płyta przekroczyła sprzedaż 30 tysięcy fizyków i pokryła się platyną. Jak poinformował raper to już jego piąty album, który osiągnął to zaszczytne wyróżnienie. "Złota Owca" to dziewiąty studyjny krążek artysty, który premierę miał 24 listopada tego roku. A już niebawem na naszych łamach wywiad z Paluchem z cyklu Spot-Talk!

Strony