Paluch

Paluch

video
dodano: 2017-12-13 21:16 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Białas i Lanek nie przestają promować swojej najnowszej płyty "Polon" Dziś dostaliśmy kolejny teledysk do kawałka "Ale ja nie", w którym gościnnie udziela się Paluch. Nie jest to pierwsza współpraca obu raperów, a każdy ich kawałek zawsze odbija się dużym echem, jak będzie tym razem?

Tagi:
dodano: 2017-12-07 12:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ostatni piątek listopada był naprawdę mocnym dniem dla hip-hopowych premier. Widać to także w notowaniu OLiS - spośród 4 pierwszych pozycji aż 3 zajęli raperzy, za to w siódemce załapał się jeszcze 4 hip-hopowy krążek!

dodano: 2017-12-04 18:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem - w październiku rozpoczęliśmy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

Listopad to prawdziwa lawina muzycznych nowości (co zapowiadaliśmy zresztą w tym rankingu)  - zobaczmy więc który album najmocniej przypadł Wam do gustu! Kolejność w ankiecie ustawiona jest wg daty premiery. Głosowanie trwać będzie równy tydzień, zwycięzca zostanie więc wyłoniony 11 listopada!

video
dodano: 2017-12-03 18:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Zapraszamy do sprawdzenia najnowszego wydawnictwa Mordor Muzik. Ginger, Miły ATZ i Majkizioom zremiksowali jeden z hitów Palucha "Szaman", który dopiero co przekroczył magiczną granicę 50 000 000 odsłon na YT. Wersja polski grime, w tempie 140 BPM.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-01 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Żywe dyskusje i świetny klimat na spotkaniu premierowym Młodych Wilków zainspirowały nas do zainicjowania akcji Spot-Talk - cyklicznych spotkań z artystami w warszawskim sklepie Distance.pl, w trakcie których odbywa się popkillerowy wywiad z udziałem publiczności i z możliwością dopytania samemu o nurtujące Was kwestie, a także luźnego pogadania z gośćmi oraz zrobienia zdjęcia czy zdobycia podpisu.

Do tej pory na Spot-Talkach gościliśmy Solara z Białasem, Tedego i Włodiego - teraz pora na Palucha, który dopiero co wydał ozłoconą błyskawicznie "Złotą Owcę"! Szef B.O.R. wpadnie do nas tuż przed swoim warszawskim koncertem inaugurującym trasę (Paluch • Złota Owca • Warszawa) - zapraszamy więc na otwarte spotkanie premierowe połączone z wywiadem!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2017-11-27 16:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Złoto-platynowa seria Palucha trwa w najlepsze. "Złota Owca" wyprzedała limitowany preorder w ilości 10 000 sztuk, a po weekendzie premierowym pokryła się już Złotem!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-23 17:52 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

BOR Records oraz borshop.pl prezentują klip Palucha do numeru „Złota Owca". Za warstwe muzyczną odpowiedzialni są Sergiusz & I'Scream. Realizacją teledyski zajęła sie ekipa 9LiterFilmy. Jest to piąty singiel który promuje kolejny solowy album rapera pt. "Złota Owca", którego premiera odbędzie się 24 listopada, czyli już jutro.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-16 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Jest to czwarty singiel promujący album  „Złota Owca”, którego premiera przewidziana jest na 24 listopada 2017r.  Za klip odpowiada ekipa 9LiterFilmy.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-11-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gdy patrzymy na listopadowe zapowiedzi premier to mamy wrażenie, że połowa sceny postanowiła wycelować finisz swoich wydawnictw w tym samym okresie. Od takiego natłoku ciekawych pozycji może aż rozboleć głowa, a my postanowiliśmy wskazać na jakie 11 albumów z polskiej sceny czekamy w tym miesiącu najmocniej... Kolejność wg daty wydania.

wydarzenie
dodano: 2017-11-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Gdy patrzymy na listopadowe zapowiedzi premier to mamy wrażenie, że połowa sceny postanowiła wycelować finisz swoich wydawnictw w tym samym okresie. Od takiego natłoku ciekawych pozycji może aż rozboleć głowa, a my postanowiliśmy wskazać na jakie 11 albumów z polskiej sceny czekamy w tym miesiącu najmocniej... Kolejność wg daty wydania.

dodano: 2017-11-04 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Natłok wydarzeń i informacji w muzyce jest obecnie taki, że odłączenie się na kilka dni łatwo skutkować może przegapieniem wielu gorących tematów. Postanowiliśmy więc wystartować z małym podsumowaniem danego miesiąca na Popkillerze. Na początku każdego miesiąca będziemy przypominać Wam tu te newsy i single/teledyski, które spotkały się z najgorętszym odzewem na naszych łamach i które przeczytało lub zobaczyło najwięcej popkillerowych czytelników. Oto co działo się w październiku!

dodano: 2017-11-01 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Doskonale wiemy, jak ważnym elementem promocji muzyki - wręcz nieodłącznym - stały się obecnie klipy. To o nie opierana jest cała kampania promocyjna, to w nie idą największe budżety, to one w końcu owe budżety generują (poprzez zyski z YouTube'a). Dziś nie wystarczą już 1-2 teledyski zapowiadające krążek, częściej dostajemy ich 6 czy 7. W połączeniu z ilością nowych wydawnictw okazuje się, że teledyskowy natłok jest po prostu przeogromny i naprawdę ciężko się w nim połapać...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-30 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

BOR Records oraz borshop.pl prezentują klip Palucha do numeru „Kontrola Jakości" z gościnnym udziałem Szpaka, jednego z najbardziej obiecujących raperów młodego pokolenia. Za warstwę muzyczną odpowiedzialna jest grupa soSpecial. Jest to trzeci singiel promujący album „Złota Owca”, którego premiera przewidziana jest na 24 listopada 2017r. Za produkcję teledysku odpowiada Pan Filmowiec.

kategorie:
dodano: 2017-10-13 11:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po świetnym 2016r (dwa albumy - „10/29” platynowy i „Ostatni Krzyk Osiedla” podwójna platyna) Paluch nie zwalnia tempa i wraca z kolejnym albumem. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-12 15:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

BOR Records oraz borshop.pl prezentują klip Palucha do numeru „CARDIO” za którego produkcję odpowiada ENZU. Jest to drugi singiel promujący album „Złota Owca”, którego premiera przewidziana jest na 24 listopada 2017r. Za produkcję teledysku odpowiada Smoła Studio.

Strony