Video

Video

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-04-26 18:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Evarlast niedawno wypuścił darmowy mixtape o nazwie "Warporn Industries", o którym pisałem dzień przed ukazaniem się materiału. Z kolei tydzień temu ukazał się już trzeci teledysk promujący płytę z gościnnym udziałem B-Real z Cypress Hill. Everlast oczywiście nie zapomniał jak się rapuje i na pewno wszyscy czekamy na nowy album Mr.White, bo sam mixtape zapowiada coś większego. Znając jednak brak czasu Everlasta (ze względu na chorą córkę) pewnie jeszcze poczekamy na stricte rapowy album.

dodano: 2017-04-26 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

W sieci pojawił się klip promujący materiał "Ciężki Temar EP" obiecującego duetu - RapErystyki. Obrazek powstał do kawałka "Jestem Pewny" z gościnnym udziałem DJ HWR na gramofonach. W rozwinięciu newsa znajdziecie teledysk od Time Loop Studio, a także garść informacji, nad czym pracują obaj raperzy.

video
dodano: 2017-04-25 17:46 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Szopeen, reprezentant Lekter Records, wrzucił do sieci swój nowy klip. Track "Visa" znajdzie się na materiale "Ex EP". Produkcja bitu to dzieło Err Bitsa.

Tagi:
dodano: 2017-04-25 16:58 przez: Grzegorz Jakubowski (komentarze: 3)
malik

Malik Montana prezentuje klip do utworu "Pelikan". Jeszcze nie wiadomo czy kawałek zapowiada pełnoprawny album czy raczej na razie jest jako mały przedsmak na luźno. Utwór wyprodukował Kesz. 

video
dodano: 2017-04-25 16:14 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Enson przygotowuje się do wydania "Kan Wa Kan", o czym informowaliśmy niedawno wraz z zaprezentowaniem okładki. Raper udostępnił od tamtego czasu trzy single z tej płyty, z czego dwa z nich zostały zobrazowane. W utworze "Po prostu muszę być kimś" wyprodukowanym przez Tekena pojawia się Emes Milligan. "Kula" to z kolei singiel z gościnnym udziałem Eripe, Golina oraz Igrekzeta, do którego muzykę stworzył Mario Kontrargument. Ostatni z wypuszczonych numerów, "Faraon", to wspólny efekt pracy Ensona i BobAira.

video
dodano: 2017-04-25 15:55 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Quebonafide pochwalił się dziewiątym klipem z "Egzotyki", kontynuując tym samym podkręcanie atmosfery wokół swojego podróżniczego krążka. Poważniejszy, nostalgiczny klimat "Zorzy" raper połączył z imponującymi krajobrazami prosto z Islandii. Za produkcją utworu stoi Jorge Méndez.

Tagi:
video
dodano: 2017-04-24 19:24 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 8)

Tomb po długiej ciszy opublikował klip do utworu "Wyślij płyty". W kawałku raper mówi o preorderze płyty "Wystudzony Temperament vol. 3", który wystartował latem ubiegłego roku i wciąż nie został zrealizowany, a pod klipem widnieje też dopisek "Opis: zbędny"

Tagi:
video
dodano: 2017-04-23 16:49 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Machine Gun Kelly wypuścił "At My Best" w połowie ubiegłego miesiąca w formie audio, a teraz raper zaprezentował także teledysk do tego utworu. Refren numeru wykonuje 21-letnia piosenkarka i aktorka Hailee Steinfeld. MGK przygotowuje się do wydania swojego trzeciego albumu, zatytułowanego "Bloom", który ukaże się 12 maja.

video
dodano: 2017-04-22 14:56 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 14)

Tede i Sir Mich wypuścili kolejny klip z albumu "Keptn'". W numerze "69 ziomeczków" swój feat dograł również Abel. W dniu premiery teledysku w sklepach pojawiło się koncertowe DVD "Pół życia na żywo", czyli zapis występu Tedego i Sir Micha w warszawskiej Stodole, jaki miał tam miejsce 4 grudnia 2016 roku.

Tagi:
video
dodano: 2017-04-22 14:44 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Głowa PMM udostępnił teledysk do utworu "Gdybym", który znajdzie się na jego nadchodzącej płycie "Jak nie dzisiaj, to kiedy?". Gościnnie w kawałku pojawiają się Sobota oraz Roma. Za produkcję muzyczną odpowiada PSR. Album Głowy zostanie wydany 28 kwietnia.

video
dodano: 2017-04-22 13:24 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

VBS wypuścił w dzień premiery swojego nowego wydawnictwa klip do kawałka "Buty". Reprezentant Suwałk promuje tym utworem płytę "Szukaj mnie LP", której data wydania przypadła na 21 kwietnia. Krążek o limitowanym nakładzie pięciuset sztuk został wydany pod szyldem QueQuality.

Tagi:
video
dodano: 2017-04-22 13:15 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Ten Typ Mes, Leh, Kuba Knap, Rosalie. oraz Martina M wystąpili w czasie 10. urodzin Alkopoligamia.com, z których relacja pojawiła się na YouTube. Podczas imprezy Mes odebrał Złotą Płytę za krążek "AŁA.". Koncert poprowadzony przez DJ-a Black Belt Grega odbył się w warszawskiej Stodole.

video
dodano: 2017-04-22 13:06 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Po teledysku do "Tylko raz" HIFI prezentują drugie video stworzone podczas amerykańskiego tripu. Tym razem Diox i Czarny zobrazowali utwór "Trochę więcej". Album "Ludzie" ukaże się na rynku 12 maja nakładem Prosto.

Tagi:
dodano: 2017-04-20 14:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Premiera nowej płyty Blissa i Eso jest coraz bliżej - nowy album, "Off the Grid", ukaże się 28 kwietnia. Nie tak dawno chłopaki wypuścili kolejne single promujące wydawnictwo. Kawałek "Moments" to obraz tego, co jest tak naprawdę najważniejsze. Raperzy najlepiej spuentowali to ostatnimi wersami rapując I said fuck the money, clothes and accessories couse the only thing we really own is our memories. 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-04-20 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

P-Lo to nie tylko jeden z ciekawszych producentów w Kalifornii, ale też rapowy nr 3 w HBK Gangu po IamSu! i Sage'u The Gemini. Teraz to on wychodzi jednak na front - 12 maja otrzymamy jego nowy album "More Than Anything" a póki co pora na singiel z udziałem legendarnego E-40'ego, w którym duet oddaje hołd klasycznym brzmieniom Bay Area.

Strony