Video

Video

dodano: 2017-12-16 03:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Definicja Brzmienia" to drugi solowy, tak zwany "producencki album" Rafała Skiby aka OERa, etatowego producenta formacji B.O.K. Album ten jest swojego rodzaju posumowaniem prawie dziesięciu lat pracy twórczej Rafała. Najlepszą recenzją i wprowadzeniem w płytę będą biografia autora oraz zaproszeni goście - m.in. Bisz, Łona, GrubSon, Ero JWP, Kuba Knap czy Bokun, który pojawia się w kolejnym singlu!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-15 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Chcesz mnie poznać" to drugi singiel z płyty "Bonson - Postanawia Umrzeć". Za produkcję utworu odpowiada Pelo. W teledysku również zobaczymy fragment utworu z koncertu LIVE z udziałem Romy, dostępnego wyłącznie na wersji CD+DVD w preorderze. Premiera albumu odbędzie się 26.01.2018 roku nakładem wytwórni StoproRap. Obraz do nagrania zrealizowany został przez ekipę Stoprocent w klubie Pralnia w Szczecinie.

video
dodano: 2017-12-15 16:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny fragment występu Quebonafide na Śląskim Rap Festivalu, który dla Was mamy to klimatyczne zwolnienie show wśród morza świateł przy numerze "Między słowami" oraz potężne uderzenie z "C'est la vie". Dwa różne numery z dwóch końców świata...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-15 16:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Zawsze Mam czas" to piąty singiel promujący nowy album W.E.N.A. - "Niepamięć". Teledysk został zrealizowany w grudniu, z gościnnym udziałem Holaka i Palucha

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-15 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Zapraszamy do obejrzenia klipu Malik Montana - Who You Mam prod.PSR. Reprezentant GMLL zaskakuje kolejną premierą z nadchodzącego albumu Tijara. Tym razem zobaczymy go w trochę innej odsłonie. Produkcją video zajęla się ekipa MARATHON. A całość materiału zbliża się wielkimi krokami.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-14 19:12 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

8 grudnia miała miejsce premiera nowego albumu Deysa, który został wydany przez niego własnym sumptem. Dziś dostajemy teledysk do kolejnego utworu z tej płyty. "Stempel Call" to kawałek inspirowany postacią... A co ja Wam będę mówił? Sami sprawdźcie, kto oprócz Kartky'ego pojawia się gościnnie w teledysku.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-14 18:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

W lutym otrzymamy "W drodze po szczęście" czyli kolejny album O.S.T.R.'a, a teraz pora na pierwszy singiel - soczysty i konkretny "Słuch" zobrazowany artystycznym teledyskiem.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-14 18:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Śląski Rap Festival przyniósł nam także wyjątkowe wykonania live - nie udało się z "Hypebae", ale udało z "Nowym Kolorem" a Otsochodzi i Taco Hemingway złapali się na scenie ze swoim hitem po raz pierwszy. Sprawdźcie jak wyszło premierowe wykonanie tytułowego numeru z nowej płyty Młodego Jana!

video
kategorie: News, Soul, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-14 18:10 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

„Królowa” to drugi singiel zapowiadającym debiutancki album Rosalie.! Premiera płyty „Flashback” już 19 stycznia! Po intrygującym pierwszy singlu w kooperacji z wrocławskim producentem Suwalem, przyszedł czas na bardziej soulową odsłonę artystycznej wizji Rosalie. „Królowa” to efekt współpracy z niezwykle uzdolnionym muzykiem i producentem Moo Latte. Tekst utworu jest dziełem Rasa z zespołu Rasmentalism. Premierze „Królowej” towarzyszy utrzymany w klimacie lo-fi obrazek, który został przygotowany przez duet fotografów PANCEWICZ/WYSMYK.

dodano: 2017-12-14 18:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Emes Milligan przedstawia odsłuch EP-ki "Chapter I", która jest dodatkowym krążkiem do albumu "Self-Made Man". Na płycie znajdziecie 9 numerów, które w całości zostały wyprodukowane i zarapowane przez samego Emesa. Na stronie www.queshop.pl dostępny jest jeszcze zestaw deluxe, który zawiera "Self-Made Man" wraz z prezentowaną właśnie EP-ką "Chapter I".

video
dodano: 2017-12-14 13:40 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Tragiczna śmierć Orua wstrzymała także pracę nad zapowiadanym wówczas materiałem Projektu Nasłuch "Dobre Chłopaki". Krążek finalnie do nas trafi, a całość doprowadził do końca sam RDI.  "Dogmaty” to drugi singiel z nadchodzącej płyty...

kategorie: News, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-14 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Miał na koncie ponad 400 teledysków, był członkiem Akademii ZPAV oraz pomysłodawcą i twórcą Yach Film Festivalu, kultowego przeglądu polskich wideoklipów. Dopiero co odbyła się 26 edycja imprezy, na której gościliśmy osobiście - miałem przyjemność pojawić się w panelu dyskusyjnym "Dźwięk czy obraz? Teledysk jako kluczowa forma promocji muzyki" - niestety w tym roku osobiście nie pojawił się z powodów zdrowotnych sam pomysłodawca. A dziś dotarły do nas fatalne wieści - Yach, a właściwie Jan Paszkiewicz zmarł w wieku 59 lat...

video
dodano: 2017-12-13 21:23 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

BOR Records nie przestaje wspierać Młodego Simby i dziś dostaliśmy klip, który zwiastuje nowy projekt rapera. Teledysk do utworu "MUK" (prod. 2K & Sergiusz) zwiastuje EP-kę "BORuto". Niedługo mamy dostać więcej informacji na ten temat i na pewno Was o tym ponformujemy, jak pojawią się jakieś nowe wieści. Póki co w rozwinięciu możecie sprawdzić najnowszy teledysk Szpaka.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-13 21:16 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Białas i Lanek nie przestają promować swojej najnowszej płyty "Polon" Dziś dostaliśmy kolejny teledysk do kawałka "Ale ja nie", w którym gościnnie udziela się Paluch. Nie jest to pierwsza współpraca obu raperów, a każdy ich kawałek zawsze odbija się dużym echem, jak będzie tym razem?

Tagi:
video
dodano: 2017-12-13 17:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po długim oczekiwaniu i wielu pytaniach z Waszej strony mamy długo zapowiadany wywiad z Włodim, przeprowadzony w sierpniu w ramach 3 odcinka cyklu Spot-Talk! Wywiad napotkał opóźnienie przez przejścia techniczne, ale wreszcie mamy przyjemność zaprezentować Wam blisko 30-minutową rozmowę z legendą warszawskiej sceny!

Tagi:

Strony