News

News

dodano: 2017-05-25 21:39 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Po długiej nieobecności na polskim rapowym podwórku, z nowym numerem wrócił Sentino. Otrzymaliśmy typowy letni banger "Zapytaj o mnie" od niego i Malika Montany, wyprodukowy przez Michała Graczyka. Za obraz odpowiada ekipa Marathon Brothers. Klip znajdziecie w rozwnięciu.

video
dodano: 2017-05-25 18:22 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Duet Filipek x Foux zaprezentował kolejny klip z albumu "Młody Bukowski", tym razem do numeru "Atramentowe Noce". Poprzednie teledyski powstały do kawałka tytułowego oraz utworu "Pora dla buntowników" z gościnnym udziałem Radziasa. Premiera płyty nastąpi 23 czerwca.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-25 18:15 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Stan Tymiński" to drugi klip, a zarazem szósty z kolei singiel promujący nadchodzący mixtape WTM "Nowy Porządek". Premiera mixtape'u zaplanowana jest na czerwiec. Znajdzie się na nim sporo kolaboracji z zagranicznymi raperami (m.in. MondreMAN z Main Attrakionz, King Everest czy Mely Marz) oraz producentami takimi jak Jahlil Beats, DJ Pain 1, A$AP P On The Boards, CashMoneyAP czy Tariq Beats.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-25 18:09 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W Empikach pojawiła się już edycja specjalna albumu "MTV Unplugged: Autentycznie". Opiera się na autorskim, nigdy wcześniej nie wykorzystanym opakowaniu kartonowym zaprojektowanym przez Grzegorza "Forina" Piwnickiego. W środku słuchacz znajdzie między innymi zestaw fotografii z koncertu autorstwa Pawła Zanio. Fotografie, podobnie jak zdjęcia w zeszłorocznym bestsellerze "Życie po śmierci", wydrukowane na zostały na folii PET. Całość schowana jest w twardym, obitym materiałem etui. Według tłoczni TAKT współpracującej z Asfalt Records, jest to najdroższa pod względem kosztu wykonania polska płyta skierowana do masowej dystrybucji.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-25 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Tarcia na linii stare-młode pokolenie pojawiają się ostatnio dość często - rozbieżności muzycznych gustów i wartości zauważalne są zarówno w Stanach jak w Polsce. Włodi postanowił jednak stanąć tu w obronie młodych.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-05-25 12:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po wielkim sukcesie 5 edycji akcji i numeru "Dla nas", który w ciągu 2 miesięcy osiągnął 6 000 000 wyświetleń Młode Wilki Popkillera ruszają w Polskę z imprezowymi soundsystemami! Tej nocy w Mewie za mikrofony chwycą ReTo i Duchu a całość dopełni specjalny DJ Set od głównodowodzącego akcji i redaktora naczelnego Popkillera - Mateusza Natali aka Ematei!

dodano: 2017-05-24 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Superlativez prezentuje kolejny po "Your World" singiel z nadchodzącej płyty "Save It For Yourself", Michała Tomasika. "Adulthood" z gościnnym udziałem Emena jest trzecim utworem z płyty. Za produkcję numeru, tak jak i całej płyty odpowiedzialny jest Michał Tomasik. Premiera wydawnictwa odbędzie się 30 maja. Wciąż istnieje możliwość zamówienia LIMITOWANEGO PREORDERU, do którego dołączony zostanie mixtape Michała, "Hold That Thought". Singiel znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-24 02:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Beteo publikuje kolejny singiel przed piątkową premierą "Bejbi". Tym razem jest to otwierający album "Paw" produkcji GeezyBeatza.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-24 02:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Tede atakuje drugim singlem ze swojego nadchodzącego albumu, a jest nim opublikowane w wersji audio "0000001". Równocześnie wystartował też preorder "SKRRRT", które ukaże się już 23 czerwca.

Tagi:
dodano: 2017-05-23 20:00 przez: Hip Hop Kemp (komentarze: 0)
common

Tegoroczny skład Festiwalu z Atmosferą poszerza się o prawdziwego giganta światowej rap sceny, wielokrotnego zdobywcę nagrody Grammy, BET Hip Hop Awards, a nawet i Oscara.
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-23 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Ostatnie miesiące to dla G-Eazy'ego pasmo sukcesów i wydarzeń, wśród których łatwo byłoby odsunąć na później kolejny album. Ale w końcu od "When It's Dark Out" mija już 1,5 roku, więc to najwyższy czas na nowy krążek - i tenże nadciąga!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-05-23 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Śmierć Zbigniewa Wodeckiego poruszyła wczoraj cały kraj - także raperów, zarówno tych, którzy mieli okazję przeciąć swoje drogi z legendarnym wokalistą, jak i tych, którzy jedynie podziwiali jego twórczość. Postaraliśmy się zebrać część komentarzy lub zdjęć przedstawicieli rodzimej sceny rapowej.

kategorie: News
dodano: 2017-05-23 10:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Przy takich newsach muzyka traci podział na gatunki. Tuż po koncercie wokalistki Ariany Grande w Manchesterze na terenie hali wybuchła bomba...

video
dodano: 2017-05-23 01:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

„Jestem na trasie z Nepalu na Fidżi / Bez biznesplanu, a żyję jak widzisz” – rapuje Quebonafide w „Bumerangu”, kolejnym singlu i klipie, który zapowiada album nagrywany przez niego na wszystkich kontynentach świata.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-22 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Pod koniec roku otrzymaliśmy "KEPTN", w czerwcu trafi do nas "SKRRRT", ale to wciąż nie wszystko, co szykuje Tede. Warszawski raper zdradził dziś, że nadciąga - a raczej nadlatuje - jeszcze jedna EPka.

Tagi:

Strony