News

News

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-02-18 18:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Tempo muzycznych premier zaczyna powoli zaginać czasoprzestrzeń, ale wśród taśmowo przelatujących albumów, o których szybko zapominamy są też takie, do których premiery odliczamy dni i wyczekujemy każdej nadchodzącej informacji. W roku piłkarskiego mundialu zebraliśmy mistrzowską 11-tkę albumów, które na redakcyjnej liście oczekiwań stoją w samym topie - kolejność zachowaliśmy jednak alfabetyczną. Czas start!

***
Pełen wykaz nadchodzących premier --> Premiery Płyt
***

Co: Flatbush Zombies "Vacation In Hell"

Kiedy: 6 kwietnia 2018

Flatbush Zombies do tej pory nigdy nie zawodzili. Z projektu na projekt pokazywali znaczny progres i aż boje się, co dostaniemy po świetnym "3001: A Laced Odyssey". Legalny debiut ekipy z Flatbush na Brooklynie bardzo długo nie schodził mi z głośników, a perełki pokroju "New Phone, Who Dis?", "Your Favourite Rap Song" czy "Ascension" do teraz goszczą na moich ulubionych playilstach. Kosmiczne flow Juice, magnetyzujący głos Meecha oraz genialna produkcja Ericka The Architecta to idealna mieszanka dla fanów współczesnego rapu najwyższej jakości. Mam nadzieję, że "Vacation In Hell" zrobi spore zamieszanie na scenie po relatywnie cichym okresem Zombies. Pierwsze promo, które znajdzie się na solowym producenckim projekcie Ericka, czyli instrumental "Fruit Fruit Punch In Bora Bora" zapowiada niekonwencjonalne wydawnictwo. Do zaginania ram trójka stonerów jednak nas już dawno przyzwyczaiła.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-18 15:31 przez: Kontakt (komentarze: 6)

W ostatnich dniach zalewamy Was informacjami o beefie SB Maffiji z TPS'em, ale też tempo kolejnych wieści jest błyskawiczne - wielu słuchaczy wyczekiwało na to jaka będzie reakcja SB na kolejnym koncercie z cyklu SB Maffija Tour, szczególnie w obliczu tego, że Avi ogłosił zakończenie swojego beefu z TPS'em, a radomski raper zapowiedział na FB w niejednoznaczny sposób "Koniec pisania na fb, pisania dissow, koniec beefow hip-hopowych... zycie jest gdzie indziej". A kolejna na trasie była wczorajsza wizyta w Lublinie...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-02-18 14:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 3)

Titty Boy postanowił wykorzystać wzmożoną aktywność internautów podczas trwającego NBA All-Stary Weekend, aby ogłosić swój kolejny, piąty już album „Rap Or Go To The League”.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-18 13:54 przez: Kontakt (komentarze: 6)

W konflikcie na linii SB Maffija-TPS linia podziału opinii i wsparcia wydaje się przebiegać wyraźnie - inaczej jest jednak w przypadku Bonusa RPK, który równie dobrze życzy obu stronom.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-17 22:15 przez: Kontakt (komentarze: 21)

Lawina dissów w ostatnich dniach zdaje się nie mieć końca - tym razem ponownie rozbudzony został Śliwa, który wywołany do tablicy wersem z dissu Białasa na TPS'a postanowił zaatakować ponownie, 2,5 roku po beefie SB-Aspiratio...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-17 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Po tym, gdy jego koncertowa wypowiedź wywołała burzę Bedoes błyskawicznie sprostował całą sytuację oraz przeprosił za słowa rzucone ze sceny, wczoraj natomiast wysłał wyrazy szacunku i hałas dla Hemp Gru i wszystkich starych ekip w trakcie występu we Włocławku. Do gestu bydgoskiego rapera odniósł się teraz Bilon, który wcześniej mocno skrytykował ową sceniczną wypowiedź, mówiąc "Jak wpadniesz nam w rączki, będzie cieniutko"...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-17 13:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

Rzucona w koncertowej euforii wypowiedź Bedoesa na SB FFestivalu wywołała burzę na scenie - młody raper błyskawicznie sprostował swoje słowa w krótkim video, a na wczorajszym koncercie postanowił zrobić specjalny ukłon w stronę starej szkoły...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-16 20:20 przez: Kontakt (komentarze: 31)

Diss Aviego na TPS'a zniknął z YouTube'a - jak się  okazało obaj raperzy doszli do porozumienia.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-16 14:40 przez: Kontakt (komentarze: 14)

Dopiero co zastanawialiśmy się czy ktoś jeszcze dołączy do trwającego beefu - i zrobił to nowy nabytek Prosto Label, Frosti Rege, atakując Bedoesa...

wydarzenie
dodano: 2018-02-15 19:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W ten weekend na Północy młodowilcze natarcie - najpierw ReTo w piątek odwiedzi Elbląg a dzień później razem ze Smolastym uderzą na Gdańsk...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-15 17:53 przez: Kontakt (komentarze: 33)

Po dwóch ciosach ze strony SB Maffiji szybką odpowiedź wystosował TPS, odbijając poranny diss Białasa!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-02-15 16:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

JNR przedstawia odsłuch swojego debiutanckiego albumu pt. "MOVEMENT". Cały materiał jest utrzymany w mocno newschoolowym klimacie, a za produkcją krążka, oprócz gospodarza, odpowiadają również: HVZX, BJK oraz GOTBARSS. Gościnnie na płycie JNRa wsparli: VNM, Astek, Gedz, Kobik i Abel.

Tagi:
dodano: 2018-02-15 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 21)

Debiutancki album Nipseya Hussle'a, czyli swoistej podziemnej legendy Los Angeles, jest jednym z najbardziej wyczekiwanych projektów w grze w tym roku. Nipsey, który swoją renomę zbudował na wydawaniu licznych mixtape'ów, kooperacjami z legendami pokroju Snoop Dogga oraz sprytnymi ruchami biznesowymi, "Victory Lap" wyda już 16 lutego sumptem własnej wytwórni. Niedawno poznaliśmy tracklistę i listę gości (wśród nich m.in. Puff Daddy, YG czy CeeLo Green), a teraz dostajemy dwa single. Jednym z nich jest utwór z Kendrickiem Lamarem, natomiast drugim video do utworu "Been Down" z Swizz Beatsem!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-15 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejnym numerem Medarda na playliście "Zapisz sobie" jest "Dokąd idziemy". W surowym bangerze gościnnie pojawił się reprezentant Torunia - MAXTHC.

"Dokąd idziemy" stworzone we współpracy z niezawodnym DJ'em Siódme Przykazanie to newschoolowy, barbarzyński banger załadowany do oporu punchline'ami. Retard rapowa stylistyka posłużyła do przewrotnego komentarza do kierunku w którym zmierza nowoczesny rap.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-15 12:48 przez: Kontakt (komentarze: 46)

Przedwczoraj w odpowiedzi na ofensywny status TPS'a w stronę SB Maffiji diss nagrał na niego Avi a Białas skomentował całość słowami "To, że Bedoes się zagalopował nie podlega wątpliwości (dlatego przeprosił) ale nie upoważnia to nikogo do bezpodstawnego obrażania reszty naszej ekipy. GO!"- teraz sam wyprowadza drugi cios ze strony SB!

Tagi:

Strony