Slums Attack

Slums Attack

video
dodano: 2017-07-27 13:25 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Peja zaprezentował remix utworu "Czujesz to" z 1999 roku. Przy okazji do odświeżonej wersji nazwanej "Wchodzę na raz (Can You Feel The Vibe)" powstało street video. Refren wykonuje tutaj Hellfield, a autorem bitu jest Magiera.

video
dodano: 2017-07-22 18:05 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Peja opublikował krótkie, ale treściwe ogłoszenie na temat swoich wydawniczych planów. "Obecnie pracuję z Magierą nad albumem, który wydam wiosną" - napisał na swoim profilu na Facebooku. Peja i Magiera mają za sobą współpracę m.in. przy projekcie "Książę aka. Slumilioner" z 2014 roku. Raper poinformował także, że płyta nosi nazwę "25 godzin".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, Video
dodano: 2017-07-08 13:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W najbliższym czasie wznowienia doczekają się dwa klasyczne albumy Slums Attack - "Szacunek Ludzi Ulicy" oraz "I nie zmienia się nic...". W reedycjach krążków znajdą się niepublikowane wcześniej utwory - w obu przypadkach będą to wydawnictwa dwupłytowe. Dodatkowo materiały zostały zremasterowane i odświeżone cyfrowo.

video
dodano: 2017-04-02 22:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Kilka dni przed premierą albumu "Remisja" Peja i Brahu udostępniają klip do kawałka "W pogoni za marzeniami". W utworze gościnnie pojawił się Gandzior. "Remisja" ujrzy światło dzienne 7 kwietnia nakładem RPS Enterteyment przy dystrybucyjnym wsparciu MyMusic.

video
dodano: 2017-03-18 14:37 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 9)

Peja i Brahu wybierają się na przejażdżkę po ulicach w kolejnym klipie promującym "Remisję". Trzecim singlem z krążka został kawałek "Tylko dla orłów", do którego video zrealizowała ekipa 9liter FILMY. Premiera albumu - 7 kwietnia.

video
dodano: 2017-03-03 21:44 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 15)

Peja kontynuuje promocję swojego nadchodzącego projektu, stworzonego wspólnie z Brahem. Drugi klip z albumu "Remisja" powstał do numeru "Dekalog Rycha". Ujawniona została też (prawie) pełna tracklista płyty zaplanowanej na 7 kwietnia. Od dziś fani poznańskiego rapera mogą składać preorderowe zamówienia.

video
dodano: 2017-02-11 18:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 8)

Peja zaprezentował teledysk do numeru "Negatywny Feedback", pierwszego video promującego zbliżający się album "Remisja". Kawałek wyprodukował Brahu. Poznański raper pochwalił się też okładką wydawnictwa. Premierę "Remisji" zaplanowano na 7 kwietnia.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-05 19:00 przez: Kontakt (komentarze: 10)

Rozejście Peji i DJ-a Decksa było ciosem w ogromne grono fanów SLU. Duet uniknął jednak obrzucania się winą w Internecie, a teraz Rychu tłumaczy, dlaczego postanowił pozostać przy podpisywaniu swoich nagrań szyldem Slums Attack.

wydarzenie
dodano: 2016-10-25 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Festiwal Hip Hop Fever to kontynuacja drogi obranej przy kreowaniu kolejnych edycji festiwalu Terrorym Fever. Peja wraca z imprezą pod zmienioną nazwą, by podobnie jak w przypadku Terrorym Fever kontynuować tradycję na poznańskiej Hali nr 2 MTP. W ramach festiwalu będziecie mogli posłuchać i obejrzeć na żywo znanych wykonawców polskiej sceny rap, którzy z okazji 40. urodzin Rycha Peji tłumnie pojawią się tego dnia w Poznaniu. Hip Hop Fever to również okazja do zagrania przez Rycha mocno wyselekcjonowanego materiału, a dodatkowo gospodarz wykona premierowo takie produkcje jak „DDA” oraz „Remisja”.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-09-18 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)

Po niedawnej premierze "Mixtape Vol. 5" DJ Decks pojawił się jako gość u Artura Rawicza w CGM i odpowiedział na serię niewygodnych pytań. Mimo ochłodzenia stosunków z Peją poparł blokowanie koncertów TDF'a i określił ten pomysł mianem "wyśmienitego", zdradził też jacy raperzy obecnie są jego zdaniem najlepsi w Poznaniu a także kogo na pewno nie zaprosiłby na swój mixtape.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-06 14:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Smutnych wieści o zakończeniu współpracy przez Peję i DJ-a Decksa ciąg dalszy. W podsumowaniu 2015 RPS poinformował o tym oficjalnie, teraz poznaliśmy zaktualizowaną tracklistę nowego mixtape'u Decksa, na której mimo wcześniejszych zapowiedzi zabraknie poznańskiego MC...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-01 21:56 przez: Anonim (komentarze: 32)

Internetem wstrząsnęła informacja o tym, że po wielu latach współpracy drogi Peji i DJ-a Decksa rozeszły się a Peja napisał, że nie widzą "choćby cienia szansy na dialog i realną współpracę". Sytuację w obozie SLU krótko skomentował Tede...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2016-01-01 18:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 40)

Złe wieści dla fanów legendarnej poznańskiej formacji - we wczorajszym podsumowaniu roku Peja poinformował, że drogi jego i DJ-a Decksa nieoczekiwanie się rozeszły...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, Video
dodano: 2015-12-12 02:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Peja i Iceman po latach wspólnie przed kamerą w specjalnej rozmowie czyli coś dla fanów starej szkoły. Na kanale Peji pojawił się film przedstawiający kulisy powstania studyjnego albumu Slums Attack "Zwykła codzienność" zrealizowanego i wydanego w 1997 roku. Obaj raperzy pojawiają się w nim w szczerej rozmowie na temat przeszłości, działań pod wspólnym szyldem, historii początków na poznańskiej scenie i wzajemnych relacjach wczoraj i dziś. Do tego kilka słów na temat reedycji albumu, który powraca z dniem dzisiejszym na sklepowe półki.

wydarzenie
dodano: 2015-08-13 17:27 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Po 2 latach przerwy w wielkim stylu powraca festiwal pod patronatem ekipy SLU - Terrorym Fever, który odbędzie się 10 października w poznańskiej Arenie. Na festiwalu wystąpią: RPS/SLU, Gandzior, O.S.T.R., Bisz, Trzeci Wymiar, Bezczel, ZBUKU, Kali, Ten Typ Mes, Śliwa & Aspiratio Crew oraz Gang Albanii.

Strony