Żabson

Żabson

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2018-02-12 20:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W piątkowy wieczór SB Ffestival ewidentnie rozpalił Stodołę - prawie 5 godzin koncertów, na czele z 2-godzinnym showcasem całego składu SB, który poprzedzili gościnnie Tede, ReTo czy Szpaku. Białas i Lanek odebrali także Złote Płyty za "POLON", a my usłyszeliśmy kanonadę hitów od załogi warszawskiego labelu. Stopniowo publikować będziemy Wam materiały z tego wieczoru - dziś pora na zdjęcia!

dodano: 2018-02-09 17:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

“To ziomal" to tytuł pierwszego, długo-oczekiwanego debiutanckiego LP młodego rapera, który od samego początku swojej scenicznej działalności budzi nie tylko olbrzymie zainteresowanie, ale także wiele kontrowersji. Jego unikatowy styl, viralowe klipy i nowoczesny rap nie pozostawiają nikogo obojętnym, a podsumowaniem dotychczasowej drogi artystycznej jest najnowszy album. Premiera płyty przewidziana jest na 23 lutego. Podpisane preordery można zamawiać na stronie http://zabsontoziomal.com/

kategorie:
dodano: 2018-01-18 17:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Album “To ziomal” jest oczekiwanym pełnowymiarowym debiutem młodego rapera, który od samego początku scenicznej działalności budzi olbrzymie zainteresowanie, ale też wiele kontrowersji. Płyta zawiera piętnaście premierowych utworów, za produkcję których odpowiada kilku czołowych producentów młodego pokolenia: 2latefor, Wrotas, Kubi Producent, KGR, Hubi, SecretRank, Zebra, On_J, Świerzba, a także Opiat.

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-01-18 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Album “To ziomal” jest oczekiwanym pełnowymiarowym debiutem młodego rapera, który od samego początku scenicznej działalności budzi olbrzymie zainteresowanie, ale też wiele kontrowersji. Płyta zawiera piętnaście premierowych utworów, za produkcję których odpowiada kilku czołowych producentów młodego pokolenia: 2latefor, Wrotas, Kubi Producent, KGR, Hubi, SecretRank, Zebra, On_J, Świerzba, a także Opiat.

kategorie:
dodano: 2018-01-04 19:32 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Koktajl" to ósmy studyjny album polskiego rapera Borixona, wydany pod znakiem New Bad Label. Jak wskazuje tytuł, mamy do czynienia z mieszanką wybuchową różnych brzmień, stylów i tematyki utworów. Kielecki raper nie ukrywa, że przy produkcji płyty inspirował się młodym pokoleniem artystów. Za mix i master odpowiada Marek Walaszek. Gościnnie udzielili się ZetHa, Żabson oraz ReTo.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-19 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Żabson powraca z premierą klipu do onirycznego utworu “Incepcja”, czyli najnowszym singlem z nadchodzącego wielkimi krokami debiutanckiego albumu.  Premiera stanowi nie tylko zapowiedź nowości, ale także nowej wizji, która będzie towarzyszyła wydawnictwu. Artysta, znany dotychczas ze spontanicznych, często kontrowersyjnych produkcji video o viralowym zasięgu, tym razem zdecydował się na realizację ambitnej i złożonej koncepcji.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-13 12:30 przez: Kontakt (komentarze: 8)

Ogromnym echem odbił się wczoraj filmik, w którym Solar zaatakował Deemza za stawki, których zażyczył sobie za bity na ich wspólny album oraz Quebonafide, Żabsona i ReTo za brak wsparcia promocyjnego i brak wdzięczności za pomoc, którą im okazał. Słuchacze nadal zastanawiają się czy to rzeczywisty konflikt, czy element planu promocyjnego, tymczasem do nagrania odniósł się Żabson...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-12 13:58 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 10)

W nocy z środy na czwartek pojawiło się na jednej z grup Facebookowych poświęconych SB Maffiji video zamieszczone przez samego Solara. W 10-minutowym filmiku Solar rozlicza się z kolegami z branży, którym pomógł się wybić, czyli z Quebonafide, ReTo i z Żabsonem. Zarzuca im brak wsparcia, podczas gdy są oni na scenie dzięki niemu. Wyjaśnia również czym spowodowane są problemy z ostateczną realizacją projektu. Video możecie obejrzeć w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-30 16:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Sporym echem odbiły się wersy z singla "Tyfy Tyfy" promującego BonSoul, w których Bonson nawinął "Cicho nieco, no to już wiadomo czyj to miesiąc/Chyba, że Żabson nagra cover "Być kobietą"". Teraz szczeciński raper wypowiedział się na temat tych linijek w serii pytań od fanów w ramach transmisji live w hip-hopowym tygodniu na kanale Open FM. Odpowiedział także na pytania o zapowiadany kiedyś projekt BBQ.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-16 19:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Księżniczki" to pierwszy singiel zwiastujący nadchodzący, pierwszy legalny longplay Żabsona. Po świetnie przyjętych „Nie kumam” i „Passion Fruits EP" nadszedł czas na pełnoprawny debiut.Za produkcję utworu „Księżniczki” odpowiada KGR, a video o mocno letnim zabarwieniu to dzieło Tomasensa. Premiera albumu planowana jest jesienią 2017.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-07 20:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Żabson publikuje ostatni klip promujący "Passion Fruits". Jest to video do emocjonalnego "D'Angel".

wydarzenie
dodano: 2017-04-14 18:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już w przyszły weekend odbędą się 2 urodziny warszawskiego klubu BAL. W trakcie dwudniowych obchodów na scenie wystąpią młodzi gniewni (Sitek, Żabson i Smolasty), legenda polska (Tede) a także legenda brytyjska (High Contrast)!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-04-10 10:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

"Cztery Korony" to singiel nagrany w kooperacji Paluch, Białas, Żabson, Sitek, Kasta (prod. Matheo). Utwór zapowiada 39 galę Konfrontacji Sztuk Walki "Colosseum", która odbędzie się 27 maja na stadionie narodowym. Za produkcję muzyki do utworu odpowiada Matheo.

dodano: 2017-03-18 17:46 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 4)

"Koktajl" to 13 świeżych utworów od Borixona, opartych o produkcje takich beatmakerów jak SecretRank, Kubi Producent, PLN Beatz i TMK Beatz. Raper zaprosił na swój ósmy solowy album ReTo, ZetHa oraz Żabsona. Równolegle z premierą sklepową pojawił się też odsłuch płyty.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-02-28 19:04 przez: Kacper Szymański (komentarze: 9)

Dziś do sieci trafił klip promujący EP-kę Żabsona "Passion Fruits", która ukazała się w 2016 roku nakładem QueQuality. Obrazka doczekał się numer "Paradox Gry", jednak słuchacze zobaczyli dziś klip z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Teledysk powstał po listopadowym koncercie SB Maffiji we Wrocławiu, ale dopiero teraz został zmontowany. Gościnnie Żabsona, Młodego Wilka z IV edycji, akcji wsparł Białas, Młody Wilk z 2011 roku. Utwór wyprodukował 2KBeatz, znany ze współpracy z Kazem Bałagane, czy Kubanem.

Strony