Sentino

Sentino

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-10-11 16:50 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 2)

Mamy echa niedawnego dissu Toony'ego - Sentino odniósł się do argumentów padających w dissie "Cała prawda o Sentino 2". Natomiast na jego zarzuty szybko odpowiada Toony.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-07 19:04 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Konflikt między dwójką raperów zawieszonych pomiędzy polską a niemiecką sceną nie maleje, a raczej nabiera tempa - po serii ostrych wymian za pośrednictwem mediów społeczniościowych teraz Toony postanowił zaatakować Sentino 9-minutowym dissem, dotykającym tematów zarówno muzycznych jak prywatnych. "Całą prawdę o Sentino 2" zobrazował także mocnym street-video.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-05-29 16:30 przez: Kontakt (komentarze: 1)

W minionym tygodniu Sentino powrócił po dłuższej ciszy z nowym singlem "Zapytaj o mnie" nagranym razem z Malikiem Montaną. Natomiast już w środę w Warszawie odbędzie się pierwsza (i póki co jedyna) oficjalna impreza w Polsce z jego udziałem.

Tagi:
dodano: 2017-05-25 21:39 przez: Maciej Sulima (komentarze: 10)

Po długiej nieobecności na polskim rapowym podwórku, z nowym numerem wrócił Sentino. Otrzymaliśmy typowy letni banger "Zapytaj o mnie" od niego i Malika Montany, wyprodukowy przez Michała Graczyka. Za obraz odpowiada ekipa Marathon Brothers. Klip znajdziecie w rozwnięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-14 13:04 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Sentino wrzucił do sieci dwa nowe kawałki - "Pistolet" oraz "Legenda". Oba zostały nagrane po polsku, ale najbliższym wydawnictwem rapera będzie EP-ka "Sentinos Way 3". Premiera tego niemieckojęzycznego projektu odbędzie się 17 marca.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-11-19 17:50 przez: Kontakt (komentarze: 7)

Ostatni singiel Sentino "Tatuażyk" wywołał wokół niego sporo zamieszania - począwszy od odbioru i fali krytyki, kończąc na usunięciu z YT po zgłoszeniu przez Flera, który ogłosił, że ma ważny kontrakt z Sentino i nie pozwoli mu wypuszczać numerów w innych labelach ("Tatuażyk" pojawił się w barwach Step Records). Teraz dostajemy, opublikowany własnymi kanałami, klip do mocno osobistej i zupełnie innej w klimacie "Czarnej Chmury"...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-07-21 22:43 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 14)

“Tatuażyk” promuje reedycję mixtape'u Sentino “Zabójstwo liryczne 2.0”, wzbogaconą o dodatkowe premierowe utwory. Tym samym artysta oficjalnie dołącza do Step Records. Jednocześnie Sentino zapowiada prace nad nową płytą, która ukaże się nakładem opolskiej wytwórni pod koniec roku 2016 lub zaraz na początku 2017. Premiera reedycji “Zabójstwo liryczne 2.0” planowana jest na wrzesień 2016. Za produkcję utworu odpowiada Olek. Video to dzieło ekipy PressPlayFilms.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-05 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po okresie ciszy związanej z wyjazdami i działalnością na scenie niemieckiej ("Unterwegs") Sentino zapowiedział powrót i kolejne polsko-języczne ruchy.

Tagi:
dodano: 2016-03-28 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Na drugi dzień Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla was garść nowych numerów od Gospela, Zaginionego, Adiego Nowaka, ekipy GMLL, 2stego i Kota Kulera, Grabsona, Knapsa, a także Zioła, Cruza i Kidda.

video
dodano: 2016-02-11 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 12)

Kilka dni po premierze utworu niemiecki raper Fler zaprezentował nowy teledysk do utworu "Unterwegs", w którym gościnnie udziela się autor serii mixtape'ów "Zabójstwo Liryczne" Sentino. Produkcją na wspólnym utworze Flera i Sentence zajął się Oster. Wart uwagi teledysk "Unterwegs" możecie sprawdzić w rozwinięciu. 

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-08 13:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Po piątkowej wymianie zdań za pośrednictwem FB Sage postanowił zaatakować Sentino także w specjalnym numerze! "Mówię dziwkom pa pa", nawiązuje też do ostatniego singla Malika Montany i Tedego.

Przypomnijmy, że w najbliższy piątek Malik wystąpi w Szczecinie - czy dojdzie tam do konfrontacji obu stron?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-05 12:15 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 12)

Szczeciński raper Sage znany z wieloletniej współpracy z Stoprocent oraz obecnie z działań w The Truekings Label zaatakował za pośrednictwem Facebooka lidera Get Money Live Life Ent. Sentino. Autor mixtape'u "Leniwy Skurwiel" zarzuca mu "pozerstwo" oraz przywołuje zdarzenia, które rzekomo miały miejsce podczas wizyty Sentino w Szczecinie w trakcie nagrywania utworu "Szczecin, Berlin, Poznań" z udziałem Peji, Soboty, Winiego, Tony'ego Jazzu oraz właśnie Sage'a i autora serii mixtape'ów "Zabójstwo Liryczne". 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-01 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Malik Montana publikuje kolejny singiel zapowiadający album "Haram Masari", którego premiera już 10 lutego. Tym razem jest to mocno refleksyjny i osobisty numer "Ludzie z Gór", w którym gościnnie pojawia się Sentino. W zwrotce autora "Zabójstwa Lirycznego" słyszymy także wersy w stronę Palucha.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-21 20:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Gdy ujawniona została tracklista albumu "Haram Masari" Malika Montany wiele osób zdziwiła obecność Tedego, jako że Sentino (współtworzący z Malikiem GMLL i również obecny na krążku) zdążył jakiś czas temu nawinąć "jesteś gorszy niż Tede kiedykolwiek był". Teraz gdy fala krytycznych komentarzy pojawiła się również przy informacji o klipie Malika i Tedego, który kręcili wczoraj w warszawskim klubie BAL, Sentino pozwolił sobie krótko rozwinąć myśl i odnieść do przytaczania jego wersu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-03 23:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Sentino wjechał na polską scenę z zupełnie innym podejściem niż większość i swoimi ostatnimi projektami skupił sporo uwagi. Obecnie pracuje nad niemieckim albumem, nie zapomina jednak o polskim i zdradził dziś porcję informacji odnośnie trzeciej części serii "Zabójstwo Liryczne" - włącznie z datą premiery.

Strony