Kaczor BRS z nową płytą zza więziennego muru

video
dodano: 2018-09-05 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

"Napisałem płytę <Los Skazańca>, która rozpier**li czaszki"  - napisał Kaczor BRS w swoim liście do przyjaciół i rodziny. Źródło z otoczenia Kaczora donosi, że raper ma się dobrze i jest pozytywnej myśli co do swoich dalszych losów. Reprezentant Przemyśla w liście zachęca do wspierania i rozpowszechniania jego twórczości, a także zapewnia fanów, że warto czekać na nadchodzący album.

Kaczor BRS to bardzo kontrowersyjna postać na polskiej rap scenie. W ubiegłym roku można było poznać jego twórczość m.in. dzięki klipowi z gościnnym udziałem Dudka P56 i Rogala DDL, który zanotował już blisko 4 miliony odtworzeń. W lutym tego roku Kaczor dołączył do jednej z największych wytwórni w kraju - Step Records - w której wydał swoją pierwszą legalną płytę. W czerwcu bieżącego roku raper został zatrzymany w tymczasowym areszcie śledczym.

Najnowszym wydawnictwem rapera pozostaje "TRAPanacja Czaszki" z maja tego roku.

Tagi: 

Quebonafide
XD
Anonim
Jaki zdzisiek ja nie mogę ciekawo za co siedzi ten wielki G, rower zayebał czy olbrzymie ilości 50g trawy na handel?
asd43423
PODOBNO WJECHAŁ NA CHATE DO KOGOŚ I ROZPIERDOL CAŁY DOM W PIZDU BYŁY TAM MAŁE DZIECI A ON I JEGO EKIPA MIELI TO GDZIEŚ DZIECIAKI MOGĄ MIEĆ TRAUME PODOBNO KTOŚ HAJSU NIE ODDAŁ A TERAZ PRAWILNIKI PISZĄ PDW I SZKODA CHŁOPAKA ŚMIECH KURWA NA SALI TE POLSKIE DOBRE CHŁOPAKI i wiadomo żle psy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>