Machine Gun Kelly vs G-Eazy - krótka historia konfliktu

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-09-01 18:45 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 6)

Machine Gun Kelly i G-Eazy delikatnie mówiąc nie darzą się ostatnio zbytnią sympatią - konflikt raperów trwa, a wszystkie wersy, jakie skierowali wzajemnie w swoją stronę oraz wyjaśnienie, o co w tym wszystkim chodzi, znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Początku tego spięcia należy szukać w momencie rozstania Eazy'ego z wokalistką Halsey, które miało miejsce na początku lipca. Po tym zdarzeniu Halsey pokazała się w towarzystwie MGK-a, ale zdementowała pogłoski o tym, że coś ją łączy z reprezentantem Cleveland. W drugiej połowie sierpnia media opublikowały zdjęcia, które sugerują jednoznacznie, że G-Eazy i Halsey znów są razem.

Niechęć, jaką darzą się wzajemnie Kells i G, znalazła ujście we freestyle'u tego pierwszego na antenie radia Hot 97. Autor "Lace Up" rzuca m.in. takimi wersami: "I fucked his girl now he look like this shit is overbearing/How dare him I dare him/Don't think about comparing/Now turn that frat rap off, I get sick of hearing".

Tego samego dnia G-Eazy zamieścił w sieci pełnoprawny diss zatytułowany "Bad Boy". Gerald rapuje w nim: "Your shots just graze me/ I'm standing, they put a hole in me/I answer to no one, nobody can get control of me/MGK please stop trolling me, get over me".

Na to nagranie MGK odpowiedział póki co wpisem na Instagramie, w którym zarzuca Eazy'emu m.in. próbę kopiowania jego stylu.

Co panowie powiedzieli sobie twarzą w twarz w Finlandii podczas swoich tras koncertowych oraz jak będzie wyglądać dalsza część tego konfliktu, fani obu artystów mają nadzieję dowiedzieć się jak najszybciej.

reklama
polski rap gówno
a jednak
jprdl
Amerykański rap to muzyka kontrastów. Po majowym zgwałceniu Drake'a przez Pushę, czas na prawdopodobnie najgorszy beef dekady.
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Chłopie Drake to nie raper, tylko wokalista śpiewający cudze teksty, którego fenomenu nie jestem w stanie zrozumieć do dziś.
Tweeky
Ale naprawdę poszłoby tylko o Halsey? Jeżeli tak to ten "konflikt" to głupotka.
Agata
O Ile mi wiadomo to Halsey najpierw była z Mgk w 2016-17
doom
G zniszczył tego maszin gej keliego. i bardzo dobrze, jeszcze eminem powinien dołączyć

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>