Wu-Tang Clan otrzymał Złotego Popkillera! Nagrodę odebrał GZA (Popkillery 2024)

WU-TANG CLAN ZE ZŁOTYM POPKILLEREM. POWTARZAMY – WU-TANG CLAN ZE ZŁOTYM POPKILLEREM!

Prawdopodobnie najważniejszy i najbardziej legendarny skład w historii hip-hopu, którego logo znają fani na całym świecie, wyróżniony został przez nas na 30-lecie ikonicznego debiutu „Enter The Wu-Tang: 36 Chambers”. Statuetka trafiła w najlepsze możliwe ręce – odebrał ją osobiście współzałożyciel Wu-Tangu, najstarszy członek Clanu i jego duchowy przywódca, GZA!

„Wu-Tang był inspiracją dla wielu osób, młodych i starszych - od naszego pokolenia do wielu pokoleń, które przyszły po nas. To wspaniała rzecz być tak docenianym, dziękuję Wam za tę nagrodę, szanuję to!” – powiedział emocjonalnie GZA odbierając statuetkę, która poleciała do Shaolin… tzn. na Staten Island. Posłuchajcie co jeszcze miał do powiedzenia w materiale z wręczenia nagrody.

To drugi Złoty Popkiller, którego przekazaliśmy na ręce osób budujących kulturę Hip-Hop i jej historię, po ubiegłorocznej nagrodzie dla Grandmastera Caza. To nasze symboliczne podziękowania dla legend, składane w imieniu wszystkich fanów i pasjonatów – każdego kto kiedykolwiek bujał głową do „C.R.E.A.M.”, latał w t-shircie Wu-Tangu, albo postanowił rapować zainspirowany flow Method Mana. Niech ikony tej kultury na drugim końcu świata wiedzą, że Polska dobrze wie i pamięta o ich zasługach!

Za pomoc we wręczeniu nagrody dziękujemy Klubowi Progresja (szczególnie Karolowi i Julii), agencji Flow Music oraz Kamilowi Jaczyńskiemu.

Wręczył i rozmawiał: Mateusz Natali
Montaż video: Radosław Rutkowski
Foto GZA: Dariusz Radel (WEST)
Muzyka w Intro: @prodbymercury @kaki_clth @saska.studio

90'
I to jest news Wu Tang Clan Forever!!!
Anonim
Ciekawe czy chlopaki z Wu wiedza jakie gowno promujecie na codzien
Kwaśny Ogór
Dokładnie ten cały Polski rap to gułano niemiłosierne pozerka bananowcy i matoły poubierane dla flexu i poklasku w drogie ciuszki skonczyła sie już moda na air maxy i elektryczne papieroski ?? AHAHAHHA
90'
No o nie do końca ten cały polski rap to gówno niemiłosiernie, chociaż w 98% to jest gówno pozerka banany lamusy poubiarani w drogie ciuszki.
Kapusta
Haha a w US to myślicie mało jest matołów i pozerów hajpujących się na łańcuchy i wypożyczone auta? Please. Nasze chłopaki tylko kopiują, patologia jest wszędzie.
tru_tru
Nie bądź złośliwy. Przecież na horyzoncie jest współpraca Wu z raperką roku, Bambi ;)
Zetwuzet
Wu-Tang Clan for the crown

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>