Sokół, Dudek, Małach, ReTo, Nizioł i Czerwin w obronie Bonusa RPK

"Uwolnić Bonusa" to drugi album pomocowy dla Bonusa RPK i jego rodziny - tym razem dowodzenie projektem objął Czerwin TWM. Najnowszym singlem jest wspierający Bonusa "PDW BGU 2", gdzie pojawiają się mocni goście z różnych stron sceny.

Sokół, Małach, ReTo, Nizioł oraz Dudek P56, który w swojej zwrotce nawija zapadające w pamięć wersy: "Poszła znów akcja niemiecka. Jak można nie puścić ojca na komunię dziecka. Chory kraj – Polska".

Preorder albumu znajdziecie na stronie Ciemnej Strefy. Na płycie znajdują się zarówno reprezentanci klasycznej sceny ulicznej (Kafar, Rest), jak i obecnego mainstreamu (Mata, Janusz Walczuk). Swoje zwrotki dograli też m.in. Kizo, Rufuz czy Kara.

Anonim
Coś im słabo idzie ta obrona bo bonus już kawał czasu siedzi. pdw bgc
xd jan
Jeszcze lepiej bo oprócz Sokoła to tam same łaki go bronią
GIT 2.0
"Nie puścili ojca na komunię dziecka". Szkoda, że ojcowie których dzieci zmarły od przedawkowania narkotyków nie mają głosu. Tych samych narkotyków, które Bonusik sprzedawał. Sam siedziałem na Białołęce z tymi ludźmi od 2019 roku i do sprawy Bonusa było KILKU świadków, a nie jeden. Po prostu rozbili starą grupę. Bonus już tam nie latał, ale po latach do niego wszystko wróciło. Także przestańcie robić z siebie ofiary, bo brzmi to komicznie. Jego kobieta nie ma rąk do pracy jak miliony Polaków? Tylko trzeba urządzać zbiórki żeby miała za co robić paznokcie? To jest dopiero brak honoru i godności.
xd jan
Załóżmy że to co piszesz jest nieprawdą (Nie mam jak tego zweryfikować, a nie wierzę w każde napisane słowo w internecie) to odniosę się do tego fragmentu: "Szkoda, że ojcowie których dzieci zmarły od przedawkowania narkotyków nie mają głosu. Tych samych narkotyków, które Bonusik sprzedawał." - to nawet nie w tym rzecz czy sprzedawał czy nie, w swoich śmiesznych tekstach promuje gangstersie zachowania, ćpanie i całe negatywnie wpływające zachowania na młodych ludzi którzy niestety łykają takie bajki o jakich tam wyje w tych pseudokawałkach. Już to jest podstawa by negatywnie patrzeć na takich i krytykować za to.
O ja cie...
Sokół to jest jednak degenerat. Dziwię się, że jakiekolwiek poważne firmy chcą z nim współpracować. Teraz duka dla bonusa (diler i patus ryjący głowy młodym ludziom). Wcześniej dukał dla należytego z gangu mokotowskiego, który porywał ludzi dla okupu i obcinał palce. Trzeba być najgorszą szmatą bez honoru żeby bronić takich zwyroli.
Od 1997 płynę z rapem pasywnie, od 2012 aktywnie :)
Podbijam powyższe odpowiedzi, nie muszę nic dodawać, bo temat już wyczerpany.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>