TomB

TomB

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-03 11:22 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Wokół ubiegłorocznego preorderu "Wystudzonego Temperamentu 3" wyrosła spora afera - Tomb zapadł się bowiem pod ziemię a fani nie otrzymali zamówionych przez siebie płyt. Czyżby sytuacja ze strony warszawskiego rapera i Panteon Records została teraz finalnie wyrównana?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-02 14:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Myślę, że kluczowa dla mojego niebytu scenicznego była presja, która powstała z zauważalnych, sprecyzowanych oczekiwań w stosunku do mojej osoby. Taka sytuacja równie dobrze mogła zadziałać na mnie motywująco, ale stało się zupełnie inaczej. Przez długi czas byłem też nie do końca zadowolony ze swoich umiejętności i nagrywałem sporo rzeczy do szuflady, co poniekąd stawało sie nieprzyjemną rutyną zabijającą we mnie kreatywność. Do tego dorzuciłbym jeszcze klasyczne problemy pojawiające sie przy nagrywaniu płyty - aranże, gościnne zwrotki, poprawki w studio, ale to akurat działo się na przestrzeni ostatnich 2 lat." - taki cytowany przez nas ostatnio fragment wywiadu z Ensonem pojawił się teraz w opisie nowego klipu Tomba. "Jak się kaszle" sprawdzicie poniżej.

Tagi:
video
dodano: 2017-04-24 19:24 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 8)

Tomb po długiej ciszy opublikował klip do utworu "Wyślij płyty". W kawałku raper mówi o preorderze płyty "Wystudzony Temperament vol. 3", który wystartował latem ubiegłego roku i wciąż nie został zrealizowany, a pod klipem widnieje też dopisek "Opis: zbędny"

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-30 17:42 przez: Kacper Szymański (komentarze: 3)

Solar, Białas i Tomb byli kiedyś ze sobą bardzo zżyci nie tylko na gruncie muzycznym, chociaż i tu mogliśmy być świadkami wielu wspólnych kooperacji owych panów, jak mixtape Białasa i Tomba "Booking", czy niezrealizowana do dzisiaj płyta Solara, Białasa i Tomba jako BeST pt. "Hydraulicy". Jakiś czas temu Tomb zdecydował się odejść z SB Mafiiji i obrać własną ścieżkę muzyczno - biznesową. Jednak ofensywa trwała krótko. Raper pobrał od fanów pieniądze za mixtape "Wystudzony Temperament 3" po czym dosłownie zapadł się pod ziemię. W ostatnich dniach mogliśmy zaobserwować wzmożoną aktywność Tomba, a na jego temat wypowiedział się dawny kolega, Białas, w wywiadzie udzielonym Wujkowi Samo Zło.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-28 14:16 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

"Każdy się pruje, się sadzi, się sapie. Ale przez 10 lat w centrum mogłeś mnie znaleźć bracie". To fragment kawałka z TomB-em "Czarna owca" - ostatniego, który nagrywam na płytę - powiedział Krzysztof Kozak w nowym wywiadzie dla portalu weszlo.com. Założyciel RRX swoją solową płytę zapowiedział ponad dwa lata temu, a jej premiera ma odbyć się w kwietniu tego roku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-14 13:43 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Wczoraj zaskoczyło nas przerwanie ciszy ze strony Tomba i publikacja nowego numeru. Wciąż brak jednak jakiegokolwiek komentarza od rapera, za to dziś otrzymujemy 2 kolejne tracki - w jednym gościnnie pojawił się Quebonafide.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-13 11:35 przez: Kontakt (komentarze: 14)

W ostatnich miesiącach głośno o zniknięciu Tomba, który wyparował z Internetu tuż przed zapowiadaną premierą nowego projektu, wcześniej zbierając zamówienia na preordery. Krytycznie wypowiedział się już o tym m.in. Solar a teraz Tomb przerwał trwającą od sierpnia ciszę.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-05 20:01 przez: Kontakt (komentarze: 28)

Rozejście się SB Maffiji i TomBa poskutkowało założeniem przez autora "Wystudzonego Temperamentu" własnego labelu Panteon Records. Niestety w ostatnich miesiącach TomB zniknął z Internetu tuż przed premierą swojego nowego albumu, na który zbierał zamówienia preorderowe. Do sytuacji odniósł się Solar w rozmowie z Kotzim.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-25 16:10 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Sporo dzieje się ostatnio w obozie SB Maffiji - start wytwórni, Złoto za "H8M4", zapowiadane kolejne produkcje... A co z mixtape'em? I z TomBem, który opuścił SB zakładając Panteon Records?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-24 19:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

King Tomb - Patrzę na Ciebie jak śpisz (prod. Fryta Beatz) [moher. mash-up] || WT3

Wystudzony Temperament Vol. 3 to kontynuacja klasycznej serii Tomba, na której wykształcił swoją oryginalną stylówkę i pierwszy raz zaznaczył się na rapowej mapie Polski. "Drugi singiel, poświęcony mojej wybrance serca z okazji nadchodzącej daty naszego ślubu. Od serca." - pisze Tomb. Premiera całości 26.08.2016, a Preorder wciąż trwa.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-03 01:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

King Tomb - OPS (ft. Rudy, prod. BeatsCraze) OFFICIAL VIDEO || WT3

"Wystudzony Temperament Vol. 3 to kontynuacja klasycznej serii Tomba, na której wykształcił swoją oryginalną stylówkę i pierwszy raz zaznaczył się na rapowej mapie Polski. Świetnie przyjęty "Ciach Mixtape", następnie "BooKing Mixtape" z Białasem pod banderą SB Maffiji oraz zapowiedź płyty w Stoprocent doprowadziły do zrobienia z Teoembe "mainstreamowca" jeszcze przed wydaniem legalnej płyty, ale rzeczy powinny dziać się swoim tempem, a nie czyimś. WT3 to 19 premierowych tracków, na autorskich bitach, z doborowymi gośćmi, bądź mocno wyselekcjonowanymi solówkami. Są to najlepsze kawałki z ostatniego roku - półtora, w najróżniejszych stylistykach, czyli tak jak przy WT 1/2, klasyczna przekrojówka. Wśród gości: ADM, Białas, Kaz Bałagane, Kobik, Koldi, Leh, Natalia Sumpor, Neile, Penx, Quebonafide, Rudy, Ucin, Żabson itd."

Premiera: 26.08.2016. Pakiety WT 1/2/3 za 55 zł + wysyłka (ilość ograniczona) można zamawiać pisząc na mail: topzonepromotions@gmail.com

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-06-14 17:50 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wini przedstawiaja kolejny kawałek zapowiadający jego nadchodzący mixtape "Fałszywy Rap, Prawdziwy Hajs". Raper i szef Stoprocent zaprosił do kawałka Kiera, Tomba i Białasa.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-24 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Informacja o odejściu Tomba ze Stoprocent i SB Maffiji zaskoczyła wielu słuchaczy. Raper tłumaczy powody tej decyzji w najnowszym wywiadzie.

dodano: 2016-03-31 19:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Dużo zmian u King Tomba. Warszawski raper po okresie ciszy powraca z nowym materiałem, zarazem rozpoczynając całkowicie nowy etap - wraz z publikacją singla "Wreszcie ja?" ogłosił, że odchodzi z SB Maffiji i Stoprocent...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-03-28 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Po okresie ciszy TomB wraca ze zdwojoną siłą, zapowiadając i album i mixtape, będący kontynuacją serii "Wystudzony Temperament" - dostaliśmy już roboczą tracklistę a na niej ksywki Quebo, Solara, Białasa, Żabsona czy Penxa. Teraz pora na dłuższy komentarz odnośnie nazwy i całego projektu.

Strony