Tomb drwi z Filipka, ten odbija piłeczkę - jutro walka

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-06-21 21:32 przez: Kontakt (komentarze: 5)

Jutro pierwsze w historii polskiego rapu rozstrzygnięcie beefu w oktagonie - Filipek zmierzy się z Tombem a do ostatniej chwili trwają psychologiczne potyczki między dwoma raperami.

"Cieszę się jak dziecko, że idę się napi**dalać z tym typem. W sobotę ciężki nokaut. Albo ja na nim albo on na mnie" - pisał ostatnio Filipek na Instastory.

Na dzisiejsze ważenie Tomb wparował za to... jedząc pęto kiełbasy i bochenek chleba. "Jestem bardzo głodny, bo cały czas trenuję i rosnę jak świnia" - mówił, na co Filipek odparł "Wszyscy widzą jak on wygląda i wydaje mi się, że zamiast tej kiełbasy powinien przynieść płyty, ale coś mu się poj*bało."

Zakończenie beefu już jutro na gali Fame MMA.

Fragment ważenia możecie zobaczyć w 17:20 poniższego filmu:

FAME MMA 4: Ceremonia ważenia

Filipek - Rentgen #15

TOMB - wywiad-przesłuchanie cz.1: niewysłane płyty, Free Tomb, beef z Bedoesem (Popkiller.pl)

pękła
Poszukiwany PEDOFIL Dominik Janas z Bełchatowa !!!
Zakatarzony Białas
Nie lubią Tomba, bo jest arcydebilem
incoG
Chyba najlepszy z możliwych scenariuszy się spełnił, bo 1. Filipek wygrał z głOMbem, który jest skończony w rapie, w ogóle we wszystkim, niech idzie na zasiłek inwalidzki, joł. Teraz rzuca wyzwanie Białasowi... Mam nadzieje, że zleje tego nieudacznika ciepłym moczem. Hajsu nie ma, rzuca wyzwania. Niech wyzwie listonosza, który płyt nie dostarczył hahaha ciota w chuj 2. Kizo przejebał. Jest cienki w rapie, w klatce też, a teraz tłumaczy się, że nie trenował, bo kostka ohoho chuj to kogo obchodzi, przejebałeś finito. Typ się wpierdala wszędzie gdzie może, brakuje jego twarzy na zupkach chińskich Knorra 3. Młody człowiek aka Jongmen wygrał na lajcie z tym typkiem. Materiał na zwrotkę "Każdy ćpa" ciężko wypracowany ;)
RapFanatyk
Ja jako typowy oldschoolowiec i hejter tego fame gówna tez jestem zadowolony ze potoczyło sie tak a nie inaczej , filipka znam dwa kawalki + pojazdy na sb , polubilem go i zdobywa moja sympatie z kazdym kolejnym krokiem , tomba nigdy nie slyszalem ale czytalem o tej aferze , dobrze ze dostal ncipe
xD
No to nieźle typie, solidna podstawa do wyrobienia poglądów na temat czyjejś muzyki. :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>