Wielkie zmiany SB Maffiji na 2019 rok!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-19 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Od kilku tygodni fani SB Maffiji zastanawiali się co się dzieje. Nowe logo przed klipami, zmiana nazwy Instagrama i kolejne zwiastuny zmian. Dziś dostaliśmy pełną informację dotyczącą zmiany.

W wywiadach przy okazji SB Milion (przekroczenie miliona subskrypcji kanału na YouTube) przedstawiciele wytwórni zapowiadali duże zmiany nad którymi pracują od kilku miesięcy. Dziś poznaliśmy cały kontekst i wyjaśnienie wytwórni:

#sbmaffijasierozwija. Zgodnie z zapowiedziami, które padły m.in. przy SB Milion, postanowiliśmy odświeżyć i ujednolicić naszą identyfikację wizualną. Jeśli rodzą wam się pytania dotyczące zmian, rzućcie okiem na prezentację:

SB Maffija - “to przede wszystkim ekipa ziomków skupiająca ludzi myślących podobnie o muzyce i lubiących spędzać ze sobą czas (szczególnie w studio). Ekipa, która istniała zanim ktokolwiek ją nazwał, a kręciła się zawsze wokół wspólnych zajawek, koncertowych wyjazdów, freestylowych bitew i studyjnych sesji.” - to fragment wiszącego od lat na naszym fanpage’u BIO, który nadal jest i zawsze będzie aktualny. To właśnie ekipa "kolegów od muzyki", którzy przeszli razem drogę od podziemia na szczyt jest matką wszystkich naszych późniejszych przedsięwzięć - labelu, marki odzieżowej czy sklepu. To grono, w którym lubimy pracować, bawić się i tworzyć kolejne pomysły. Jak nawijał Bedoes: "Maffija jest na zawsze!", a pochodne nazwy określają tylko nowe pola naszej działalności.

SBM - w celu ujednolicenia nazewnictwa i strony wizualnej wybraliśmy od lat skandowany na koncertach, znany z voice-tagów, używany przez fanów oraz członków ekipy skrót “SBM”. Służył nam od zawsze, a teraz pomoże zapanować nad identyfikacją takich projektów jak SBM Girls, SBM Esthetic, SBM Starter, kolejnych, które mamy w planach oraz tych, o których nam się jeszcze nie śniło. Jak nawinął Solar "my zaczynamy się od teraz!".

SBM Label - jesteśmy rozrastającą się z miesiąca na miesiąc maszyną do produkcji hip-hopu, w której mamy swoich speców od niemal każdej z dziedzin. W pierwszej kolejności od muzyki, ale również jej promocji, dystrybucji i wszystkiego co w dzisiejszych czasach jest niezbędne, aby na rynku wydawniczym działać profesjonalnie. Pod odświeżoną nazwą SBM Label nadal kryje się Wytwórnia Raperów Wartościowych, gotowa jednak na poszerzanie muzycznych horyzontów.

Są z nami Solar, Białas, Lanek, Bedoes, White, Deemz, Jan-rapowanie, NOCNY, Beteo, Wiatr oraz Zui.

SBM Starter to akcja promocyjna skierowana do wyróżniających się, ambitnych, wschodzących artystów, którzy są gotowi do skoku w nadprzestrzeń. Dzięki jej pierwszej edycji do wytwórni dołączyli White i Jan-Rapowanie. W nowej formule akcja powróciła w grudniu 2018 roku i jesteśmy przekonanie, że już niebawem będziemy mogli pochwalić się kolejnymi "awansami".

SBM Esthetic - marka odzieżowa, która wyrosła z podstawy zbudowanej przez Maffija Company. Dzięki doświadczeniom, które wyciągnęliśmy z dotychczasowych działań, nowym kontaktom i pomysłom w 2019 zamierzamy skupić się na rozwoju serwując kolejne dropy, mocno poszerzając asortyment, a przede wszystkim precyzując i odświeżając stylówkę.

SBM Store - następca SBStuff.pl to nowy, udoskonalony o nowe funkcje i mechanizmy sklep internetowy, który w bardziej intuicyjny i przejrzysty sposób obsłuży zarówno nasze działania muzyczne jak i odzieżowe. Jeśli założyliście konto na SBStuff.pl, loginy i hasła będą działać także w nowym sklepie.

Gwarantujemy, że zmiana nie dotyczy tylko nazw i logówek. Jeśli chcecie bardziej szczegółowych wyjaśnień - sprawdźcie wykres na sbmlabel.pl.

To tyle od SBM. A my dodamy, że warto zwrócić uwagę na grafikę SBM Store na stronie - widzimy tam wzmiankę o kolejnym szykowanym wydawnictwie od warszawskiej ekipy, a mianowicie solówce Solara. Przypomnijmy też, że przedwczoraj dostaliśmy pierwszy klip w ramach nowej edycji SBM Starter.

S.H
W ramach SBM starteru można wysłać bity czy tylko raperzy biorą udział ? I jak można to potem na jaki adres w jakiej formie ?
Kycu
Póki co jedynie artyści, a na instagramie podali maila na ktory mozna wysylac dema - 3 nuty, full mix/masterting :)
jprdl
No i fajnie, niech im się wiedzie
Anonim
Same wacki, niech oni się w końcu zdecydują czy SB czy mafia bo jedno wyklucza drugie, z drugiej strony patrząc SB to była taka jakby mafia. Goście się wożą że są potomkami ubeków czy co?
jprdl
Jeśli faktycznie są potomkami to mam nadzieję że ich starzy kiedyś spałowali twoją matkę bo jeśli nie to nie bardzo da sie usprawiedliwic to jakie pierdolisz głupoty
wieprz graniecki
Wielkie zmiany to będą jak Białas wysmarka w końcu nochal
polski rap gówno
pedały a nie zmiany
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Ekipa taka że strach się bać.. Dla pizdeczek to Bogowie. Dla rdzennych słuchaczy - domowe przedszkole niesfornych dewiantów bialasa.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>