Solar z wyjątkowym singlem-prezentem na urodziny Białasa!

video
dodano: 2018-12-11 13:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Z okazji urodzin Białasa i wypadającego w tym roku 10-lecia duetu, Solar przygotował okolicznościowy teledysk, który może okazać się gratką dla wieloletnich fanów. Roi się w nim od archiwalnych smaczków. Solar i Białas współpracują już ponad dekadę, a owocem tej współpracy jest ekipa SB Maffija, prężnie rozkręcający się SBM Label i przede wszystkim obszerna dyskografia. Jak nawija sam Solar "Nagraliśmy z 300 tracków, ciężko to mordo spamiętać". Przy okazji urodzin Białasa, Solar postanowił wrócić wspomnieniami do starych czasów i podsumować wspólną drogę...

Teledysk do kawałka "Białas" jest dostępny na oficjalnym kanale SBM Label.

Sprawdź wszystkie najnowsze teledyski

Solar - Białas

Tagi: 

HO
Tyle lat w konkubinacie. Ciekawe kiedy pojadą do Holandii pobrać się.
DICKSON27
Jak twoja stara schowa sie w smołku
Triple G
Lepiej mieć starą niż dwóch starych jak ty kmiocie.
incoG
I za to szacunek. Za start od 0 i za to gdzie są dziś! Zajebisty prezent, Solar. 3majcie się! Ode mnie też najlepszego, Białass!
Białas aka mefedron
Wiele lat próbowali wchodzić w dupe komu się da ale zawsze kończyło się marnie. Nawet cisnęli Bro gdy się pojawiał, kpili z Eldoki bo również im odmówił. Jednak pamiętam czas Młodych Wilków Popkillera, gdy Ematej zlitował się nad kolegą i wstawił tam Białsa, który wszystkim na polu namiotowym Kempu wchodził w dupsko. Jednak z czasem stwierdzili, że najlepiej być chorągiewką, po drodze robiąc loda Sokołowi. Zaczeli robić to na co jest moda i target no i udało się. Rewelacyjni nigdy nie byli ale teraz poziomem chłamu i tandety przebijają wiele, wmawiając sobie, że to rozwój ( mefedron jednak przepala zwoje mózgowe). Tak więc historia chłopców, którzy próbując latami podpiąć się pod czyjś fejm, będąc chorągiewkami znaleźli swój target wśród dzieci i muzyki zaprzeczającej to o czym rymowali kiedyś. Gratulacje panowie, działanie jak rasowe dziwki.
incoG
Możliwe. Bro jest cienki jak sik pająka, więc dlaczego go nie ciśnąć? Eldo finalnie ma kawałek z Białasem. Nie wiem, komu i gdzie wchodzili, nie słyszałem żadnych rozmów, nie znam ich osobiście, nie wiem co chłopaki sypią. Słucham ich od "Burza po ciszy" i jako słuchacz jestem w stanie zaobserwować progres od chłopaczków z podziemia do wydawców. Nie osiągnęli tego z dnia na dzień, ich pierwsze płyty nie ukazywały się w wielkich wytwórniach, na bitwy freestylowe też za nich nikt nie chodził. Solar zainicjował hot16challange, który łyknęła cała rap gra, więc mają swój udział w budowie rodzimej sceny. Pominę zarzuty o modę, target i słuchanie wśród dzieci, bo są bez sensu po prostu. Z tym zaprzeczeniem, to Białas nawija w jednym kawałku "Ale nie chcę też by puszczali mnie w RFM FM", a parę lat później na featcie z jakimś kastratem właśnie go tam słyszałem, więc tu punkt dla Ciebie, chociaż przypuszczam, że coś innego mogłeś mieć na mśli. Ale nie jest to taki przypał jak Rychu Pe, który mówi, że Tede jest kurwą z TVNu, a później bierze udział w programie telewizyjnym, w którym cisnął prowadzącą. To jest przykład hipokryzji.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>