Solar: "Poleciałem stagediving na 300 metrów, pod sceną było 13 000 osób" (Tourbus #11)

Równo tydzień przed kolejną edycją Polish Hip-Hop Festivalu cofnijmy się do poprzedniej, którą Solar wspomina jako swój najbardziej pamiętny koncert - na scenie cała SB Maffija, pod sceną 13 000 osób. "Doświadczenie kosmiczne jak na Polskę" - dodaje Solar.

Mówi się, że koncerty to najczystsza esencja hip-hopu. To także coś więcej niż tylko wykonanie na żywo swoich utworów - to niejednokrotnie wyjątkowe momenty, wspomnienia, kontakt z fanami i nieprzewidywalne reakcje tłumu, a także pamiętne trasy, spotkania czy aftery... Właśnie historiom dotyczącym koncertowych wspomnień poświęcony będzie nasz nowy cykl Tourbus!

Cykl nakręca serwis Ticketos.pl, gdzie kupicie bilety na najlepsze koncerty

Rozmawiał: Mateusz Natali https://www.instagram.com/mateusznatali/

reklama
papilot
solar to jedna z wiekszych pizdeczek i pozerow na polskiej scenie hip hopowej a stagedaving to on kurwa co najwyzej widzial na jutjubie
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Jak się ma w stajni : cipsona, bedoesy i łajty.. a na koncertach zgraje dzieci pod sceną. To ciężko nie wrzucić go do szuflady "pizdeczek".. Jeszcze te autotune jako jedyny pomysł na płytę to sorry. Solar to nowa Cher polskiego rapu.
Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach
ten jego wiejski ryj xdddd
BEKA Z RAPSÓW
TEN TO DOPIERO JEST AKROBATA, POLECIAŁ NA 300 METRÓW, A I TAK WYLĄDOWAŁ NA KUTASIE ŻABSONA XD
Immortal Tech
Mogą grać nawet dla miliona gimbusów, nosić gucci i fendi ale i tak z mordy do największe wiesniaki w Polsce. Przez konsekwencje jakiś rozgłos zdobyli ale do rapu nigdy się nie nadawali.
Anonim
Co on pierdoli jakie 300 metrów to co on z samolotu skakał? Tak samo wątpię żeby nawet na takich gimbograjkach było 13 000 gimbów pod sceną, jak na torwarze się mieści 6 500 ludzi i jak homonafide wypełnili torwar gimbami to była podnieta w chuy że nikt w pl tyle ludzi na koncercie nie miał.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>