Polish Hip-Hop Festival

Polish Hip-Hop Festival

wydarzenie
dodano: 2018-08-11 15:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

4 lata temu pisaliśmy o raczkującym festiwalu, który zaliczał stały progres i pretendował do miana najważniejszego w kraju. Dziś Polish Hip-Hop Festiwal to największy hip-hopowy festiwal w Polsce, mogąca się pochwalić bardzo silnym line-upem, świetną organizacją i klimatem. 14,000 festiwalowiczów, 3 sceny i 77 artystów, czyli tegoroczny Płock w pigułce.

video
dodano: 2018-08-07 17:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W tegorocznej Bitwie Płockiej na Polish Hip-Hop Festivalu nie brakowało emocji - w finale naprzeciwko siebie stanęli Filipek występujący tym razem jako Młody Bukowski a także ubiegłoroczny zwycięzca Milan. Kto okazał się wygranym?

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-27 11:37 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Do festiwalu został tylko tydzień, więc spieszymy z kolejną bardzo ważną wiadomością. Niedawno informowaliśmy, że zamknęliśmy tegoroczny line-up Polish Hip-Hop Festival. Teraz nadszedł odpowiedni moment, aby przedstawić rozpiskę godzinową. 2-4 sierpnia w Płocku wystąpi rekordowa liczba aż 77 wykonawców na trzech różnych scenach: Main Stage, Red Bull Music Stage i Worldbox Music Stage. Pierwsze koncerty rozpoczną się już w czwartek, 2 sierpnia, o godzinie 21.00. Festiwal otworzy duet bastaboiz, a wystąpią jeszcze Zeamsone, Vixen, donGURALesko, Pokahontaz i Włodi. Tego samego dnia odbędą się również zapisy i preeliminacje do VII Płockiej Bitwy Freestyle'owej.

video
dodano: 2018-07-26 17:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Równo tydzień przed kolejną edycją Polish Hip-Hop Festivalu cofnijmy się do poprzedniej, którą Solar wspomina jako swój najbardziej pamiętny koncert - na scenie cała SB Maffija, pod sceną 13 000 osób. "Doświadczenie kosmiczne jak na Polskę" - dodaje Solar.

wydarzenie
dodano: 2018-02-21 23:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Pogoda za oknem nie rozpieszcza, więc Polish Hip-Hop Festival przychodzi z gorącymi wiadomościami, które z pewnością pozwolą przetrwać nawet największe mrozy. Znamy termin festiwalu, rozpoczyna się sprzedaż biletów, więc pozostaje ogłasić pierwsze nazwiska! Szósta edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia. Polish Hip-Hop Festival jest corocznym festiwalem odbywającym się od 2013 roku na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Wydarzenie przyciąga czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz kilkunastotysięczną publiczność z całego kraju.

wydarzenie
dodano: 2017-08-15 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dokładnie tydzień temu zakończyła się piąta edycja płockiego Polish Hip-Hop Festivalu. Piąta i ponownie rekordowa, znów podnosząca poprzeczkę organizacyjną. 50(!) artystów, przelot od legend polskiego rapu po najgorętsze nowe twarze, perfekcyjna sceneria nadwiślańskiej plaży i robiąca wrażenie liczba 13 000 widzów. Pięknie widzieć z jakim profesjonalizmem i zaangażowaniem do tematu podchodzą organizatorzy i jak z roku na rok PLHHF rośnie w siłę jak na drożdżach.

Pewne jest jedno - za rok ciężko będzie to przebić, ale jeszcze pewniejsze jest to, że na bank nikt nie osiądzie na laurach więc śmiało można rezerwować sobie wakacyjny weekend 2018. A póki co - sprawdźcie jak wyglądał tegoroczny festiwal w obiektywie naszych fotografów oraz jak wyglądały spontaniczne i niezapowiadane wykonania "Dla nas" oraz Cyphera #3 Młodych Wilków! Czekajcie też na nasze videowywiady z Płocka, bo udało się ich trochę przygotować...

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2017-07-26 02:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Odliczamy już dni do hucznego płockiego weekendu, który po raz piąty czeka na nas na nadwiślańskiej plaży. Polish Hip-Hop TV Festival rusza już w przyszły czwartek! A teraz znamy dokładną rozpiskę godzinową mocarnie obsadzonego w tym roku PHHF...

wydarzenie
dodano: 2017-06-03 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Peany w stronę Polish Hip-Hop Festivalu czytacie z naszej strony co roku - i nie ma co się dziwić, bo płockie święto hip-hopu rok w rok rośnie w siłę, tak jak w miarę jedzenia rośnie apetyt organizatorów. W tym roku Płock oferuje 3 sceny, a grono występujących artystów poszerza się z dnia na dzień, ale już w tym momencie lista potrafi zwalić z nóg...

video
dodano: 2016-12-18 13:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Bardzo udany Polish Hip-Hop TV Festival 2016 już za nami, ale zanim nadejdzie lato i kolejna edycja przypomnijmy sobie jeszcze raz to co działo się w sierpniu w Płocku... Pora na oficjalne aftermovie!

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-28 22:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W ostatnich latach obrodziło w Polsce w rapowe festiwale, które znaleźć można na Pomorzu, Mazurach, w Górach i w przeróżnych innych lokalizacjach. Równo za tydzień w Płocku rozpoczyna się jednak Polish Hip-Hop TV Festival, który od samego startu w roku 2013 wyróżnia się na owej festiwalowej mapie pod wieloma względami, a w tym roku prezentuje jeszcze okazalej niż wcześniej. Dlaczego fani dobrego rapu imprezy na płockiej plaży przegapić nie mogą?

wydarzenie
dodano: 2016-04-14 20:43 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

Do grona wykonawców IV edycji Polish Hip-Hop TV Festival dołącza legendarny nowojorski zespół ONYX, znany z energetycznych koncertów i świetnego kontaktu z publicznością. ONYX to legendarna, nowojorska grupa hip-hopowa pochodząca z Queens, której obecny skład to Fredo Starr oraz Sticky Fingaz.

wydarzenie
dodano: 2016-04-05 17:40 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Do rozpoczęcia Polish Hip-Hop TV Festival 2016 pozostało już tylko 121 dni. To jedno z największych i najważniejszych polskich wydarzeń hiphopowych. Jak już pewnie zauważyliście, tegoroczny festiwal zmienia swoją nazwę. Dodano skrót „TV” w związku z zawarciem czteroletniej umowy z Grupą ZPR Media S.A., która jest właścicielem m. in. stacji telewizyjnych: Hip Hop TV, ESKA TV oraz Radia ESKA. Być może jest to niewielka zmiana w nazwie, ale za to ogromny skok w kierunku zwiększenia atrakcyjności festiwalu. Telewizja Hip Hop TV została sponsorem tytularnym imprezy na płockiej plaży i gwarantem jeszcze większej zabawy.

wydarzenie
dodano: 2015-11-19 22:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Organizatorzy płockiego Polish Hip-Hop Festivalu opublikowali dziś oficjalne aftermovie z tegorocznej edycji, ujawnili też, że w przyszłym roku bawić będziemy się w dniach 4-7.08.2016. Do zobaczenia!

dodano: 2015-09-01 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Organizatorzy Polish Hip-Hop Festival aspirują ze swym dzieckiem do miana najlepszego festiwalu hip-hopowego w Polsce. Odważna teza, tym bardziej że ostatnimi czasy tyle się tych festiwali nagromadziło, że bardzo łatwo stracić rachubę. Sam pamiętam jeszcze czasy, kiedy praktycznie jedyną opcją (szczęśliwie geograficznie mi bardzo bliską) był Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku, a kiedy rap w Polsce zaczął przezywać drugi boom, z czasem zaczął mu towarzyszyć istny wysyp coraz to kolejnych eventów pragnących przyciągnąć jak największą rzeszę hip-hopowych fanów. Szkoda, że na dłuższą metę nie udało się to łódzkiej Hip-Hop Arenie, która wkroczyła z kopyta goszcząc w pierwszej edycji EPMD, CunninLynguists, Dilated Peoples i Atmosphere i zapowiadała się na realnie największą tego typu cykliczną imprezę w Polsce, a po drugiej edycji, której towarzyszyło sporo problemów, niestety zniknęła z festiwalowej mapy Polski.

Umówmy się – teraz już nikogo nie szokują kolejne powypełniane znanymi ksywkami line-up’y, gdyż teraz niemal każdy większy region w Polsce znajdzie swoją imprezę, na której gości spora część czołówki rapowej sceny. To dobrze, bo to świadczy o tym, że rynek się rozwija, dlatego tym bardziej na tymże rynku trzeba wyróżnić się czymś jeszcze. Czym? A no na przykład atmosferą.

dodano: 2015-07-08 02:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po paru dniach ciszy ruszamy z kolejnymi informacjami dotyczącymi Młodych Wilków, tym razem nasze oczy skierują się na płocką plażę...

Mobilna scena koncertowa na dachu autobusu Red Bull Tour Bus zaparkuje w tym roku również na terenie Polish Hip-Hop Festival w Płocku! Tym razem zagoszczą na niej ze swoim showcase Młode Wilki Popkillera z poprzednich i obecnej edycji - Wiciu & Karwan, Karwel, Żabson, Otsochodzi. Cztery nietuzinkowe koncerty obiecujących artystów odbędą się pierwszego dnia festiwalu 31 lipca. Szykuje się więc przekrój przez trzy ostatnie edycje naszej akcji oraz porcja świeżej rapowej krwi.

Strony