Polish Hip-Hop Festival

Polish Hip-Hop Festival

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-29 21:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już odliczamy czas. Do tegorocznej, siódmej edycji Polish Hip-Hop Festival pozostało kilka tygodni. Odsłaniamy kolejne karty i przybliżamy sylwetki nowych wykonawców, którzy zagrają na płockim festiwalu.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-14 15:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W burzy wokół tegorocznych Fryderyków pojawiało się wiele głosów, że to pora, by raperzy wyszli z własnymi nagrodami. Dziś swoje plany i ruchy w tym temacie zapowiedziała ekipa Polish Hip-Hop Festivalu.

dodano: 2019-03-01 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Od lat Płock to nasz stały punkt na wakacyjnej mapie. Tegoroczna 7 edycja ma wszelkie dane ku temu, by być szczęśliwą i znów zapewnić kilka dni najlepszych hip-hopowych atrakcji... Na razie poznaliśmy pierwszych artystów i oczywiście jest konkretnie.

wydarzenie
dodano: 2018-08-11 15:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

4 lata temu pisaliśmy o raczkującym festiwalu, który zaliczał stały progres i pretendował do miana najważniejszego w kraju. Dziś Polish Hip-Hop Festiwal to największy hip-hopowy festiwal w Polsce, mogąca się pochwalić bardzo silnym line-upem, świetną organizacją i klimatem. 14,000 festiwalowiczów, 3 sceny i 77 artystów, czyli tegoroczny Płock w pigułce.

video
dodano: 2018-08-07 17:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W tegorocznej Bitwie Płockiej na Polish Hip-Hop Festivalu nie brakowało emocji - w finale naprzeciwko siebie stanęli Filipek występujący tym razem jako Młody Bukowski a także ubiegłoroczny zwycięzca Milan. Kto okazał się wygranym?

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-27 11:37 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Do festiwalu został tylko tydzień, więc spieszymy z kolejną bardzo ważną wiadomością. Niedawno informowaliśmy, że zamknęliśmy tegoroczny line-up Polish Hip-Hop Festival. Teraz nadszedł odpowiedni moment, aby przedstawić rozpiskę godzinową. 2-4 sierpnia w Płocku wystąpi rekordowa liczba aż 77 wykonawców na trzech różnych scenach: Main Stage, Red Bull Music Stage i Worldbox Music Stage. Pierwsze koncerty rozpoczną się już w czwartek, 2 sierpnia, o godzinie 21.00. Festiwal otworzy duet bastaboiz, a wystąpią jeszcze Zeamsone, Vixen, donGURALesko, Pokahontaz i Włodi. Tego samego dnia odbędą się również zapisy i preeliminacje do VII Płockiej Bitwy Freestyle'owej.

video
dodano: 2018-07-26 17:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Równo tydzień przed kolejną edycją Polish Hip-Hop Festivalu cofnijmy się do poprzedniej, którą Solar wspomina jako swój najbardziej pamiętny koncert - na scenie cała SB Maffija, pod sceną 13 000 osób. "Doświadczenie kosmiczne jak na Polskę" - dodaje Solar.

wydarzenie
dodano: 2018-02-21 23:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Pogoda za oknem nie rozpieszcza, więc Polish Hip-Hop Festival przychodzi z gorącymi wiadomościami, które z pewnością pozwolą przetrwać nawet największe mrozy. Znamy termin festiwalu, rozpoczyna się sprzedaż biletów, więc pozostaje ogłasić pierwsze nazwiska! Szósta edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia. Polish Hip-Hop Festival jest corocznym festiwalem odbywającym się od 2013 roku na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Wydarzenie przyciąga czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz kilkunastotysięczną publiczność z całego kraju.

wydarzenie
dodano: 2017-08-15 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dokładnie tydzień temu zakończyła się piąta edycja płockiego Polish Hip-Hop Festivalu. Piąta i ponownie rekordowa, znów podnosząca poprzeczkę organizacyjną. 50(!) artystów, przelot od legend polskiego rapu po najgorętsze nowe twarze, perfekcyjna sceneria nadwiślańskiej plaży i robiąca wrażenie liczba 13 000 widzów. Pięknie widzieć z jakim profesjonalizmem i zaangażowaniem do tematu podchodzą organizatorzy i jak z roku na rok PLHHF rośnie w siłę jak na drożdżach.

Pewne jest jedno - za rok ciężko będzie to przebić, ale jeszcze pewniejsze jest to, że na bank nikt nie osiądzie na laurach więc śmiało można rezerwować sobie wakacyjny weekend 2018. A póki co - sprawdźcie jak wyglądał tegoroczny festiwal w obiektywie naszych fotografów oraz jak wyglądały spontaniczne i niezapowiadane wykonania "Dla nas" oraz Cyphera #3 Młodych Wilków! Czekajcie też na nasze videowywiady z Płocka, bo udało się ich trochę przygotować...

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2017-07-26 02:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Odliczamy już dni do hucznego płockiego weekendu, który po raz piąty czeka na nas na nadwiślańskiej plaży. Polish Hip-Hop TV Festival rusza już w przyszły czwartek! A teraz znamy dokładną rozpiskę godzinową mocarnie obsadzonego w tym roku PHHF...

wydarzenie
dodano: 2017-06-03 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Peany w stronę Polish Hip-Hop Festivalu czytacie z naszej strony co roku - i nie ma co się dziwić, bo płockie święto hip-hopu rok w rok rośnie w siłę, tak jak w miarę jedzenia rośnie apetyt organizatorów. W tym roku Płock oferuje 3 sceny, a grono występujących artystów poszerza się z dnia na dzień, ale już w tym momencie lista potrafi zwalić z nóg...

video
dodano: 2016-12-18 13:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Bardzo udany Polish Hip-Hop TV Festival 2016 już za nami, ale zanim nadejdzie lato i kolejna edycja przypomnijmy sobie jeszcze raz to co działo się w sierpniu w Płocku... Pora na oficjalne aftermovie!

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-28 22:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W ostatnich latach obrodziło w Polsce w rapowe festiwale, które znaleźć można na Pomorzu, Mazurach, w Górach i w przeróżnych innych lokalizacjach. Równo za tydzień w Płocku rozpoczyna się jednak Polish Hip-Hop TV Festival, który od samego startu w roku 2013 wyróżnia się na owej festiwalowej mapie pod wieloma względami, a w tym roku prezentuje jeszcze okazalej niż wcześniej. Dlaczego fani dobrego rapu imprezy na płockiej plaży przegapić nie mogą?

wydarzenie
dodano: 2016-04-14 20:43 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

Do grona wykonawców IV edycji Polish Hip-Hop TV Festival dołącza legendarny nowojorski zespół ONYX, znany z energetycznych koncertów i świetnego kontaktu z publicznością. ONYX to legendarna, nowojorska grupa hip-hopowa pochodząca z Queens, której obecny skład to Fredo Starr oraz Sticky Fingaz.

wydarzenie
dodano: 2016-04-05 17:40 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Do rozpoczęcia Polish Hip-Hop TV Festival 2016 pozostało już tylko 121 dni. To jedno z największych i najważniejszych polskich wydarzeń hiphopowych. Jak już pewnie zauważyliście, tegoroczny festiwal zmienia swoją nazwę. Dodano skrót „TV” w związku z zawarciem czteroletniej umowy z Grupą ZPR Media S.A., która jest właścicielem m. in. stacji telewizyjnych: Hip Hop TV, ESKA TV oraz Radia ESKA. Być może jest to niewielka zmiana w nazwie, ale za to ogromny skok w kierunku zwiększenia atrakcyjności festiwalu. Telewizja Hip Hop TV została sponsorem tytularnym imprezy na płockiej plaży i gwarantem jeszcze większej zabawy.

Strony