TomB tłumaczy, dlaczego odciął się od rapu

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-09 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

TomB swój ostatni numer wydał w zeszłym roku w Walentynki. Wczoraj na kanale rapera pojawił się vlog, w którym opowiedział jak wyglądał jego 2020, wytłumaczył, czemu odciął się od rapu oraz zapowiedział serię vlogów w swoim wykonaniu.

"Jedyną rzecz, którą sobie zarzucałem w tamtym roku to oczywiście jest sytuacja związana z moim rapem. Zastanawiałem się grubo, dlaczego mam taką niechęć. Z wieloma z was rozmawiałem, pisałem w trakcie tego roku i wielu z was może wiedzieć, ale wielu nie wie. Mówiłem, że wyrosłem z rapu trochę. Cała ta konwencja przestała do mnie pasować lub ja do niej. Narzędzie, którym jest rap przestało mnie zadowalać." - mówi TomB. - "Poza tym doszło do wielkich zmian. Wielu raperów, zresztą słusznie, nazywa rap nowym popem. Ja nigdy się nie pisałem na robienie popu i trochę mi to nie pasowało. Kiedyś czułem się częścią środowiska rapowego i to wszystko było bardzo synergiczne. Czułem, że scena rapowa jest miejscem dla mnie. A z biegiem lat, coraz mniej to czułem. coraz bardziej czułem się obco, coraz mniej akceptowałem nowe rzeczy i coraz mniej trafiały do mnie. W tamtym roku doszedłem do tego, że wyrosłem już tego."

Po tym raper opisał swoje początki z rapem. Przyznał, że ważny dla niego był przekaz, którego teraz nie widzi. TomB zapowiedział, że od teraz na jego kanale ukaże się seria vlogów, na których będzie rozmawiał o tematach, które go jakoś dotykają i które postrzega jako ważne. Stwierdził też, że taka forma jest lepsza do przekazania swoich myśli niż forma rapowa, którą się dotąd posługiwał.

Poniżej możecie obejrzeć pierwszy vlog TomBa, z którego cytowana jest powyższa wypowiedź. A pod nim najnowszy odcinek Magazynu Popkillera, w którym Łona i Webber, Kafar, Joda, Ero, be vis czy Szymi Szyms podsumowują rok 2020 i mówią o planach na 2021.

Tagi: 

15Rachel
O NIE! GŁOMB Z SB POWRACA!
ODB RIP
On jest prawdziwym debilem. Jak mozna wyrosnąć z rapu? Jezeli masz 4 dychy na karku i słuchasz polskich chłopaczków po mefedronie śpiewających w sukienkach to faktycznie można czuć sie nie swojo. Ale on też nie słyszałem żeby dawał jakiś wartościowy przekaz
s.
2 pytania :) O czym on będzie pierdolił na tych vlogach.... kto w ogóle będzie jego odbiorcą ....????
Mpc 666
Jeden z najlepszymi tekstami i rozkminami w całej polskiej rap grze. Szkoda, że taki mały hype. Młodzi wolą mało ambitne pioseneczki typu - pierdu, pierdu.
almodo
On nawet w wieku 80 lat bedzie mial lepsze teksty niz Kizo lub inne smieszne dixony.
Anonim
Haha dobre żarciki tu mordo opowiadasz nie myślałeś żeby zostać komikiem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>