Kaz Bałagane o zmianach w swojej muzyce, Tombie, Young Igim, Rogalu DDL

Kaz Bałagane znany jest z tego, że rzadko udziela wywiadów, często natomiast na jego Instagramie można się spotkać z odpowiedziami na różne pytania fanów. Tym razem w obszernym Q&A, Kaz odpowiedział m.in. co sądzi o sytuacji Tomba, spropsował część polskiej sceny oraz skrytykował w dużej mierze amerykańską. Dowiedzieliśmy się również paru faktów o nadchodzącej muzyce rapera.

[POPKILLERY 2020 - GŁOSOWANIA RUSZYŁY, WYBIERZ DO KOGO TRAFIĄ STATUETKI ROKU I DEKADY!]

Według Bałagane, Tomb ma szansę się zrehabilitować, a jego sytuacji nie ma co oceniać. Raper przyznał, że jest przeciwny publicznym linczom. Panowie mają na koncie 2 wspólne kawałki "Nic do stracenia" i "W Głowie Się Pie*doli". W wątku dotyczącym polskiego rapu, Kaz spropsował Young Igiego, Rogala DDL i Kabe, z którym, jak przyznał, ma już nagrany kawałek.

Jeśli chodzi o amerykańską scenę, uwagę autora "Polski Gotówkowej" przykuł Key Glock, a jego krytyka spadła na Playboi Cartiego, Lil Uzi Verta, najnowsze albumy Offseta czy Post Malone'a. Ponadto przyznał, że scena USA jest bardzo wtórna, jeśli chodzi o warstwę muzyczną.

Kaz opowiedział również o swojej nadchodzącej muzyce, która ma mocno skręcić w stronę elektroniki i mieć mało rapowy charakter. Raper zdradził, że pracuje aktualnie z producentami z którymi nie miał okazji pracować wcześniej. Odnósł się też do swojego dotychczasowego dorobku. Kawałek opublikowany niedawno na kanale QueQuality "Pod stołem" jest prawdziwą historią, a "Książę Nieporządek" i "Hugo Bucc 2" to projekty z których Kaz jest najbardziej zadowolony.

Ponadto raper oświadczył, że nigdy nie wystąpi na Fame MMA oraz wyraził swoją opinię o młodszych pokoleniach społeczeństwa.

Poniżej pełna galeria z pytaniami fanów i odpowiedziami.

Galeria

Tagi: 

Jebaćbor
Kazek chyba w kółko słucha tego samego skoro mu Ameryka wtórna. Trochę wtórna na pewno ale nie bardziej niż EU czy PL.
Real HH 90
Kaz pierdolisz że scena w USA jest wtórna to twoja opinia ty też należysz do tej komerchy ja tam wolę posłuchać sobie The B.L.U.N.T.E.D. Crew PUTS innego undergroundu niż to co teraz wychodzi np D.I.T.C.Nick Wiz czy też Heltah Skeltah albo całe Boot Camp Click z Black Moon na czele albo Mic Geronimo lub Royal Flush.
Zagórski
Najlepsza płyta 2019
Zagórski
Jebać Ciebie ten komentarz nie ma sensu
Zagórski
To ty nie masz sensu debilu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>