Solar

Solar

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-21 18:21 przez: SB Maffija (komentarze: 0)

8 grudnia 2017 światło dzienne ujrzy pierwszy solowy album Solara - "Klub 27". "Amy" z gościnnym udziałem Zui to prawdopodobnie najbardziej osobisty z singli.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-15 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Jednym z najgłośniejszych tematów ostatnich tygodni była bez wątpienia performance'owa akcja Solara, w której fikcyjnie zaatakował Quebonafide, Żabsona i ReTo. Ostatniego z nich spytaliśmy o wrażenia oraz o to, czy wiedział wcześniej jakie 'działa' wytoczy w jego stronę współtwórca SB Maffiji...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-14 20:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Deemz oficjalnie dołączył do SB Maffiji. Było to do przewidzenia, gdyż producent z labelem współpracuje od dawna.

Aktualnie pracuje razem z Solarem nad krążkiem "Klub 27" - wszystkie bity zostały wyprodukowane właśnie przez Deemz'a. Na jego bitach debiutował solowo również Białas z płytą "Rehab". Producent miał także spory wkład w album "#nowanormalność" duetu Solar/Białas.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-13 17:21 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 4)

SB Mafija nie zwalnia z promocją nowej płyty Solara. Krażek trafi do nas 8 grudnia, a dziś dostaliśmy singiel, który promuje ten projekt. Utwór "Wstyd" jest bardzo szczerym i osobistym numerem, który traktuje o kwestiach wiary, szczerości i autentyczności.

Tagi:
dodano: 2017-11-04 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Natłok wydarzeń i informacji w muzyce jest obecnie taki, że odłączenie się na kilka dni łatwo skutkować może przegapieniem wielu gorących tematów. Postanowiliśmy więc wystartować z małym podsumowaniem danego miesiąca na Popkillerze. Na początku każdego miesiąca będziemy przypominać Wam tu te newsy i single/teledyski, które spotkały się z najgorętszym odzewem na naszych łamach i które przeczytało lub zobaczyło najwięcej popkillerowych czytelników. Oto co działo się w październiku!

video
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2017-11-02 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po całym zamieszaniu wokół albumu "Klub 27" był to prawdopodobnie jeden z najbardziej oczekiwanych i intrygujących teledysków ostatnich tygodni. Dziś "Jedna wiara, jeden skład 2" ujrzał światło dzienne a my dodatkowo zapraszamy Was na plan zdjęciowy Solara i SB Maffiji, na który zajrzeliśmy by przygotować specjalną fotorelację!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-02 15:13 przez: SB Maffija (komentarze: 3)

"Jedna wiara, jeden skład" to jeden z nieoficjalnych hymnów SB Maffiji, który właśnie doczekał się kontynuacji. Po Białasie przyszedł czas na drugiego z "ojców założycieli" - Solara.

kategorie:
dodano: 2017-10-23 16:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mimo że ciężko nazwać Solara debiutantem, "Klub 27" to jego pierwszy solowy album na legalu. Choć lata pracy w podziemiu i w oficjalnym obiegu zaowocowały wielkim sukcesem SB Maffiji, raper postawił na szczerość i zamiast propagandy sukcesu przygotował materiał "jakby w bani ktoś założył podsłuch".

Tagi:
video
dodano: 2017-10-23 16:34 przez: SB Maffija (komentarze: 5)

Trzeci teledysk promujący pierwszy solowy legal solara można już zobaczyć na kanale SB Maffija. Wraz z premierą "kevlaru" rusza również oficjalny preorder albumu "klub 27".

Po nastrojowym i kontrowersyjnym "klubie 27", przyszedł czas na coś ostrzejszego. "kevlar" to bezkompromisowy banger przepełniony linijkami, które szokują swoją szczerością w dobie raperów-dyplomatów. solar bez gryzienia się w język rozlicza się z kwestią swojej pozycji na scenie, relacji z fanami i ryzykownych zabaw z własną karierą. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-23 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

"Tede wiadomo, że props, mam nadzieję że coś nagramy" - stwierdził nie tak dawno Białas, a okazuje się, że członkowie SB Maffiji byli już jakiś czas temu o krok od wspólnej kooperacji z szefem NWJ!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-22 16:15 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 3)

Performance promujący płytę Solara "Klub 27" wywołał niemałe zamieszanie. Z tego powodu raper przeprowadził transmisję na żywo na swoim fanpage'u, podczas której odpowiadał na pytania fanów.

Solar, zapytany o to jak zareagowali członkowie SB Maffiji zamieszani w akcję, odpowiedział, że każdy z nich wiedział o planach rapera i zgodził się wziąć udział w nietypowej promocji. Usłyszeliśmy także o parodiach od Dixon37 czy inspiracjach przy "Klubie 27".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-10-18 18:54 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 4)

Performance Solara promujący płytę "Klub 27" wywołał masę reakcji wśród fanów... jak i raperów. Rest i Kafar - reprezentanci skład Dixon37 nagrali filmiki, które w sposób prześmiewczy nawiązują do akcji przeprowadzonej przez jednego z filarów  SB Mafiji.

Tagi:
dodano: 2017-10-15 22:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

W ostatnich dniach gorąco było wokół Solara i jego oświadczenia, w którym zaatakował m.in. Quebonafide, Żabsona i ReTo. Teraz otrzymujemy rozwiązanie całej zagadki...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-13 12:30 przez: Kontakt (komentarze: 8)

Ogromnym echem odbił się wczoraj filmik, w którym Solar zaatakował Deemza za stawki, których zażyczył sobie za bity na ich wspólny album oraz Quebonafide, Żabsona i ReTo za brak wsparcia promocyjnego i brak wdzięczności za pomoc, którą im okazał. Słuchacze nadal zastanawiają się czy to rzeczywisty konflikt, czy element planu promocyjnego, tymczasem do nagrania odniósł się Żabson...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-12 13:58 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 10)

W nocy z środy na czwartek pojawiło się na jednej z grup Facebookowych poświęconych SB Maffiji video zamieszczone przez samego Solara. W 10-minutowym filmiku Solar rozlicza się z kolegami z branży, którym pomógł się wybić, czyli z Quebonafide, ReTo i z Żabsonem. Zarzuca im brak wsparcia, podczas gdy są oni na scenie dzięki niemu. Wyjaśnia również czym spowodowane są problemy z ostateczną realizacją projektu. Video możecie obejrzeć w rozwinięciu.

Strony