Szpaku

Szpaku

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-10 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Szpaku to bez wątpienia jedno z największych objawień ostatnich miesięcy - Młody Simba pod skrzydłami Palucha z buta wbił się na scenę, wywołując ogromne zamieszanie i skupiając wielką uwagę. Wygląda na to, że mało brakowało, a raper mógłby zadebiutować nie w B.O.R. a w SB Maffiji...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-12-27 15:29 przez: SB Maffija (komentarze: 1)

Artyści SB Maffija Label jadą w kraj. W 2018 roku SB Maffija Tour zawita do 8 polskich miast, gdzie będzie można zobaczyć unikatowy, niepowtarzalny showcase labelu.

DJ Johny, Białas & Lanek, Solar, Bedoes, Beteo, Avi x Louis Villain i Jan-rapowanie to ogłoszeni już artyści SB Maffija Label, którzy pojawią się na scenie Stodoły na inaugurującym trasę warszawskim SB Ffestivalu. Okazuje się, że w lutym i marcu SB Maffija odwiedzi jeszcze siedem miast: Gdańsk, Lublin, Łódź, Wrocław, Szczecin, Poznań i Katowice. 9 lutego w Warszawie wystąpią również: Wac Toja, ReTo oraz Szpaku. Kompletny line-up festiwalu oraz pozostałych 7 imprez poznamy do końca roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-25 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W wydanym wczoraj jako świąteczna niespodzianka numerze Szpaka i Jana-rapowanie padają wersy "Mówią do mnie: Szpaku odmień grę, zrobię jak Tomb to/ czekam na powrót kota co słowem żonglował nonstop". TomB odpowiedział dziś na nie na swoim profilu FB...

Tagi:
dodano: 2017-12-25 14:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Łapcie świąteczną niespodziankę od najmniej raperskich raperów młodego pokolenia. W hołdzie dla starej szkoły" - piszą Szpaku i Jan-Rapowanie i wrzucają wspólny numer jako Jan-Szpakowanie, osadzony - zgodnie z tym, co słyszymy na początku - w klimacie podobnym do wczesnych nagrań Pezeta.

video
dodano: 2017-12-13 21:23 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

BOR Records nie przestaje wspierać Młodego Simby i dziś dostaliśmy klip, który zwiastuje nowy projekt rapera. Teledysk do utworu "MUK" (prod. 2K & Sergiusz) zwiastuje EP-kę "BORuto". Niedługo mamy dostać więcej informacji na ten temat i na pewno Was o tym ponformujemy, jak pojawią się jakieś nowe wieści. Póki co w rozwinięciu możecie sprawdzić najnowszy teledysk Szpaka.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-08 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Sporo zamieszania narobiły wersy Szpaka z "Kontroli Jakości" Palucha, wymierzone w stronę Young Multiego - sporo dyskusji wywołał również komentarz rapera z wywiadu z Yurkoskym, który wydawał się mocno łagodzić sytuację. Teraz Szpaku raz jeszcze wypowiedział się na ten temat, doprecyzowując swój pogląd...

video
dodano: 2017-11-14 20:05 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Zapowiadany wspólny klip Kizo i Szpaka pojawił się w sieci! Numer "Salon" promuję nachodzący solowy album Kizo ze składu Troya.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-06 11:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

Sporo zamieszania narobiły ostatnio wersy Szpaka z kawałka "Kontrola Jakości" promującego nowy album Palucha ("Złota Owca" to jeden z krążków wymienionych w naszym rankingu - 11 listopadowych premier, na które nie możemy się doczekać). Co dokładniej kryło się za kontrowersyjnymi wersami i czy można spodziewać się beefu Szpaku vs Young Multi? Młody raper postanowił odnieść się do całej sytuacji w wywiadzie z Yurkoskym.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-05 13:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 7)

Bedoes staje w obronie współautora "Diamentów" i odnosi się do wersów Szpaka w numerze "Kontrola jakości" wymierzonych w Young Multiego.

Tagi:
dodano: 2017-11-04 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Natłok wydarzeń i informacji w muzyce jest obecnie taki, że odłączenie się na kilka dni łatwo skutkować może przegapieniem wielu gorących tematów. Postanowiliśmy więc wystartować z małym podsumowaniem danego miesiąca na Popkillerze. Na początku każdego miesiąca będziemy przypominać Wam tu te newsy i single/teledyski, które spotkały się z najgorętszym odzewem na naszych łamach i które przeczytało lub zobaczyło najwięcej popkillerowych czytelników. Oto co działo się w październiku!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-31 11:05 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 18)

Ostatnio rapowanie wśród YouTuberów staje się coraz modniejsze. Szpaku postanowił wyrazić swoje zdanie na ten temat w gościnnej zwrotce u Palucha.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-30 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

BOR Records oraz borshop.pl prezentują klip Palucha do numeru „Kontrola Jakości" z gościnnym udziałem Szpaka, jednego z najbardziej obiecujących raperów młodego pokolenia. Za warstwę muzyczną odpowiedzialna jest grupa soSpecial. Jest to trzeci singiel promujący album „Złota Owca”, którego premiera przewidziana jest na 24 listopada 2017r. Za produkcję teledysku odpowiada Pan Filmowiec.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-26 15:31 przez: SB Maffija (komentarze: 3)

"Niech To Usłyszą" to pierwszy teledysk zapowiadający wspólny album Jan - rapowanie X N∅CNY zatytułowany "N∅CNA ZMjANA". Gościnnie pojawia się w nim Szpaku. Chemia między Jankiem, a N∅CNYm sprawdziła się doskonale w przypadku wspólnych kawałków w akcji SB Starter i zaowocowała pomysłem na wspólny materiał, który już niebawem ujrzy światło dzienne nakładem SB Maffija Label.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-09-16 13:57 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

BOR Records przedstawia nowy numer od Szpaka “BORuto” z gościnnym udziałem Palucha. Za muzykę w tym kawłku odpowiada 2K oraz Loren.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-24 02:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Paluch wraz z BOR wystawia na front kolejnego zawodnika. Klip promuje epkę "BORuto" którą Szpaku nagrywa wspólnie z 2K. Materiał ukaże się jesienią 2017r nakładem BOR Records.

Tagi: