Szpaku

Szpaku

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-03 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Gorący duet Kuban i Szpaku wlatują z nowym singlem! "Sami swoi" zostało wyprodukowane przez 2K. Kuban pokazał się w nieco innej odsłonie niż zazwyczaj, koniecznie sprawdźcie ten numer!

Tagi:
video
dodano: 2018-03-14 18:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po blisko 2-letniej ciszy Tomb wychodzi z cienia, a my wykorzystujemy ten fakt, by zadać mu serię niewygodnych pytań i wyjaśnić wszystkie kontrowersyjne tematy, których przez ostatnie kilkanaście miesięcy nazbierało się sporo. Wczoraj otrzymaliście część pierwszą, pora na drugą połowę!

dodano: 2018-03-08 18:41 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Kolejna premiera, której warto się przyjrzeć w tym miesiącu to reprezentant BOR - Szpaku. Na krążku "BORuto" gościnnie pojawili się Paluch, Young Igi czy Kaz Bałagane. 

kategorie:
dodano: 2018-03-08 17:54 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"BORuto" to materiał który powstał z połączenia dwóch czołowych reprezentantów młodego pokolenia. Z jednej strony Szpaku aka Młody Simba, który w zeszłym roku dołączył do BOR i zaznaczył się mocno na scenie. Milionowe wyświetlenia pod klipami oraz trasa koncertowa po całym kraju to najlepszy dowód na to jak wielu ludzi potrzebowało takiego bezkompromisowego rapu. Z drugiej strony 2K, który jako producent w 2017r. był zdecydowanie w czołówce wśród producentów na Polskim rynku hip-hopowym. Świeże brzmienie i niespotykany wcześniej vibe w połączeniu z charyzmą Szpaka dają nam bardzo mocną mieszankę!

dodano: 2018-03-05 18:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

Szpaku odpalił dziś limitowany preorder nagranej z 2K EP-ki "BORuto" - wystarczyła niespełna godzina, by cały nakład 3000 sztuk rozszedł się na pniu! Poprosiliśmy Szpaka o krótki komentarz w związku z takim przyjęciem jego pierwszego EP...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-03-05 18:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Na kanale ProstoTV pojawił się najnowszy klip najmłodszego reprezentanta Prosto Label - Frostiego Rege. Numer „Nowe Skoki” z gościnnym udziałem Szpaka promuje zbliżający się wielkimi krokami debiutancki krążek Frostiego - „Young Midas”.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-04 19:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"NajsHajs" to jeden z najgłośniejszych singli ostatnich miesięcy - teraz Sarius publikuje remix, w którym zaprosił do udziału Guziora i Szpaka!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-19 13:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Step Records przedstawia trzeci teledysk zwiastujący nadchodzący album Penxa pt. "Michał LP". Produkcją numeru "#facepalm" zajął się Kudel, a gościnnie swoje wersy położyli Szpaku i Kvmaty. Za video odpowiada Pan Filmowiec. Na stronie preorder.pl trwa cały czas przedsprzedaż albumu w wersji deluxe - krążek wraz z autografem artysty, dwoma bonusowymi utworami oraz wlepkami znajdziecie pod adresem http://bit.ly/Penx_zamow_album.

Tagi:
video
dodano: 2018-02-13 18:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W trakcie piątkowego SB Ffestivalu nie brakowało także gości specjalnych - wśród nich odkrycie ostatnich miesięcy, podopieczny Palucha z B.O.R., Szpaku. Nam udało się zarejestrować to jak na jego największy chyba do tej pory hit zareagowała warszawska publika...

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2018-02-12 20:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W piątkowy wieczór SB Ffestival ewidentnie rozpalił Stodołę - prawie 5 godzin koncertów, na czele z 2-godzinnym showcasem całego składu SB, który poprzedzili gościnnie Tede, ReTo czy Szpaku. Białas i Lanek odebrali także Złote Płyty za "POLON", a my usłyszeliśmy kanonadę hitów od załogi warszawskiego labelu. Stopniowo publikować będziemy Wam materiały z tego wieczoru - dziś pora na zdjęcia!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-10 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Szpaku to bez wątpienia jedno z największych objawień ostatnich miesięcy - Młody Simba pod skrzydłami Palucha z buta wbił się na scenę, wywołując ogromne zamieszanie i skupiając wielką uwagę. Wygląda na to, że mało brakowało, a raper mógłby zadebiutować nie w B.O.R. a w SB Maffiji...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-12-27 15:29 przez: SB Maffija (komentarze: 1)

Artyści SB Maffija Label jadą w kraj. W 2018 roku SB Maffija Tour zawita do 8 polskich miast, gdzie będzie można zobaczyć unikatowy, niepowtarzalny showcase labelu.

DJ Johny, Białas & Lanek, Solar, Bedoes, Beteo, Avi x Louis Villain i Jan-rapowanie to ogłoszeni już artyści SB Maffija Label, którzy pojawią się na scenie Stodoły na inaugurującym trasę warszawskim SB Ffestivalu. Okazuje się, że w lutym i marcu SB Maffija odwiedzi jeszcze siedem miast: Gdańsk, Lublin, Łódź, Wrocław, Szczecin, Poznań i Katowice. 9 lutego w Warszawie wystąpią również: Wac Toja, ReTo oraz Szpaku. Kompletny line-up festiwalu oraz pozostałych 7 imprez poznamy do końca roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-25 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W wydanym wczoraj jako świąteczna niespodzianka numerze Szpaka i Jana-rapowanie padają wersy "Mówią do mnie: Szpaku odmień grę, zrobię jak Tomb to/ czekam na powrót kota co słowem żonglował nonstop". TomB odpowiedział dziś na nie na swoim profilu FB...

Tagi:
dodano: 2017-12-25 14:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Łapcie świąteczną niespodziankę od najmniej raperskich raperów młodego pokolenia. W hołdzie dla starej szkoły" - piszą Szpaku i Jan-Rapowanie i wrzucają wspólny numer jako Jan-Szpakowanie, osadzony - zgodnie z tym, co słyszymy na początku - w klimacie podobnym do wczesnych nagrań Pezeta.

video
dodano: 2017-12-13 21:23 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

BOR Records nie przestaje wspierać Młodego Simby i dziś dostaliśmy klip, który zwiastuje nowy projekt rapera. Teledysk do utworu "MUK" (prod. 2K & Sergiusz) zwiastuje EP-kę "BORuto". Niedługo mamy dostać więcej informacji na ten temat i na pewno Was o tym ponformujemy, jak pojawią się jakieś nowe wieści. Póki co w rozwinięciu możecie sprawdzić najnowszy teledysk Szpaka.

Tagi:

Strony