Szpaku rzuca wersy w stronę White Widow: "Po co te podchody?"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-06 09:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Szpaku wypuścił dziś niezapowiadane EP z okazji swoich urodzin - "Cerber" to 4 numery, a już w otwierającym "Garfieldzie" słyszymy wersy w stronę członków łódzkiej ekipy White Widow.

"Zapytaj Pikersa co słychać w podziemiu
Czy nagrałby tracka z Malikiem czy Matą
Najpierw p**rdoli cię mainstream
By potem definicję zmieniać dzieciakom
Zj**ał się Macias i Bary na story
Ale usunęli to szybciej niż wpadł im do głowy ten ch**owy pomysł
Po co te podchody?"

Pierwsze wersy nawiązują do określania White Widow undergroundem mimo wejścia do dużej wytwórni - Szpaku porównuje ich z Pikersem, który od lat wydaje stricte podziemnie. Dalsze natomiast odpowiadają na instastories Barego i Maciasa, w których zaczepiali Szpaka i jego fanów - screeny tamtych wpisów znaleźć można było m.in. na TikToku (screen załączamy na dole artykułu).

Przypomnijmy, że to nie pierwsze tarcia Szpaka z reprezentantami nowej fali trapu - zaczęło się od zbieżności nazw Gugu Gangu oraz wytwórni Gugu, a potem autora "Atypowego" zaczepił Yung Adisz. Zresztą i do tej sytuacji odnosi się Szpaku, rapując tu "problemy znikały gdy zacząłem pisać... coś jak do Yung Adisza".

Czy wersy z "Garfielda" sprawią, że doczekamy się większej wymiany zdań?

***

Galeria

Pyskaty2
Nauczcie się od Grande Connection jak się rymy składa i czym jest rap bitewny. W czterech linijkach wielki raper zrymował ze sobą "matą i dzieciakom"
Raze_ex
A ja nawet 1tys vievs nie mam, a potrafię grać na instrumentach ,śpiewać, mixować. Ale nikt sławniejszy nie zrobi że mną bifu i mnie nie wypromuje :(
6x6=???
"Gówno zawsze wypłynie na powierzchnię A w podziemiu zostają rzeczy najlepsze..." w singlu "Anty2" rymował kiedyś Fazi i to są święte słowa. Prawdziwy kunszt, talent i smykałka do muzyki nie potrzebuje klepania mokrą dłonią po plecach byku. Spełniaj się w swoich skillach i rób to najlepiej jak potrafisz a zawsze znajdzie się ktoś kto to doceni. Peace!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>