Malik Montana

Malik Montana

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-03-16 15:07 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Prezentujemy kolejny singiel od Frostiego Rege. Do sieci trafiło audio utworu nagranego z Malikiem Montaną! "Winna jest bieda" już teraz przed Wami...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-13 14:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 22)

Wujek Samo Zło w czwartym odcinku "CGM Rap Podcast" określił Malika Montanę jako "fejkowego rapera, lansującego się na posiadaniu pieniędzy". W związku z tym narodził się konflikt między panami, który jak twierdzi Wujek, skończył się na rękoczynach, o czym tłumaczy w oświadczeniu video wypuszczonym na Facebooku. Filmik w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-19 14:56 przez: Step Records (komentarze: 2)

Step Records prezentuje czwarty teledysk promujący nachodzący solowy album Kizo ze składu Troya. Za produkcję numeru "Moonlight" odpowiada SecretRank, a gościnnie pojawia się w nim Malik Montana. Video to dzieło ekipy Marathon Films.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-29 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Na należącym do grupy Abstra kanale "Dla pieniędzy" pojawiła się ciekawa analiza zarobków w polskim rapie - począwszy od stawek koncertowych, poprzez pieniądze z płyt, a kończąc na współpracach reklamowych. W materiale swoje parę słów dorzucili również Sokół, Malik Montana czy Kuba Stemplowski...

video
dodano: 2018-01-25 21:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Gorące collabo dwójki, która ewidentnie jest na fali - oto Igi i Malik z "Deszczem banknotów".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-15 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Zapraszamy do obejrzenia klipu Malik Montana - Who You Mam prod.PSR. Reprezentant GMLL zaskakuje kolejną premierą z nadchodzącego albumu Tijara. Tym razem zobaczymy go w trochę innej odsłonie. Produkcją video zajęla się ekipa MARATHON. A całość materiału zbliża się wielkimi krokami.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-20 17:50 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Sentino został wyrzucony z  GM2L. Nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się między raperami. Faktem jest, że Sentino na jakiś czas wyjechał za granicę, a poszukiwał go Wujek Ali, który twierdzi, że raper jest mu winien pieniądze. Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy GM2L wraz z Toonym, mającym beef z byłym członkiem składu.

video
dodano: 2017-07-17 22:18 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 6)

Kaz Bałagane stopniowo ujawnia kolejne single z nadchodzącej płyty zatytułowanej "Narkopop". W kolejnej propozycji Kaza gościnnie pojawia się Malik Montana. Produkcją utworu "Modlitwa" zobrazowanego czarno-białym wideo zajął się APMG. Poprzednie klipy promujące projekt powstały do numerów "Trendsetter" oraz "Prosciutto Crudo".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-22 20:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

4-wheelery, kabriolety i latanie po ulicach Warszawy. Malik Montana, tym razem w trochę innej odsłonie, lecz jak zwykle w klimacie Get Money Live Life. Dziś wyjątkowo prezentuje numer z przekazem, i życiową radą: "Gońcie za Haisem, a nie za Babami, bo goniąc za Haisem Baby same przyjdą".

video
dodano: 2017-05-27 14:23 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 4)

Malik Montana kontynuuje serię wypuszczania teledysków do kolejnych kawałków swojego autorstwa. Letni numer "Powiedz Co" wyprodukował Worek. Klip stworzyła ekipa HDSCVM.

dodano: 2017-05-25 21:39 przez: Maciej Sulima (komentarze: 10)

Po długiej nieobecności na polskim rapowym podwórku, z nowym numerem wrócił Sentino. Otrzymaliśmy typowy letni banger "Zapytaj o mnie" od niego i Malika Montany, wyprodukowy przez Michała Graczyka. Za obraz odpowiada ekipa Marathon Brothers. Klip znajdziecie w rozwnięciu.

dodano: 2017-04-25 16:58 przez: Grzegorz Jakubowski (komentarze: 5)
malik

Malik Montana prezentuje klip do utworu "Pelikan". Jeszcze nie wiadomo czy kawałek zapowiada pełnoprawny album czy raczej na razie jest jako mały przedsmak na luźno. Utwór wyprodukował Kesz. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-04-12 22:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Zapraszamy do sprawdzenia oficjalnego video do utworu "Pierwszy Nos" Malika Montany. Jest to luźny klip, zapowiadający całą serię teledysków od reprezentanta GMLL. Numer został wyprodukowany przez BeJotKa, a już niedługo więcej info odnośnie nadchodzącego projektu, gdzie znajdą się te i inne utwory.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-12-27 12:00 przez: Kontakt (komentarze: 5)

Empire Music Studio prezentuje klip do do szóstego singla z albumu Malika Montany oraz Diha "Naaajak". Za teledysk do numeru "Rose Moet" odpowiada Peron Videos, a za produkcję bitu odpowiedzialny jest Fast Life Sharky.

video
dodano: 2016-12-10 23:45 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Premiera "Naaajak" Malika Montany i Diha stała się faktem, a jeszcze przed nią otrzymaliśmy kolejny klip raperów Empire Music Studio. Za bit do "Planu A" odpowiedzialny jest Jacon. Wraz z ukazaniem się albumu Malik i Diho ogłaszają konkurs dla producentów.

Strony