Solar otworzył restaurację: "To mój pierwszy niemuzyczny biznes"

kategorie: Polska, News
dodano: 2021-12-09 09:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Po paśmie sukcesów muzycznych Solar postanowił spróbować sił w nowej roli. W warszawskim Food Hall Browary otworzył restaurację serwującą Ramen!

"Własny punkt na mieście to dla mnie spora zajawka, a satysfakcji dokłada, że to mój pierwszy biznes niezwiązany z branżą muzyczną.
W Browarach Warszawskich, pośród kilku gastro-konceptów, znajdziecie @okarima_ramen, którego obok moich serdecznych ziomali @karimbibars i @wojtek_goly mam przyjemność być współwłaścicielem!
Do tej pory dostaliśmy dużo super feedbacku, tak więc z pełnym przekonaniem zapraszam serdecznie i zachęcam do nieskrępowanego siorbańska na cztery fajery!" - czytamy na profilu rapera.

Życzymy powodzenia z lokalem!

Tagi: 

Patryk L.
To jakie on ma sukcesy muzyczne? Widzę drugi Jay-Z, tyle, ze zarobili na niego pseudo raperzy jak mata i bedoes bo jego płyt nikt nie chciał
Anonim
A co według ciebie to J nie ma żadnych sukcesów muzycznych?
Jamamamoto
Kiedyś to były rameny nie to co teraz. Pamiętam jak pod PKiN zbieraliśmy się pod jednym z wjeść i robiliśmy rameny. Potem WKW (Wielka Kuchnia Warszawska) gdzie w Harlemie były walki na najlepsze składniki. Jak ktoś wsadził marchewkę do ramenu, to na kopach leciał z klubu. Pamiętam jak we Freshu podczas gotowania dla publiki na scenę wpadł Solar i wylał jednemu z kucharzy ramen na głowę. Oj tak. Kiedyś to było...
Cięki
Yyy, ale ten ramen to jest już tam od co najmniej dwóch miesięcy
Anonim
Chciwy gnój, ma muzyczkę, płyty nie idą ale wydaje innych whacków, ma ubrania to teraz jeszcze się wpieprza w restauracje uczciwym ludziom konkurencje robić. Widzieliście kiedyś żebyś jakiś kucharz z lokalem na chama się wpieprzał w rap i zakładał własną markę odzieżową bo mu mało?
Kolega yamamoto
Wow ale cebuli w jednym komentarzu.
Jp3
Kapota lub Action Bronson, a teraz idź płakać gdzieś indziej

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>