Solar/Białas zwieńczą 15-lecie w wyjątkowy sposób

wydarzenie
dodano: 2023-11-09 18:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Na SBM FFestivalu mogliśmy obejrzeć wyjątkowe show Solara i Białasa, będące prawdziwą podróżą przez ich 15-lecie. Teraz duet zamknie obchody tego jubileuszu osobnym koncertem z udziałem gości!

Oto, co dokładnie mają do przekazania:

"To my z ostatniej ławki. Ten rok to dla nas przede wszystkim celebracja jubileuszu naszej znajomości, a jej przebieg macie okazję obserwować już od 15 lat. Czasem budziliśmy się skacowani u fanów na chacie, a czasem spotykaliśmy się przed śniadaniem w hotelowej siłowni. Czasem się lubiliśmy czasami nie. Czasem nas lubiliście, czasami nie. Czasami bywało, że ludzi, którzy ciągnęli nas na dno, wciągaliśmy na szczyt, a czasami się nie udało. Czasami byliśmy wizjonerami, a czasami błaznami. Czasem graliśmy dla 4 osób, czasem dla 40 tysięcy. Co by się nie działo, zawsze byliśmy razem - z Wami.

Podsumowaliśmy tę drogę podczas wspólnego koncertu na SBM FFestivalu, ale dla nieobecnych wtedy z nami i dla osób chętnych, aby zobaczyć naszą historię z innego kąta w rozbudowanej wersji, zrobimy to ponownie. Zagramy utwory, których ze sceny nie można było usłyszeć nigdy lub od baaardzo dawna, a które przez lata budowały naszą tożsamość, SB Maffijny movement i w końcu społeczność SBM.

Już 8 grudnia zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które zamknie celebrację naszego XV-lecia i jednocześnie przybliży Wam wszystkie etapy naszej twórczości i powiązane z nimi ery SBM. Nie zabraknie też gości. Do zobaczenia w warszawskim klub Stodoła!

2008-2023
Solar/ Białas

PS. Do koncertu jeszcze miesiąc, ale jako że ostatnio bywamy w studio postaramy się Wam ten czas delikatnie umilić. Stay tuned!"

Bilety można już kupować na Going i Ticketclub.

Wydarzenie FB

Patryk L.
Tych dwóch to dosłowna hańba dla hip hopu. Tak krytykowali popkillera, krytykowali Eldo i innych weteranów, a kiedy dorwali się do koryta to poczynili najbardziej komercyjne ruchy jakie się działo. Kwintesencja hipokryzji i zakłamania

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>