Tede

Tede

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-08 18:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

W 50 odcinku Pal Hajs TV odwróciły się role znane z dotychczasowych materiałów WuWunia i tym razem to on znalazł się w ogniu pytań. Członek Wielkie Joł odpowiedział między innymi na pytanie dotyczące ciągłego beefu Tedego z Peją. "Uważam, że powinni dać sobie spokój, ponieważ jest to już nudne. To grzało całą sceną w 2009, 2010, może jeszcze kogoś w 2011 roku" - przyznał raper. "Fajnie, że Jacek wrócił, odkuł się, ale panowie mają po 40 lat i chciałbym, żeby ten konflikt się zakończył. Żeby pokazać ludziom, że nie warto żyć zawiścią" - dodał.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-08 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Sporo ostatnio wypowiedzi na linii Tede-SB Maffija. Najpierw TDF w naszym "Rentgenie"zdradził, że z młodego pokolenia chętnie zrobiłby płytę z Bedoesem, a potem dla odmiany Beteo ostro skrytykował najnowsze muzyczne poczynania szefa NWJ, a ostatnio ze strony Tedego poleciały propsy do Quebo, dostaliśmy też remix "Madagaskaru". Co na temat Tedego i jego "SKRRRT" ma do powiedzenia natomiast Białas?

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2017-07-07 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Tede ma powody do zadowolenia - jego najnowszy album "SKRRRT" nie tylko sam usadowił się na szczycie notowania OLiS, ale też wprowadził na listy wcześniejsze krążki!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-07-06 15:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Największy festiwal hiphopowy w kraju, czyli Polish Hip-Hop TV Festival 2017 już za niespełna miesiąc. Jak co roku odbędzie on się w dniach od 3 do 5 sierpnia na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Tym razem oprócz stałych punktów programu nie zabraknie kilku nowości.

wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2017-06-28 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Obejrzeliście już wszystkie 3 części naszego Spot-Talku z Tede, teraz pora jeszcze na fotorelację z całego wydarzenia autorstwa Tomka Karwińskiego. Sprawdźcie jak przebiegało spotkanie z TDF'em połączone z wywiadem i czekajcie na kolejny trzeci Spot-Talk, który już niebawem!

Tagi:
video
dodano: 2017-06-26 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Ostatnia część naszego Spot-Talku z Tede to fala pytań od zgromadzonych fanów - a w niej pełen przekrój tematów.

Jak Tede zaszachował nauczycieli na maturze? Jak zaczęła się jego kolekcja czapek i kiedy kupił pierwsze Jordany? Jaka była historia powstania Tedefonu? Dlaczego Tymon genialnie pisał teksty? Dlaczego Tede do dziś nie może się nadziwić, że "Drin za drinem" jest hitem? Czego Tede nie lubi w dogrywaniu featów dla innych artystów? Sprawdźcie odpowiedzi na te i wiele innych wątków, aż po niecodzienne pytania z działu "przyroda"!

video
dodano: 2017-06-22 18:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Żywe dyskusje i świetny klimat na spotkaniu premierowym Młodych Wilków zainspirowały nas do zainicjowania akcji Spot-Talk - cyklicznych spotkań z artystami w warszawskim sklepie Distance.pl, w trakcie których odbędzie się popkillerowy wywiad z udziałem publiczności (i z możliwością dopytania samemu o nurtujące Was kwestie), a także luźnego pogadania z gośćmi oraz zrobienia zdjęcia czy zdobycia podpisu.

Drugi Spot-Talk to blisko 90-minutowa rozmowa z Tede i grad pytań ze strony naszej jak i ze strony zebranych słuchaczy. Dziś, równo dzień przed premierą "SKRRRT" mamy dla Was część drugą!

video
dodano: 2017-06-22 10:14 przez: Kacper Szymański (komentarze: 1)

Dwa dni przed sklepową i cyfrową premierą albumu "SKRRRT" Tede i Sir Michu przedstawili słuchaczom utwór "T-Killa" z teledyskiem w formie animacji komputerowej wykonanej przez Rafała Felaka. Album promują single "Rezzi", "0000001" i "#CTZK". 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-18 22:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Jest i zapowiadany remix "Madagaskaru" autorstwa Tedego! Całość otrzymaliśmy w formie nietypowego video.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2017-06-18 13:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Tede to jeden z niewielu polskich mainstreamowców, który naturalnie odnajduje się w remiksowaniu hitów z Polski czy Stanów - zresztą nie będziemy się powtarzać, bo zrobiliśmy nawet na ten temat specjalny ranking. Dziś ukazać ma się najnowszy remix TDF'a, w którym warszawski MC wziął na warsztat "Madagaskar" Quebo. Z tej okazji warto cofnąć się o parę lat i przypomnieć sobie jak to rosnący dopiero w siłę Quebonafide postanowił zremiksować ówczesny hit Tedego...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-17 11:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Kilka tygodni temu gdy Tede spropsował Quebo na Instagramie dodał także na pytanie fana o wspólny numer "Spokojnie, pewne rzeczy się już wydarzają w sumie:)". Teraz za to okazuje się, że TDF wziął na warsztat "Madagaskar"!

Tagi:
video
dodano: 2017-06-16 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Żywe dyskusje i świetny klimat na spotkaniu premierowym Młodych Wilków zainspirowały nas do zainicjowania akcji Spot-Talk - cyklicznych spotkań z artystami w warszawskim sklepie Distance.pl, w trakcie których odbędzie się popkillerowy wywiad z udziałem publiczności (i z możliwością dopytania samemu o nurtujące Was kwestie), a także luźnego pogadania z gośćmi oraz zrobienia zdjęcia czy zdobycia podpisu.

Drugi Spot-Talk to blisko 90-minutowa rozmowa z Tede i grad pytań ze strony naszej jak i ze strony zebranych słuchaczy. Dziś, równo tydzień przed premierą "SKRRRT" mamy dla Was część pierwszą!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-13 01:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"#CTZK" to kolejny singiel promujący nadchodzące "SKRRRT". Tym razem pora na numer w tematyce sneakersowej, w którym jednak kontrowersji nie brak - na koniec klipu Tede ostentacyjnie pali Yeezy Boosty.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-08 20:00 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Głośno było ostatnio o krytycznym wpisie Beteo w stronę Tedego, w którym reprezentant SB Maffiji stwierdził "Chcesz robić hajs na czymś, czego nie czujesz". Teraz Beteo odniósł się do tej wypowiedzi w najnowszym wywiadzie.

Tagi:
video
dodano: 2017-06-06 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Przy okazji spotkania z Tede na Spot-Talku zarejestrowaliśmy oczywiście obszerny videowywiad oraz Rentgen (który już otrzymaliście), ale także trochę ciekawostkowych dodatkowych video, w których podpytaliśmy TDF'a o różne muzyczne wspomnienia. Na początek poprosiliśmy go o wskazanie najgorszego koncertu w życiu i usłyszeliśmy o pobycie w Tychach, który na dobre wbił się w pamięć szefa NWJ...

Tagi:

Strony