Tede

Tede

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-11-28 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 2)

Na Instagramie Tedego pojawił się post sugerujący, że 2018 rok to idealny czas na reedycję kultowej płyty "S.P.O.R.T." Raper twierdzi, że pojawią sie na niej również niepublikowane materiały.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-26 12:00 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Czyżby szykował się kolejny konflikt na naszej scenie? W najnowszym wywiadzie Tede zapowiada zdissowanie W.E.N.Y. za akcję, która miała miejsce jakiś czas temu...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-19 20:49 przez: Kontakt (komentarze: 9)

We wrześniu głośno było o wywiadzie jakiego udzielił DJ Tuniziano, zdradzając kulisy odejścia z Wielkiego Joł. Tede był wówczas na egzotycznych wakacjach, a teraz odniósł się do całej sytuacji w najnowszym videowywiadzie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-28 18:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 4)

Po bardzo aktywnym okresie koncertów plenerowych TEDE i Ekipa Wielkie Joł rozpoczęli jesienną część touRRRne, czyli trasy promującej album TEDE & SIR MICH SKRRRT.

Tymczasem Wytwórnia Wielkie Joł we współpracy z aplikacją Tap2C przygotowała specjalne materiały video poświęcone temu albumowi, które można zobaczyć po zeskanowaniu smartfonem wybranej strony z okładki płyty SKRRRT.
Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-23 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

"Tede wiadomo, że props, mam nadzieję że coś nagramy" - stwierdził nie tak dawno Białas, a okazuje się, że członkowie SB Maffiji byli już jakiś czas temu o krok od wspólnej kooperacji z szefem NWJ!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-20 13:06 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Mimo że temperatura za oknem spada to w ostatnich tygodniach w polskim rapie nadal było gorąco. DJ Tuniziano przyleciał do Stolicy, by opowiedzieć w audycji Numer Raza i DJ-a Abdoola o swoim burzliwym rozstaniu z Wielkim Joł. Tede w tym czasie był na wakacjach, jednak wrócił już z nich - czy ustosunkuje się do mocnych zarzutów swojego byłego DJ'a?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2017-09-15 12:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Przy okazji premiery "Egzotyki" Quebo ogłaszał przekroczenie platynowego nakładu - dziś oficjalnie potwierdziło to najnowsze notowanie ZPAV. Powody do świętowania ma również Rychu Peja.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-09 16:13 przez: Kontakt (komentarze: 4)

W tym tygodniu DJ Tuniziano przyleciał do Polski, by w audycji Numer Raza i DJ-a Abdoola w radiowej Czwórce obszernie opowiedzieć o całej sytuacji z wyrzuceniem go z ekipy Wielkiego Joł. Tede znajduje się akurat na egzotycznych wakacjach, jednak jednemu z fanów udało się uzyskać od niego komentarz do tego, co Tuni mówił w audycji.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-06 19:22 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Wieloletnia współpraca Tedego i Tuniziano zakończyła się na wiosnę, gdy DJ zniknął z ekipy i przestał jeździć z TDF'em na koncerty. Wokół całej sytuacji narosło sporo opowieści a żadna ze stron jasno i wyraźnie nie wypowiedziała się jeszcze o tym, jak doszło do rozstania. Od roku Tuniziano mieszka też w Londynie, gdzie działa muzycznie z DJ-em Cube'em. Teraz przyjechał do Polski, by w audycji Numer Raza i DJ-a Abdoola w radiowej Czwórce po raz pierwszy wypowiedzieć się na ten temat i wyjaśnić jak doszło do wyrzucenia go z labelu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-09-01 15:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dziś wieczorem 15 urodziny NWJ czyli impreza, gdzie na pewno nie zabraknie barwnych niespodzianek - przypomnijmy choćby niezapowiadany występ Bonusa BGC na 40 urodzinach Tedego. TDF to z pewnością jeden z tych raperów, który najczęściej i najzgrabniej trolluje scenę czy odbiorców przy okazji różnych numerów czy akcji - który ze swoich trollingów uznałby za to za najlepszy? Czy "Było Warto" czy może coś innego? Sprawdźcie kolejną z krótkich videociekawostek zarejestrowanych przy okazji Spot-Talku z Tede z sklepie Distance.pl!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-30 22:01 przez: Kontakt (komentarze: 4)

W maju gorąco było o komentarzu ze strony Beteo, który ostro odniósł się do najnowszych działań Tedego i albumu "SKRRRT", pisząc "Chcesz robić hajs na czymś, czego nie czujesz". Teraz po raz pierwszy usłyszeliśmy co ma na ten temat do powiedzenia sam TDF.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-08 18:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

W 50 odcinku Pal Hajs TV odwróciły się role znane z dotychczasowych materiałów WuWunia i tym razem to on znalazł się w ogniu pytań. Członek Wielkie Joł odpowiedział między innymi na pytanie dotyczące ciągłego beefu Tedego z Peją. "Uważam, że powinni dać sobie spokój, ponieważ jest to już nudne. To grzało całą sceną w 2009, 2010, może jeszcze kogoś w 2011 roku" - przyznał raper. "Fajnie, że Jacek wrócił, odkuł się, ale panowie mają po 40 lat i chciałbym, żeby ten konflikt się zakończył. Żeby pokazać ludziom, że nie warto żyć zawiścią" - dodał.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-08 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Sporo ostatnio wypowiedzi na linii Tede-SB Maffija. Najpierw TDF w naszym "Rentgenie"zdradził, że z młodego pokolenia chętnie zrobiłby płytę z Bedoesem, a potem dla odmiany Beteo ostro skrytykował najnowsze muzyczne poczynania szefa NWJ, a ostatnio ze strony Tedego poleciały propsy do Quebo, dostaliśmy też remix "Madagaskaru". Co na temat Tedego i jego "SKRRRT" ma do powiedzenia natomiast Białas?

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2017-07-07 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Tede ma powody do zadowolenia - jego najnowszy album "SKRRRT" nie tylko sam usadowił się na szczycie notowania OLiS, ale też wprowadził na listy wcześniejsze krążki!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-07-06 15:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Największy festiwal hiphopowy w kraju, czyli Polish Hip-Hop TV Festival 2017 już za niespełna miesiąc. Jak co roku odbędzie on się w dniach od 3 do 5 sierpnia na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Tym razem oprócz stałych punktów programu nie zabraknie kilku nowości.

Strony