Tede

Tede

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-03-14 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W czwartek 15 marca w warszawskiej Hulakuli wystąpi Tede, który nie zwalnia tempa i po "SKRRRT" pracuje obecnie intensywnie nad kolejnym albumem "Warszawa Hotel". Na razie jednak możemy kolejny raz zobaczyć go na żywo w Stolicy.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-13 11:00 przez: Kontakt (komentarze: 17)

Na konferencji prasowej promującej program "Agent: Gwiazdy" nie zabrakło pytań do Peji o Tedego i o to jak poznański raper ustosunkuje się do zarzutów warszawskiego MC...

Tagi:
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2018-02-12 20:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W piątkowy wieczór SB Ffestival ewidentnie rozpalił Stodołę - prawie 5 godzin koncertów, na czele z 2-godzinnym showcasem całego składu SB, który poprzedzili gościnnie Tede, ReTo czy Szpaku. Białas i Lanek odebrali także Złote Płyty za "POLON", a my usłyszeliśmy kanonadę hitów od załogi warszawskiego labelu. Stopniowo publikować będziemy Wam materiały z tego wieczoru - dziś pora na zdjęcia!

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-02-01 18:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Wytwórnia Wielkie Joł / NWJ prezentuje trzeci singiel promujący album TEDE & SIR MICH "WARSZAWA HOTËL”, którego premiera zapowiadana jest na pierwszą połowę 2018 roku.

W dobie blichtru i blasku Tede przypomina o prawdziwych wartościach i jak przystało na niego znów robi to między wierszami. Kiedy Tede w 2006 roku rapował tytułowe słowa „Guczi Sruczi” w utworze Zdziro na płycie Esende Mylffon nikt jeszcze nie przypuszczał, że kiedyś powstanie utwór pod takim właśnie tytułem...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-01-18 18:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nad tym, co najlepsze w hip-hopie i wielu jego odcieniach rozpływamy się często na naszych łamach, opisując raz starą a raz nową szkołę. Kolaż muzycznych barw sprawia, że nigdy nie będzie tak, że każdemu podpasuje wszystko... ale dzięki całej tej różnorodności zawsze każdy znajdzie coś dla siebie. Na czym polega piękno muzyki? Krótko i konkretnie opowiedział nam o tym Tede!

Tagi:
dodano: 2018-01-17 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Poznaliśmy roczne notowanie sprzedaży OLiS i znów zwycięzcą okazał się raper - rok temu był to O.S.T.R., a tym razem na szczycie zasiadł Quebonafide. Dalej jest nie mniej ciekawie...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-15 19:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Pezet i Onar, Peja, Eldo, Borixon... Tede ma za sobą wiele głośnych konfliktów - część zakończonych, część nadal aktywnych. Postanowiliśmy więc spytać który z beefów był dla niego najtrudniejszy stricte pod kątem rapowym i który diss w swoją stronę uważa za najmocniejszy...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-13 13:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 8)

Coraz większe zamieszanie wokół H&M, które wypuściło reklamę bluz z kontrowersyjnym napisem "Coolest Monkey In The Jungle". Reklama z czarnoskórym chłopcem pojawiła się w brytyjskim mediach w niedzielę. Do sprawy odnoszą się celebryci, proponując dopisanie do nazwy marki liter: "S", "A" i "E", aby utworzyły słowo "SHAME"...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-09 10:00 przez: Kontakt (komentarze: 17)

W ostatnim czasie znów gorąco na linii Tede-Peja. Po kilku głośnych wypowiedziach wywiadowych oliwy do ognia dodało wczorajsze ogłoszenie udziału poznańskiego rapera w programie "Agent Gwiazdy", które błyskawicznie skomentował Tede i po którym rozgorzała dyskusja i wrócił temat numerów nagranych w trakcie beefu. W dyskusji z fanami na swoim profilu Peja odniósł się obszernie do ostatnich wypowiedzi Tedego oraz do kwestii numeru "Dureń z TVN".

Tagi:
kategorie: News
dodano: 2018-01-08 22:43 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Zgodnie z tym, co podaliśmy wcześniej za telewizją TVN - Peja potwierdził swój udział w nadchodzącym sezonie programu "Agent Gwiazdy". Raper pojawi się tam obok m.in. Piotra Świerczewskiego czy Ilony Ostrowskiej.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-01-02 17:08 przez: SB Maffija (komentarze: 6)

SB Maffija powiększa line-up drugiej edycji SB Ffestivalu. Kolejny ogłoszony artysta okazał się sporą niespodzianką. Do reprezentacji warszawskiego SB Ffestivalu dołączyła jedna z najbardziej legendarych i kontrowersyjnych zarazem postaci polskiej sceny hiphopowej. Dziś na wydarzeniu imprezy pojawiła się informacja, że do gości SB Ffestivalu Vol. 2 dołączył Tede!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-01-01 22:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje pierwszy teledysk promujący album TEDE & SIR MICH „WARSZAWA HOTËL”, którego premiera zapowiadana jest na 2018 rok.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-01 19:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Konflikty i beefy to element, który zawsze skupia dużo uwagi słuchaczy. Spytaliśmy Borixona jak zapatruje się na słowa Onara, że u młodych raperów brakuje dziś często pierwiastka rywalizacji - sprawdźcie co odpowiedział na to członek WYP3.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-31 12:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Już dziś minutę przed północą otrzymamy "Murrrda" czyli pierwszy singiel promujący kolejny album Tedego, "Warszawa Hotel". Na rozgrzewkę otrzymujemy zobrazowany tropikalnym video freestyle "Mamrotrap", którego nazwa (jak i flow) jest wyraźnym nawiązaniem do mumble rapu.

kategorie:
dodano: 2017-12-29 23:26 przez: Zuzanna Olszewska (komentarze: 0)

 

 

 

Tracklista: 

 

Tagi:

Strony