Tede

Tede

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-20 13:06 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Mimo że temperatura za oknem spada to w ostatnich tygodniach w polskim rapie nadal było gorąco. DJ Tuniziano przyleciał do Stolicy, by opowiedzieć w audycji Numer Raza i DJ-a Abdoola o swoim burzliwym rozstaniu z Wielkim Joł. Tede w tym czasie był na wakacjach, jednak wrócił już z nich - czy ustosunkuje się do mocnych zarzutów swojego byłego DJ'a?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2017-09-15 12:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Przy okazji premiery "Egzotyki" Quebo ogłaszał przekroczenie platynowego nakładu - dziś oficjalnie potwierdziło to najnowsze notowanie ZPAV. Powody do świętowania ma również Rychu Peja.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-09 16:13 przez: Kontakt (komentarze: 4)

W tym tygodniu DJ Tuniziano przyleciał do Polski, by w audycji Numer Raza i DJ-a Abdoola w radiowej Czwórce obszernie opowiedzieć o całej sytuacji z wyrzuceniem go z ekipy Wielkiego Joł. Tede znajduje się akurat na egzotycznych wakacjach, jednak jednemu z fanów udało się uzyskać od niego komentarz do tego, co Tuni mówił w audycji.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-06 19:22 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Wieloletnia współpraca Tedego i Tuniziano zakończyła się na wiosnę, gdy DJ zniknął z ekipy i przestał jeździć z TDF'em na koncerty. Wokół całej sytuacji narosło sporo opowieści a żadna ze stron jasno i wyraźnie nie wypowiedziała się jeszcze o tym, jak doszło do rozstania. Od roku Tuniziano mieszka też w Londynie, gdzie działa muzycznie z DJ-em Cube'em. Teraz przyjechał do Polski, by w audycji Numer Raza i DJ-a Abdoola w radiowej Czwórce po raz pierwszy wypowiedzieć się na ten temat i wyjaśnić jak doszło do wyrzucenia go z labelu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-09-01 15:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dziś wieczorem 15 urodziny NWJ czyli impreza, gdzie na pewno nie zabraknie barwnych niespodzianek - przypomnijmy choćby niezapowiadany występ Bonusa BGC na 40 urodzinach Tedego. TDF to z pewnością jeden z tych raperów, który najczęściej i najzgrabniej trolluje scenę czy odbiorców przy okazji różnych numerów czy akcji - który ze swoich trollingów uznałby za to za najlepszy? Czy "Było Warto" czy może coś innego? Sprawdźcie kolejną z krótkich videociekawostek zarejestrowanych przy okazji Spot-Talku z Tede z sklepie Distance.pl!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-30 22:01 przez: Kontakt (komentarze: 4)

W maju gorąco było o komentarzu ze strony Beteo, który ostro odniósł się do najnowszych działań Tedego i albumu "SKRRRT", pisząc "Chcesz robić hajs na czymś, czego nie czujesz". Teraz po raz pierwszy usłyszeliśmy co ma na ten temat do powiedzenia sam TDF.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-08 18:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

W 50 odcinku Pal Hajs TV odwróciły się role znane z dotychczasowych materiałów WuWunia i tym razem to on znalazł się w ogniu pytań. Członek Wielkie Joł odpowiedział między innymi na pytanie dotyczące ciągłego beefu Tedego z Peją. "Uważam, że powinni dać sobie spokój, ponieważ jest to już nudne. To grzało całą sceną w 2009, 2010, może jeszcze kogoś w 2011 roku" - przyznał raper. "Fajnie, że Jacek wrócił, odkuł się, ale panowie mają po 40 lat i chciałbym, żeby ten konflikt się zakończył. Żeby pokazać ludziom, że nie warto żyć zawiścią" - dodał.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-08 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Sporo ostatnio wypowiedzi na linii Tede-SB Maffija. Najpierw TDF w naszym "Rentgenie"zdradził, że z młodego pokolenia chętnie zrobiłby płytę z Bedoesem, a potem dla odmiany Beteo ostro skrytykował najnowsze muzyczne poczynania szefa NWJ, a ostatnio ze strony Tedego poleciały propsy do Quebo, dostaliśmy też remix "Madagaskaru". Co na temat Tedego i jego "SKRRRT" ma do powiedzenia natomiast Białas?

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2017-07-07 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Tede ma powody do zadowolenia - jego najnowszy album "SKRRRT" nie tylko sam usadowił się na szczycie notowania OLiS, ale też wprowadził na listy wcześniejsze krążki!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-07-06 15:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Największy festiwal hiphopowy w kraju, czyli Polish Hip-Hop TV Festival 2017 już za niespełna miesiąc. Jak co roku odbędzie on się w dniach od 3 do 5 sierpnia na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Tym razem oprócz stałych punktów programu nie zabraknie kilku nowości.

wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2017-06-28 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Obejrzeliście już wszystkie 3 części naszego Spot-Talku z Tede, teraz pora jeszcze na fotorelację z całego wydarzenia autorstwa Tomka Karwińskiego. Sprawdźcie jak przebiegało spotkanie z TDF'em połączone z wywiadem i czekajcie na kolejny trzeci Spot-Talk, który już niebawem!

Tagi:
video
dodano: 2017-06-26 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Ostatnia część naszego Spot-Talku z Tede to fala pytań od zgromadzonych fanów - a w niej pełen przekrój tematów.

Jak Tede zaszachował nauczycieli na maturze? Jak zaczęła się jego kolekcja czapek i kiedy kupił pierwsze Jordany? Jaka była historia powstania Tedefonu? Dlaczego Tymon genialnie pisał teksty? Dlaczego Tede do dziś nie może się nadziwić, że "Drin za drinem" jest hitem? Czego Tede nie lubi w dogrywaniu featów dla innych artystów? Sprawdźcie odpowiedzi na te i wiele innych wątków, aż po niecodzienne pytania z działu "przyroda"!

video
dodano: 2017-06-22 18:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Żywe dyskusje i świetny klimat na spotkaniu premierowym Młodych Wilków zainspirowały nas do zainicjowania akcji Spot-Talk - cyklicznych spotkań z artystami w warszawskim sklepie Distance.pl, w trakcie których odbędzie się popkillerowy wywiad z udziałem publiczności (i z możliwością dopytania samemu o nurtujące Was kwestie), a także luźnego pogadania z gośćmi oraz zrobienia zdjęcia czy zdobycia podpisu.

Drugi Spot-Talk to blisko 90-minutowa rozmowa z Tede i grad pytań ze strony naszej jak i ze strony zebranych słuchaczy. Dziś, równo dzień przed premierą "SKRRRT" mamy dla Was część drugą!

video
dodano: 2017-06-22 10:14 przez: Kacper Szymański (komentarze: 1)

Dwa dni przed sklepową i cyfrową premierą albumu "SKRRRT" Tede i Sir Michu przedstawili słuchaczom utwór "T-Killa" z teledyskiem w formie animacji komputerowej wykonanej przez Rafała Felaka. Album promują single "Rezzi", "0000001" i "#CTZK". 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-18 22:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Jest i zapowiadany remix "Madagaskaru" autorstwa Tedego! Całość otrzymaliśmy w formie nietypowego video.

Tagi:

Strony