Tede

Tede

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-22 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Pod koniec roku otrzymaliśmy "KEPTN", w czerwcu trafi do nas "SKRRRT", ale to wciąż nie wszystko, co szykuje Tede. Warszawski raper zdradził dziś, że nadciąga - a raczej nadlatuje - jeszcze jedna EPka.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-20 23:41 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Kilka dni temu Peja ogłosił, że wystąpi w klubie U Bazyla 14 czerwca - wtedy, gdy wcześniej zaplanowany koncert Tedego, co wywołało spore internetowe zamieszanie. Jednak sytuacja już się wyjaśniła. Który z raperów zagra więc tego dnia w poznańskim lokalu?

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-05-18 12:58 przez: Kontakt (komentarze: 10)

Na 14.06. zaplanowany był koncert Tedego w poznańskim klubie U Bazyla, promujący albumy "KEPTN" i "Skrrrt". Jednak Peja opublikował wczoraj informację o tym, że tego dnia w klubie odbędzie się jego impreza...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-18 11:47 przez: Kontakt (komentarze: 13)

Najnowszy album Tedego w mocny sposób tytułem czy stylistyką nawiązuje do tego, co dzieje się obecnie na scenie w Atlancie. Inspirację tę mocno skrytykował członek SB Maffiji - Beteo.

Tagi:
dodano: 2017-05-17 21:18 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 5)

Po zaprezentowaniu pierwszego singla z płyty "Skrrrt" Tede i Sir Mich podzielili się okładką projektu. Wydawnictwo, które promuje singiel "Rezzi (Lata Dans)" ukaże się na rynku 23 czerwca 2017.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-08 22:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Dziś pojawił się pierwszy singiel promujący kolejny album Tedego, tradycyjnie zbierając także komentarze o braku przekazu i zestawienia ze starą twórczością - raper postanowił odnieśc się do nich porównując "Rezzi" właśnie do swoich klasyków.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-05-08 19:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"No co... Pierwszy singiel promujący album SKRRRT, którego premiera 23 czerwca 2017, tak... to początek wakacji. Więcej info o szczegółach i preorderze wkrótce." - czytamy. Video obejrzycie poniżej.

Natomiast już w czwartek widzimy się z Tede na drugim odcinku cyklu otwartych wywiadów/rozmów Spot-Talk!

Tagi:
video
dodano: 2017-04-22 14:56 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 14)

Tede i Sir Mich wypuścili kolejny klip z albumu "Keptn'". W numerze "69 ziomeczków" swój feat dograł również Abel. W dniu premiery teledysku w sklepach pojawiło się koncertowe DVD "Pół życia na żywo", czyli zapis występu Tedego i Sir Micha w warszawskiej Stodole, jaki miał tam miejsce 4 grudnia 2016 roku.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-04-14 18:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już w przyszły weekend odbędą się 2 urodziny warszawskiego klubu BAL. W trakcie dwudniowych obchodów na scenie wystąpią młodzi gniewni (Sitek, Żabson i Smolasty), legenda polska (Tede) a także legenda brytyjska (High Contrast)!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-04-14 15:11 przez: Kacper Szymański (komentarze: 6)

Przez dziesięć dni słuchacze Tedego mogli na You Tube oglądać relację z pobytu ekipy NWJ w czeskiej Pradze. Raper wraz ze swoim producentem Sir Michem i całą świtą udał się do stolicy Czech, gdzie w wynajętym domu, nazwanym przez nich "Traphałsem", powstawała jego nowa płyta - SKRRRT. Okazało się, że Praga to dopiero początek!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-04-05 21:15 przez: Kacper Szymański (komentarze: 3)

Wszyscy możemy się zgodzić, że ciężko jest znaleźć drugi tak płodny artystycznie duet na naszej rodzimej scenie rapowej. Tede i Sir Mich nie próżnują i nagrywają razem kolejny album! Najnowsza produkcja będzie się jednak znacząco różnić od poprzednich, co będzie mieć swoje źródło już w samym procesie powstawania materiału - artyści nagrywają go w czeskiej Pradze, dokąd, nie bez przeszkód, udali się wraz z całą ekipą NWJ. Jakie jeszcze nowości pojawią się na nowej płycie?

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-03-22 19:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Tede podzielił się kilkoma barwnymi myślami w nowym wywiadzie, nagranym 18 marca przed koncertem w Opolu. "Nie planuję przestać, odpuścić, ani przechodzić na emeryturę. Muzyka rozwija się razem ze mną, a ja razem z muzyką" - powiedział raper w rozmowie z Woytazzem, twórcą projektu "Mam tourette'a i mi z tym dobrze". Autor "Keptn'" dodał, że według niego obecny etap kariery jest jego najlepszym.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-18 15:03 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Tede skomentował w rozmowie z Noisey Polska niedawne słowa Tego Typa Mesa oraz Eldo na swój temat. "Fajne są takie propsy jak od Mesa czy Eldo, bo to pokazuje, że można mieć zupełnie różne podejście do muzyki, a mimo to się szanować." - odpowiedział warszawski raper. Ten Typ Mes stwierdził w ubiegłym miesiącu, że "to, co robił Tede na <S.P.O.R.T.> było bohaterskie i odkrywcze". Z kolei Eldo w rozmowie z CGM.pl nazwał flow Tedego "szatańskim".

dodano: 2017-01-20 12:54 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 7)

Dwa Sławy udostępnili odsłuch "Dandys Flow", czyli szóstego albumu w dorobku duetu. Jedynym gościem na płycie jest Tede. Za produkcję odpowiedzialni są Marek Dulewicz, B.Melo, SoDrumatic, DrySkull, Julas, Deemz, No Echoes i P.A.F.F.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-15 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Mężczyzna we mnie chce być jak John Malkovich, chłopiec chciał być jak Tede” - nawija Ten Typ Mes na swoim nowym albumie. Skąd to porównanie? Mes w nowym wywiadzie zdradził jakie znaczenie miał dla niego wówczas TDF...

Tagi:

Strony