Borixon

Borixon

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-04-20 16:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Wczoraj prezentowaliśmy Wam fotorelację z wypadu Borixona, ReTo i Żabsona do Barcelony - dziś mamy jej główny efekt, klip do wyprodukowanego przez Kubiego Producenta "Weedbangera"!

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2018-04-19 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Na jutrzejszy 4/20 Borixon przygotował coś specjalnego - premierę klipu do kolejnego singla z "Mołotowa",  "Weedbangera", w celu nagrania którego wraz z Żabsonem i ReTo udał się do słonecznej Barcelony! Video już jutro a my mamy porcję zdjęć z całej teledyskowej wyprawy - sprawdźcie jak wyglądał kataloński wypad BRX'a i jego gości!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-04-14 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Po świetnie przyjętym singlu z KęKę Borixon nie zwalnia tempa i w drugim numerze promującym "Mołotow" krzyżuje mikrofony z Żabsonem, pokazując po raz kolejny że mimo różnicy wieku za mikrofonem idealnie się dogadują.

Tagi:
video
dodano: 2018-04-07 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Co ostatnie a co pierwsze" to pierwszy singiel, promujący nadchodzący album Borixona, "Mołotow". Gościnnie w utworze udzielił się Kękę, a za produkcję odpowiada SecretRank. Premiera płyty odbędzie się 11 maja. Klip w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-04-05 21:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Druga część całości  KOKTAJL - MOŁOTOW. Najnowszy solowy album Borixona, kontynuujący ubiegłoroczne wydawnictwo. Goście będą stopniowo ujawniani.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-05 21:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W naszym wywiadzie Borixon zapowiadał na jesieni, że pracuje nad drugą częścią "Koktajlu", zatytułowaną "Mołotow" - materiał otrzymamy już w przyszłym miesiącu, a dziś wystartował preorder!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-15 02:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dopiero co pisaliśmy Wam o kooperacji Bałagane i Borixona a już mamy jej efekt. Numer "10 Minutek" wyprodukował Jacon.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-04 20:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Nie tak dawno w naszym wywiadzie Borixon wspomniał, że w numerze "Yerba" pierwotnie miał znaleźć się Belmondo, a słychać w nim nawiązania do stylówki autorów "Sos, Ciuchy i Borciuchy" także dlatego, bo jara się ich rapem i stylem. Minęło kilka miesięcy a okazuje się, że czeka nas kooperacja Kaza z BRX'em!

kategorie:
dodano: 2018-01-04 19:32 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Koktajl" to ósmy studyjny album polskiego rapera Borixona, wydany pod znakiem New Bad Label. Jak wskazuje tytuł, mamy do czynienia z mieszanką wybuchową różnych brzmień, stylów i tematyki utworów. Kielecki raper nie ukrywa, że przy produkcji płyty inspirował się młodym pokoleniem artystów. Za mix i master odpowiada Marek Walaszek. Gościnnie udzielili się ZetHa, Żabson oraz ReTo.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-01 19:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Konflikty i beefy to element, który zawsze skupia dużo uwagi słuchaczy. Spytaliśmy Borixona jak zapatruje się na słowa Onara, że u młodych raperów brakuje dziś często pierwiastka rywalizacji - sprawdźcie co odpowiedział na to członek WYP3.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-28 12:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Głośno ostatnio o Youtuberach próbujących swoich sił w rapie - branża toczy wokół nich sporo dyskusji, a zdania są bardzo podzielone. Do tematu odniósł się także Borixon w naszym najnowszym wywiadzie...

video
dodano: 2017-12-27 18:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pora na drugą połowę obszernego wywiadu z Borixonem! A w nim... Czy bardziej NBL pomogło ReTo czy ReTo NBLowi? Czego spodziewać się po "Mołotowie" i kogo BRX zaprosił na swój najnowszy album? Jak zapatruje się aktualnie na hip-hopowe beefy? Jak Borixon wspomina czasy RRX - czy był to najbardziej szalony okres w jego karierze? Co uważa o karierach politycznych Liroya (rozpoczętej) oraz Popka (planowanej)? Co szykuje na 2018 rok wytwórnia New Bad Label? O tych i innych kwestiach poniżej!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-21 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

ReTo to pierwszy nabytek wytwórni Borixona, New Bad Label, a współpraca weterana naszej sceny z Młodym Wilkiem nabiera ostatnio tempa - mieliśmy "Jackie Chana", mieliśmy "Klamka Zapadła", mieliśmy w końcu remix "Papierosów" autorstwa ReTo. Teraz BRX opisując nam kulisy powstania owego remiksu zdradził również, że na tym współpraca się nie skończy...

Tagi:
video
dodano: 2017-12-20 18:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Jak Borixon czuje się po powrocie na rapową scenę z "albańskich wakacji'? Czy nie bał się, że po Gangu Albanii zostanie napiętnowany przez słuchaczy jak Jędker po Monopolu? Dlaczego Gang okazał się takim sukcesem a inny przerysowany imprezowy projekt Hardkorowa Komercja swego czasu w ogóle nie siadł? Jak ma się dziś hype materiału do jego jakości? W którym numerze na "Koktajlu" miał być Belmondo? Dlaczego Borixon lubi współpracować z młodymi? Jak doszło do zremiksowania przez ReTo "Papierosów"? O tych i innych kwestiach w pierwszej połowie obszernego i szczerego wywiadu z Borixonem!

video
dodano: 2017-11-19 17:36 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 3)

Na kanale NewBadLabel pojawił dziś nowy klip ZetHa z gościnnym udziałem Borixona i ReTo. "Wesoły Numer o Smutnych Rzeczach" zapowiada Wieczny Joint Mixtape, który powinien pojawić się w niedługim czasie.

Tagi:

Strony