PlanBe

PlanBe

video
dodano: 2017-11-06 22:18 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

PlanBe serwuje kolejny klip promujący jego album "Insomnia". Obrazek powstał do numeru "Wyrwać się". Za produkcję odpowiada Faded Dollars.

video
dodano: 2017-10-25 22:32 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Prezentujemy kolejny klip promujący debiutancką płytę PlanBe pt. "Insomnia". Za produkcję odpowiada Cian P, a realizacją teledysku do numeru zajęła się ekipa kriskej films.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-25 12:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się numer Young Lungsa, na którym gościnnie udzielił się PlanBe. Za produkcję odpowiada Cian P.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-19 18:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Eldorado" to niespodziewane collabo Bedoesa i PlanBe. Dwójka Młodych Wilków przygotowała murowany przebój na bicie Deemza.

Tagi:
video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-07 17:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się odsłuch płyty tegorocznego Młodego Wilka.

Na "Insomnii" możemy usłyszeć gościnne zwrotki ReTo oraz Sztossa. Za produkcję odpowiadają m.in. Lanek, Jacon, Got Barss i Apriljoke. Premiera albumu miała miejsce 15 września. "Insomnia" to album, który łączy w sobie wysokiej jakości rap z z lekkimi, marzycielskimi brzmieniami. Dzięki swojej różnorodności, płyta z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym słuchaczom.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-09-21 23:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Insomnia to album, który łączy w sobie wysokiej jakości rap z z lekkimi, marzycielskimi brzmieniami. Pierwsze legalne wydawnictwo PlanBe odsłania zarówno ciemną jak i jasną stronę nocnych przemyśleń artysty,okraszonych nostalgicznymi wspomnieniami przeszłości, rozmyśleniami o przyszłości i surowej analizy teraźniejszości. Dzięki swojej różnorodności, płyta z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym słuchaczom.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-20 19:30 przez: SB Maffija (komentarze: 0)

SB Maffija Label prezentuje audio pierwszego utworu z POLON Deluxe - dodatkowego krążka, który został dołączony do preorderowego wydania albumu BIAŁAS & LANKA. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów duetu Solar/Białas oraz sympatyków collabo PlanaBe i Lanka.

W "Znam cię" pojawiła się cała czwórka, a efekt ich współpracy to prawdopodobnie najbardziej taneczny ze wszystkich numerów, które znalazły się na zawierającym trzy kompakty wydaniu POLONu.

video
dodano: 2017-09-13 15:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Ostatnie półrocze to dla PlanaBe przełomowy okres - nabrał wiatru w żagle, wykręcił ogromny hype a teraz atakuje debiutanckim albumem "Insomnia". Z reprezentantem QueQuality porozmawialiśmy o szalonych miesiącach po Młodych Wilkach, wyprawie marzeń z Quebonafide do Nowego Jorku i Toronto, o sukcesie "Hollywood$" czy wreszcie o tym, czego spodziewać się po ukazującym się w piątek legalnym debiucie.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-07 21:19 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tydzień przed premierą "Insomnii" PlanBe publikuje kolejny singiel pt. "Tinder Love", traktujący o relacjach damsko-męskich. Produkcją zajął się Lanek, odpowiedzialny za poprzedni projekt Młodego Wilka, "Fantasmagorię".

dodano: 2017-08-31 19:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Coraz bliżej legalny debiut PlanBe. "Insomnia" trafi do nas już 15 września, dziś otrzymaliśmy kolejny singiel a już w przyszłym tygodniu w Warszawie oficjalne release party!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-21 15:30 przez: SB Maffija (komentarze: 1)

Zgodnie z obietnicą preorder albumu POLON Białasa i Lanka będzie wzbogacony o niespodzianki niedostępne w sklepowym wydaniu krążka. Pierwszą z nich będzie drugie CD POLON Deluxe, na którym znajdzie się 10 dodatkowych numerów, a wśród nich collabo z Solarem i Planem Be, wspólny numer z nowymi reprezentantami SB Maffija Label - Avi X Louis Villain, kolejny kawałek z Zelo czy "Wrum wrum" z gościnnym udziałem SB Startera - Łuszego. Płytę otwierać będą trzy kawałki z udostępnionej już w ramach epki "prePOLON", co będzie znakomitą wiadomością dla wszystkich, którzy pytali czy EP będzie dostępne "na fizyku".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-18 01:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

PlanBe puszcza kolejny singiel z debiutanckiej "Insomnii". Tym razem jest to wyprodukowane przez NoTime'a "Ona to ziomal".

Tagi:
dodano: 2017-08-08 17:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Na jesieni otrzymamy legalny debiut PlanBe! Nie będzie to jednak krążek w duecie z Lankiem a dwupłytowy materiał. Dlaczego?

Oddajmy głos Planowi:

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-06-19 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dzień po premierze "Egzotyki" Quebonafide wziął ze sobą całą reprezentację QueQuality i wyruszył do katowickiego Mega Clubu na tegoroczną odsłonę Questivalu. Na scenie zobaczyliśmy m.in. Guziora, PlanBe, Kartky'ego z Emesem Milliganem, Bokuna, Deysa, Wac Toja czy Szesnastego. Sprawdźcie fotorelację z tego wieczoru, którą przygotowała Dagmara Szewczuk!

video
dodano: 2017-06-01 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny teledysk z albumu Popkiller Młode Wilki 5 to bezdyskusyjny hit w postaci "Koloru" od duetu PlanBe x Smolasty. Kooperacja dwójki Wilków i producenta Faded Dollars przyniosła świeży klubowy banger, błyskawicznie wbijający się do głowy.

Strony