Guzior i Vito Bambino zagrali w najwyższym punkcie Krakowa! - fotorelacja

wydarzenie
dodano: 2022-11-30 17:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Guzior i Vito Bambino zagrali na 27. piętrze najwyższego budynku w Krakowie, z widokiem na miasto nocą! Wszystko w ramach wielkiego finału projektu marki Ballantine's "Tak to robię", w którym nagrali wspólny utwór "Chabo". Mamy dla Was zdjęcia z tego wieczoru.

Obaj zagrali solowe sety pełne hitów, by pośrodku wykonać właśnie swój duet. Usłyszeliśmy m.in. "Falę", "Płuce Zlepione Topami" czy "Blueberry", a Vito wraz z bandem zaskoczył nas za to m.in.... autorskim coverem "Małgośki" Maryli Rodowicz. Po raz pierwszy na żywo wybrzmiało "Chabo", utwór, w którym Guzior i Vito Bambino poruszają temat niezależności, podążania własnymi ścieżkami oraz chęci zerwania ze społecznymi schematami. W filmowym teledysku znajdziemy natomiast kody QR, pod którymi artyści ukryli dodatkowe materiały - takie jak instrumental do numeru "Trapstar" Guziora.

Zebrani fani, którzy wejściówki mogli wygrać w konkursach oprócz wysłuchania koncertów mieli okazję wykonać specjalne foto 3D czy popatrzeć na panoramę nocnego Krakowa prosto z ostatniego piętra Unity Tower - dawnego "Szkieletora", czyli kultowego i najwyższego w mieście budynku. Cała przestrzeń, od wejścia, przez windy, aż po salę udekorowana była w stylistyce akcji "Tak to robię". Przed występami soczystą hip-hopową selekcją raczył gości czołowy polski partyrocker, DJ Haade.

Zdjęcia: Young Sandi

Artykuł powstał we współpracy z marką Ballantine's

Galeria

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>