Guzior zapowiada album i tłumaczy powody długiej przerwy

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-11-17 15:18 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

Guzior przerwał niedawno długą ciszę, pojawiając się gościnnie w singlu Louisa Villaina oraz publikując wspólny utwór z Vito Bambino nagrany w ramach projektu "Tak to robię". Z tej okazji udzielił krótkiego wywiadu, z którego dowiedzieliśmy się o nadchodzących planach...

Od "Pleśni" mijają dwa lata, a przez ten czas Guzior mało wyświetlał się w Sieci - odebrał za to 3 statuetki Popkillerów. Z czego wynikała długa przerwa wydawnicza? Raper odpowiedział na to pytanie Markowi Fallowi na łamach newonce.net:

"Kwestia osobowości. Metoda pracy jest taka, że spinam sie przez kilka miesięcy, a później, jak zaczynają owoce spadać, odpuszczam sobie. To bardzo ludzkie, że jak masz zaspokojone podstawowe potrzeby – miłość, pieniądze, wakacje, dobre wino, to przestaje ci się chcieć. Wrzucam na zbyt duży luz i doprowadzam w ten sposób do sytuacji, której bardzo nie lubię – zamulam tak długo, że potem muszę zap**rdalać. Ale nowa płyta w nowym roku fosho, szefie!"

Zdradził również jak powstawała zaskakująca kooperacja z Vito:

"Nagrywanie z Vito to była przyjemność. Zajebista mordka, otwarty łeb, dużo wspólnych tematów. Zanim zaczęliśmy pisać numer, wpadł do Wrocławia, pogadaliśmy i był vibe.  Wyszło tak, że dostaliśmy beat od Favsta, nawinąłem zwrotkę – osiem wersów, Vito odesłał jakieś dwa wersy, ja mu odesłałem moje trzy, on – cztery, ja mu znowu dwa i tak zlepił się kawałek"

Poniżej przypominamy właśnie singiel "Chabo" nagrany przez Guziora i Vito Bambino - w klipie do niego znalazły się też kody QR, pod którymi artyści ukryli dodatkowe materiały, np instrumental do singla "Trapstar". Natomiast już w tę sobotę 19 listopada w Krakowie czeka nas wyjątkowy wspólny koncert tego duetu, który będzie miał miejsce na 27 piętrze budynku Unity Tower, czyli najwyższym punkcie Krakowa, z widokiem na miasto nocą. W dniach 16-19 listopada odbędzie się szereg towarzyszących wydarzeń i atrakcji na terenie Krakowa. W centrum miasta, w dwóch lokalizacjach zostaną postawione namioty HUBy, przy Forum Przestrzenie i w Miasteczku Studenckim AGH. Każdy kto je odwiedzi, będzie mógł zapisać się na dodatkowe wydarzenia oraz wygrać wejściówki na koncert. Na zainteresowanych czekają m.in.: warsztaty degustacyjne czy profesjonalne studio nagrań, w którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił i nagrać własny utwór pod okiem doświadczonych realizatorów. 18-19 listopada odbędzie się wystawa prac Martyny Wędzickiej oraz pokaz filmu Filipa Skrońca. Oba wydarzenia będą miały miejsce w MOS Kraków.

GUZIOR x Vito Bambino - CHABO (prod. Favst)

Tagi: 

Big O
O k.rwa polskie rap gówno powrócił co za zaskoczonie no no no powrót jak za grobu żywego trupa nie żebym teksnil.
cbacrew
Gadaj se whacku co chcesz my wiemy że powodem tak długiej przerwy jest to że się nie mogłeś pozbierać po tym jak cię zioło zjadł. Prawie jak drugi tede xd RIP Zioło.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>