Guzior o przyszłości EVILTWIN, kawałku z Matą i wersach o Szpaku

Guzior znany jest ze swojej skromnej aktywności w social mediach, więc uwagę fanów przykuło zorganizowane przez niego krótkie Q&A. Raper zdradził w nim, czy usłszymy kiedyś jego wspólny numer z Matą, czy wersy z "K U S H K O M Y" dotyczą Szpaka oraz jakie plany na przyszłość ma jego label, EVILTWINcorp. Oprócz tego otrzymaliśmy dzisiaj nowy singiel, "B L U E B E R R Y".

Guzior w krótkim Q&A ujawnił, że planuje w przyszłości zrekrutować również innych raperów do swojej nowej wytwórni. Zdradził również, że na pewno usłyszymy jego wspólny kawałek z Matą oraz, że wersy "Mój brat to też rozegrał spoko / Hakuna Matata" z "K U S H K O M Y" dotyczyły Szpaka, zgodnie z domysłami fanów.

Otrzymaliśmy też od rapera trzeci singiel z jego płyty "PLEŚŃ" pt. "B L U E B E R R Y", do którego zrealizowany został klip. Klubowy podkład do numeru wyprodukował Favst, natomiast produkcją teledysku zajął się H D S C V M.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany klip oraz galerię, z której dowiecie się m.in. jaki numer z głebokiego podziemia aktualnie poleca Guzior.

GUZIOR - B L U E B E R R Y

Galeria

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>