Szpaku o Paluchu i BOR, Multim, Kalim, Bedoesie, Guziorze czy Fame MMA

Szef GUGU postanowił zorganizować Q&A na swoim Instagramie, w którym zdradził, czy dalej przynależy do BOR oraz, czy "Części zamienne" Palucha są częściowym dissem na niego. Raper wyraził też swoją opinię na temat twórczości Multiego, Bersona, Bedoesa, Guziora czy Kaliego oraz powiedział, co myśli o "wykupowaniu młodych artystów przez majorsów".

"Nie wiem. Nigdy nie planowałem odejść z BORu, nawet jak poszedłem na swoje. To pytanie do Palucha." - pisze Szpaku o przynależności do BOR. Później raper poruszył plotki, jakoby singiel "Części zamienne" Palucha miały być dissem na niego. - "Dużo osób pisało mi, że to niby diss na mnie, odezwałem się do Palucha i mówił, że nie jest."

Młody Simba odniósł się również do twórczości Multiego, któremu poświęcił sławne wersy w "Kontroli Jakości": "Odciął się od YT kontentu i zrobił duży progres muzyczny. Życzę dobrze, ale nadal mam więcej jointów w kielni."

Kolejnym tematem, do którego ustosunkował się Szpaku, było wkroczenie majorsów na polski rynek rapowy i podpisywanie wielu newcomerów, które pytająca osoba określiła jako "wykupywanie": "Jak może ktoś, kto składa ci ofertę i wybierasz ją spośród innych, cię wykupić? Wybrałem dystrybucję w Universalu, bo zaproponowali najlepsze warunki i kompletną niezależność."

Oprócz tego raper m.in. ocenił twórczość Kaliego, Bedoesa, LSO, czy Guziora oraz zdradził w jakiej sytuacji wziąłby udział w Fame MMA. Zdradził też jakie jest jego największe niespełnione marzenie muzyczne.

Wszystkie pytania i odpowiedzi możecie znaleźć w galerii poniżej.

Galeria

Tagi: 

reklama
Sorat
Disco polowiec mówi o innych disco polowcach. Normalnie wieś tańczy i śpiewa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>