Joyner Lucas

Joyner Lucas

dodano: 2017-12-06 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Po mocnym singlu "I'm Not Racist", reprezentant Massachusetts wypuszcza remix zarówno kontrowersyjnego, jak i hitowego, "Gucci Gang" Lil Pumpa, gdzie podejmuje się krytyki rapera z Florydy oraz całego środowiska mumble rapu.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-03 14:00 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)
Joyner Lucas "I'm Not Racist"

„I’m Not Racist” to numer z potężnym przekazem opisujący wiecznie żywy temat podziałów rasowych w USA. Joyner Lucas, raper z Massachusetts, w dobitny sposób opisuje sprawę i stawia się po dwóch stronach konfliktu, wczuwając się po kolei w postawę typowego białego i czarnego Amerykanina.

Tagi:
dodano: 2016-10-15 15:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Premiera "The Storm", czyli jedenastego solowego albumu Tech N9ne'a, nastąpi 9 grudnia tego roku, ale zniecierpliwiony Tech udostępnianie muzyki z najnowszego LP zaczął dokładnie 3 miesiące przed tym wydarzeniem. Najpierw opublikował trzy numery, reprezentujące trzy rozdziały, na które podzielony został projekt. Następnie do jednego z nich - imprezowego "Erbody But Me" - wypuścił klip, by na koniec dorzucić do puli czwarty kawałek z gościnnym udziałem Logica i Joynera Lucasa. Znana jest też okładka płyty.