Warsaw Challenge

Warsaw Challenge

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, Video
dodano: 2021-04-14 17:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Występ DMX'a na Warsaw Challenge 2014 to z pewnością jeden z najlepszych koncertów jakie mieliśmy okazję widzieć. Raper odwiedził Polskę tylko raz, ale zostawił żywe wspomnienia po energetycznym show, w którym było wszystko - oddanie na scenie całego siebie, skakanie po rusztowaniach, zabawa z fanami, ale także wspólna modlitwa ze słuchaczami przed koncertem. Wróciliśmy do tego pamiętnego występu wraz z jego organizatorem Piotrem "Zaq" Zaczyńskim - sprawdźcie co miał do powiedzenia o kulisach on, ale także łączący się z nami fani oraz Marcin Natali, który tamtej nocy przeprowadził z DMX'em wywiad.

dodano: 2020-02-06 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

To jedna z tych imprez, które określić trzeba hasłem "Święto Hip-Hopu" - idea, która wrosła w europejską mapę, ściąga do Stolicy rokrocznie najlepszych b-boyów z całego świata a fanom rapu zapewnia koncertowe atrakcje z udziałem artystów z Polski i zagranicy. Jednak w tym roku ich nie zapewni.

dodano: 2019-08-31 12:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już dziś warszawski Fort Bema zamieni się w hip-hopową stolicę Polski. Wszystko za sprawą Warsaw Challenge - największej imprezy breakdance, która przyciąga nie tylko sympatyków rapu, ale również pasjonatów tańca i dobrej zabawy. Wstęp na imprezę jest wolny.

wydarzenie
dodano: 2018-08-24 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Kolejna edycja największej imprezy breakdance’owej w Polsce zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią rywalizacja najlepszych tancerzy z całego świata oraz koncerty gwiazd hip-hopu z Polski i z zagranicy. Już 1 i 2 września scenę Warsaw Challenge w Forcie Bema rozpalą taneczne akrobacje i topowi artyści, m.in. Paluch, O.S.T.R., amerykańscy raperzy Devin The Dude i zespół The Beatnuts oraz artyści współtworzący projekt Albo Inaczej.

kategorie:
dodano: 2017-05-13 13:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wszystko odbędzie się tym razem w Fortach Bema i jak zawsze nie zabraknie ogromu wrażeń muzycznych i tanecznych. Sprawdźcie pełną rozpiskę występów i wydarzeń towarzyszących!

dodano: 2017-05-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już za tydzień warszawskie święto hip-hopu - Warsaw Challenge. Wszystko odbędzie się tym razem w Fortach Bema i jak zawsze nie zabraknie ogromu wrażeń muzycznych i tanecznych. Sprawdźcie pełną rozpiskę występów i wydarzeń towarzyszących!

video
dodano: 2016-05-12 14:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wczoraj przytaczaliśmy Wam wrażenia wielkiego fana Wu-Tangu, Adama z Końskich, który w trakcie Warsaw Challenge miał niezapomnianą możliwość nawinąć z Ghostface'em na żywo na scenie 2 zwrotki z klasycznego "Protect Ya Neck". Załączaliśmy także amatorskie video z telefonu - dziś mamy już przygotowane dla nas przez The Distance Vision video w dużo lepszej jakości, nakręcone z dwóch kamer i obejmujące pełną akcję. Sprawdźcie jak wyglądała ta niecodzienna i mocno zajawkowa sytuacja!

dodano: 2016-05-11 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

W trakcie tegorocznego Warsaw Challenge miała miejsce niecodzienna i mocno zajawkowa sytuacja. Ghostface zaprosił na scenę dwóch fanów, by pomogli mu w wykonaniu kultowego "Protect Ya Neck" - w ten sposób na scenę trafił jeden ochotnik w tshircie Wu-Tangu, który rozpędzony zarapował aż 2 całe zwrotki (Method Mana i ODB) przy rozentuzjazmowaniu publiki! Okazuje się, że był to nasz stały czytelnik, Adam z Końskich, postanowiliśmy więc udostępnić mu łamy, by podzielił się z Wami wrażeniami z tych paru wymarzonych chwil na scenie obok legendarnych wu-tangowców...

wydarzenie
dodano: 2016-04-27 20:13 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Znamy już pełny line-up Warsaw Challenge 2016 – największych w Europie, Otwartych Mistrzostw Warszawy w Breakdance. W weekend 7-8 maja Warszawa zamieni się w stolicę kultury hip-hopowej. Na Placu Defilad w tanecznych pojedynkach zmierzą się najlepsi B-boye z całego świata, a oprawę muzyczną zapewnią raperzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W tym roku gwiazdami sceny będą Masta Ace i Ghostface Killah.

wydarzenie
dodano: 2016-03-23 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już 7 maja na Placu Defilad startuje największa impreza breakdance w Polsce - Warsaw Challenge 2016. Organizator wydarzenia, Urząd Miasta Stołecznego Warszawa, zapowiada dwa dni nieustającej imprezy dla fanów hip-hopu. Na uczestników czekają występy najlepszych europejskich tancerzy breakdance, koncerty światowych i polskich gwiazd oraz wiele innych atrakcji. O oprawę muzyczną zadbają gwiazdy polskiego rapu: Quebonafide, Rasmentalism, Grubson, Łona & The Pimps, Otsochodzi, a także Wzgórze Ya-Pa 3!

video
dodano: 2015-05-11 11:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Kiedyś współpracowali, następnie stanęli po dwóch stronach barykady w beefie Peja vs. Parias. Padło wiele ostrych słów, jednak w trakcie wczorajszego występu na Warsaw Challenge Peja postanowił symbolicznie spropsować Włodiego...

wydarzenie
dodano: 2015-04-16 20:19 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W tym roku mija dziesięć lat, od kiedy powstała pierwsza edycja największego Hip-Hopowego wydarzenia w Polsce - Warsaw Challenge. Specjalnie z tej okazji organizator - miasto stołeczne Warszawa - postanowił przenieść tegoroczną edycję pod Pałac Kultury i Nauki, gdzie 9 i 10 maja 2015 roku rywalizować będą ze sobą najlepsi tancerze breakdance na świecie. Impreza to również niesamowicie energetyczne koncerty największych gwiazd zarówno z Polski, jak i z zagranicy. W tym roku na scenie wystąpią legendy tego gatunku, takie jak m.in.: Kaliber 44, Włodi, Rychu Peja Solufka, JWP/BC czy reprezentant nowej fali - PRO8L3M.

kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-08 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Black Milk po raz kolejny zawita do Polski! Tym razem raper i producent z Detroit odwiedzi Warszawę, by wystąpić na Warsaw Challenge...

dodano: 2014-05-14 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Zaprezentowaliśmy Wam już obszerną fotorelację z Warsaw Challenge autorstwa Tomka Karwińskiego, dziś natomiast zamykamy serię zdjęć z weekendu w warszawskim Parku Sowińskiego niedzielną fotorelacją z ręki Piotra Książka, który koncerty również uchwycił, ale skupił się przede wszystkim na zmaganiach tancerzy - czyli tym, co stanowi przecież główny element Warsaw Challenge. Sprawdźcie jak to, co działo się w Stolicy 11 maja wyglądało z jego obiektywu!

dodano: 2014-05-13 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Wczoraj zaprezentowaliśmy Wam zdjęcia z pierwszego dnia Warsaw Challenge, dziś pora na dzień drugi. Czyli: ostateczne rozstrzygnięcia taneczne (zwyciężyli Killafornia & Top 9), koncerty Centrum Strony i Tego Typa Mesa oraz główna atrakcja - pierwszy polski występ DMX'a! 43-letni nowojorski raper zaskakiwał energią i charyzmą, skakał po rusztowaniach, robił pompki, wciągał na scenę fanów (m.in. na wózku czy o kulach), zarażał motywacyjnym nastawieniem a pod koniec zbudował niesamowity klimat każąc wygasić cały amfiteatr. Tak jak zdradziliśmy wczoraj na Instagramie - udało nam się też złapać go na wywiad, resztkami sił o godzinie 2:30 w nocy. Wywiad niebawem, dziś druga część fotorelacji Tomka Karwińskiego, jutro natomiast drugi dzień festiwalu w obiektywie Piotra Książka!

Strony