Parias

Parias

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-12-17 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zbliżająca się 20 rocznica premiery "Skandalu" sprawia, że na nowo ożywają myśli fanów o ewentualnym powrocie ekipy, nie brak także pytań o nowy Parias. Spytaliśmy Włodiego o szansę na reaktywację obu składów i kolejne wspólne projekty...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-18 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Trójka raperów, którzy nie tak dawno stworzyli Projekt Parias w obecnym okresie równie zgodnie wypuszcza solowe wydawnictwa - Eldo "Chi", Pelson "186 dni EP", Włodi natomiast w sierpniu wydaje "Wszystko z Dymem". Wygląda na to, że współpraca grupowa może mieć jednak kontynuację. W najnowszym wywiadzie dla CGM-u Pelson zapowiada album Molesty, jednak wspomina także o innym projekcie...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2013-02-20 22:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 31)

Bober-co-za-dzień! - chciałoby się zakrzyknąć. ZPAV ogłosił dziś 4 rapowe złote płyty. O wyróżnieniu dla Bisza piszemy poniżej, o złotych płytach Hemp Gru oraz Pariasu wspominaliśmy już wcześniej za ich pośrednictwem - zestaw ten uzupełnia reprezentant krakowskiej Firmy - Popek, którego "Monster" również przekroczył złotą granicę!

dodano: 2012-12-26 16:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Proceente feat. Łysonżi, Green - „Jestem MC" (DZŻMC Mixtape)

Przed Wami numer „Jestem MC”, w którym oprócz Proceente pojawiają się Łysonżi oraz Green. Kawałek został nagrany pod wyjątkowy instrumental Szczura z płyty Parias i jest kolejna pozycją na mixtejpie Proceente "Dzień z Życia Mistrza Ceremonii". W rozwinięciu znajdzecie informacje o mixtape'ie oraz o nowym kawałku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2012-11-15 12:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 1)

12 Maja 2012 w warszawskim klubie Stodoła odbył się koncert Eldo/Molesta/Parias. Całość wydarzenia została zarejestrowana na siedmiu kamerach HD oraz zmontowana w trzy niezależne koncertowe DVD. Przedsięwzięcie wydaje się spore. Czego jeszcze możemy się o nim dowiedzieć?

video
dodano: 2011-07-04 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 54)

Wczorajsza druga część wywiadu z Projektem Parias narobiła w Internecie sporego zamieszania, jednak tak naprawdę dopiero w trzeciej Włodi, Eldo i Pelson rozkręcili się na dobre. W ostatniej części porozmawialiśmy obszernie i konkretnie o... muzyce, a dokładniej rzecz jasna o rapie. Starym, nowym, polskim, zagranicznym.

Tagi:
video
dodano: 2011-07-03 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 48)

Druga część naszej rozmowy z Pariasami zahacza o różne tematy. Od wywiadów i mediów, przez Eisa i freestyle Eldo z programu Reda, kończąc na sytuacji koncertowej i odbiorze płyt.

Tagi:
video
dodano: 2011-07-02 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 49)

Na wiosnę do sklepów trafił długo oczekiwany album Projektu Parias. Zjednoczone siły członków dwóch legendarnych stołecznych formacji, Molesty i Grammatika, sprawiły, że uwaga była wytężona juz od pierwszych informacji. W końcu materiał dostał się na półki i w ręce słuchaczy, pokrywając się złotem. Z Włodim, Eldoką i Pelsonem spotkaliśmy się w warszawskim Planie B, by odbyć godzinną rozmowę dotyczącą płyty i wielu innych tematów... Już dziś obejrzycie pierwszą z trzech części.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-06-30 21:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 19)
Od dawna czekałem na kolejne solo Włodka. Wreszcie je dostałem. Album "Parias" został bowiem przejęty przez tego reprezentanta Molesty.

Czy płyta, na którą kazano nam czekać prawie dwa lata spełnia pokładane w niej oczekiwania? Kto teraz prowadzi w rywalizacji Peja vs. Parias? Dlaczego jest to solówka Włodiego, a nie debiut nowej supergrupy? Czytajcie dalej, by się dowiedzieć.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-06-30 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)
"Rap Parias, który na Parnas dotarł". Trójka ikon warszawskiej sceny postanowiła zjednoczyć siły, by nagrać materiał surowy w treści i mocny w wymowie, zamknięty w ramach walki z establishmentem.

Czy Włodi, Pelson i Eldoka zgrali się dobrze i złapali wspólny język? Czy działając w tercecie zwiększyli jeszcze siłę rażenia?

Tagi: