Parias obchodzi 10 lat - winyl i specjalny remix Gedza i LOAA

dodano: 2021-11-20 10:30 przez: Kontakt (komentarze: 7)

Nieco ponad 10 lat temu świat ujrzał pierwszy i jedyny do tej pory album zespołu Parias - warszawskiego zespołu hip-hopowego, w którego skład wchodzi trzech warszawskich - Włodi, Pelson i Eldo. Wydawnictwo ukazało się 30 kwietnia 2011 roku. Na płycie znajdziemy gościnne zwrotki raperów takich jak Małolat, Małpa czy Pyskaty. Album został przyjęty przez środowisko bardzo dobrze, a sam skład został na długo zapamiętany przez beef z Peją, z którego obustronne dissy są do dziś uznawane za jedne z najlepszych w historii polskiego rapu.

Przy okazji dziesięciolecia albumu zespół zdecydował się uhonorować fanów dwiema niespodziankami. Pierwszą z nich jest winylowa reedycja debiutanckiego albumu, której pierwsza wersja osiągała niebotyczne ceny na portalach aukcyjnych. Wersja 2LP jest limitowana do 500 sztuk (400 czarnych oraz 100 białych dostępnych ekskluzywnie na stronie asfaltshop.pl). Wersja biała już się wyprzedała, czarną znajdziecie tutaj.

Drugą niespodzianką jest remix utworu Drzazgi autorstwa 808bros – duetu producenckiego, w którego skład wchodzą Gedz oraz LOAA. Remix w zupełnie nowej, odmiennej od projektu Parias stylistyce można sprawdzić na kanale Włodiego.

Parias - Drzazgi (remix) (prod. 808bros)

Eastzzz
Przepraszam, że co ja własnie przeczytałem? „ y przez beef z Peją, z którego obustronne dissy są do dziś uznawane za jedne z najlepszych w historii polskiego rapu.” Przecież ten niby diss Pariasów na Peje, to jeden z najgorszych utworów w tych tematach jaki wydał Polski mainstreamowy rap. I to opinia wielu ludzi ze środowiska. Suma składu nie dojechała tekstowo, muzycznie, technicznie. Natali chyba musiał pozatrudniać stażystów
Mateusz Natali

W momencie gdy autor newsa podpisany jest jako 'kontakt' to najczęściej jest to treść oficjalnej notki prasowej wysłanej przez wytwórnię :) Podpisujemy inaczej, by rozróżniać od newsów, w których nasi dziennikarze piszą coś od siebie.

Anonim
,,...obustronne dissy są do dziś uznawane za jedne z najlepszych w historii polskiego rapu." Peja ich pozjadał tym dissem ale ten od nich był w ch słaby. Pelson nie wiedział co nawinąć to zarzucał Rychowi, który już wtedy był 10 razy bogatszy niż on, zbieranie butelek... Włodi też miał tam mocne wersy typu ,,Żurom pokazał ci, w której grasz lidze" haha żurom to sam sobie całe życie pokazuje w której gra lidze.
Kwasny
Haha dokladnie
15Rachel
+1
s.
Mi się akurat den diss pariasów podobał.
Kl@un Szyderca
Dokładnie. Włodi pojechał dobrze, Pelson nie najgorzej chociaż "krawat typu szlaban" itp. to słabe pomysły. Eldo spitolił swoją zwrotkę - nie pasuje do pozostałych ani flow, ani tekstem - jak to on, trochę przekombinowany i przeintelektualizowany.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>