Peja mówi o relacjach z Włodim, Eldo i Pelsonem w rocznicę dissu

Beef Peja vs Parias to jedno z ważniejszych starć w historii polskiego rapu. Dziś wypada (odnotował to serwis RapCelownik) 14. rocznica odpowiedzi Rycha, który z tej okazji postanowił pokusić się o krótki komentarz.

"Emocje opadły zapewne już bardzo dawno temu, bo to w końcu kawał historii tym nie mniej chętnie przeczytam Wasze opinie na temat utworu. Jakie emocje Wam towarzyszyły tuż po premierze i jak oceniacie ten numer z perspektywy czasu? Pytany często przez Was o relacje z Włodim, Pelsonem i Eldo odpowiem, że w mojej opinii są one poprawne. Może kiedyś uda nam się porozmawiać o kawałkach, które wspólnie wymierzyliśmy w swoją stronę i jaki wpływ miały one na wydarzenia na rodzimej scenie rap i na nas samych. Peace & love ludzie:)"

Przypomnijmy, że między raperami padło już kilka pojednawczych gestów - w 2015 roku Peja zaskoczył mówiąc ze sceny na Warsaw Challenge: "Szacunek dla Włodka, który tutaj grał bez względu na to wszystko. Jestem tutaj, propsuję Włodiego, zróbcie hałas", a warszawski raper 2 lata później przyznawał, że topór wojenny został zakopany, a relacje między legendami na tamten moment były neutralne. Za to w 2022 roku Peja przypomniał rocznicę solowego debiutu Włodiego, gdzie pojawił się gościnnie.

***

MartinPn
To był diss-klasa. Dzisiaj wyzywanie się od cw***, ku*** itd, wtedy konkretne argumenty, po których można było sobie podać rękę po latach. Mam wszystkie kawałki w aucie poukładane chronologicznie i co jakiś czas odpalam posłuchać. :)
Kruk83luk
Ile tych kawałków było?
Anonim
Czy mógłbyś Wypisać w chronologii? Chętnie przesłucham, słyszałem tylko niektóre.
90'
Parias według mnie wtedy wyjaśnił Peję zajebisty kawałek chociaż kawałek Peji na Parias też ok ale wolę odp Parias sorry Peja.
Klaun Szyderca
Tak było, Parias rozjechał Penera. Otwarcie Włodka mistrzowskie, Pelson w życiowej formie, Eldo nie pasował do kawałka - inny flow, inna formuła linijek i jak zawsze przeintelektualizowany tekst...
Mihal
Co wy wypisujecie, Peja ich zniszczył, a diss Pariasów był żałosny, Rychu wygrał a był sam na 3. Eldo to się ośmieszył tak samo jak w beefie z Tede i bitwie w Płocku.
Artysta321
Co Ty gadasz Pariasy zjadły Peje. Zdecydowana wygraną Pariasow.
tru_tru
Pasował, pasował :)
Anonim
Pelson w życiowej formie xd ,,rysiu rysiu zbierasz bytelki dam ci kilka po ptysiu" do typa co zarobił 10x tyle co on xd Oni dukali jakieś farmazony w tym swoim dissie a Rychu ich konkretnie pojechał arumentami.
Anonim
Szczególnie włodi go rozjechał wersami ,, żurom Ci pokazał w której grasz lidze" a później jak dostał w pysk na własnym koncercie od niezadowolonego fana a jego uliczni koledzy udawali że nie widzą to dopiero było rozjechanie rycha.
 M3
"...i ch... mnie obchodzi, co powiedział peja..."
Plc
Co na to paluch?
Qwertyasa
Parias zjedzony i zniszczony tym kawałkiem. Rychu zakończył im wtedy projekt szybciej niż ten powstał
Fejamazon
Jebane farmazony ... I pomyśleć że to wszystko dla wyświetleń... Polski hip-hop to jest kurwa dancepool
Rap24
Summa summarum Peja lepszy, choć Parias miał kilka genialnych momentów, jak odwrócenie tytułu „Peja vs hip-hop” na „Hip-hop vs Peja”. W każdym razie na pewno top 3 beefów w polskim rapie. Odpalę sobie dziś.
HipHop
Peja vs hip hop!!! Rychu wyjaśnił wszystkich
KORBA
Przecież przy ruchu to on na zmuleńca wychodzi
Kazik
Czy Wisła Kraków wydała oświadczenie?
Antysharks
Tak jako ekipa sześćdziesiątek przyznali w oświadczeniu że Wisła Kraków to wstyd Polaków
Pejka
Tylko Peja , chyba najlepszy diss w historii , zniszczył ich w tedy , nawet nie było sensu już odpowiadać ..
WwaSmokkrk
Peja ich pozamiatał. Parias tak to sklecił jakby każdego z osobna zwrote w trójkę pisali .
Świeży
Peja ich zniszczył!
Cross
Tylko Peja.
GandiGanda
Tylko Peja to jeden z najlepszych Dissów w Polskim rapie
Dejcie spokuj
Przecieg to same wacki sa, pener i reszta narkomanów

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>