Limp Bizkit

Limp Bizkit

wydarzenie
dodano: 2021-11-02 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pamiętacie czasy gdy każdy chciał mieć czerwony full cap założony daszkiem do tyłu i czekał aż wyrośnie mu bródka, by wyglądać jak Fred Durst? Limp Bizkit byli prawdziwym fenomenem przełomu wieków i obok Linkin Park główną twarzą nu-metalu, krzykliwego gatunku łączącego rap z metalem i dominującym przez kilka lat wszystkie listy przebojów.

Od ostatniego krążka Dursta i ekipy minęło już 10 lat, ale po wielu perturbacjach dostaliśmy nowy krążek, promowany zresztą koncertem na Lollapaloozie, gdzie Durst pojawił się w zaskakującej stylówie, z siwą czupryną i bródką.

kategorie:
dodano: 2021-11-01 00:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Pierwszy od 10 lat album Limp Bizkit!

Pewnie nie pamiętacie już, że Limp Bizkit pierwotnie miało wydać ten album w Cash Money? W 2011 opuścili Interscope rozczarowani promocją "Gold Cobra" i podpisali się z Birdmanem, ale nic z tego finalnie nie wyszło. Po drodze skład opuszczał i wracał DJ Lethal, a jak mówi Wes Borland - 7-krotnie spotykali się przez lata w studiu, gdzie intensywnie pracowali nad płytą, a na ostatniej prostej Durst stwierdzał, że nie jest zadowolony i wywalał wszystkie wokale do kosza.

No, ale w końcu się udało. Tytuł albumu "Still Sucks" wydaje się zgrabnym prztyczkiem w nos wszystkich, którzy chcieliby całkiem wymazać dorobek LB jak i cały nu-metal, uznając go za cringe'ową nastoletnią modę przełomu mileniów.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Rock
dodano: 2015-02-10 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Limp Bizkit ponownie w Polsce! Mistrzowie łączenia nu metalu i rapcore wystąpią 7 czerwca w krakowskiej Hali Wisły w ramach imprezy Rock In Summer! Muzycy przyjadą do Krakowa w ramach promocji nowego albumu, którego wydawnictwo planowane jest na ten rok. Przypominamy, że będzie to druga odsłona Rock In Summer w tym roku – potwierdzony jest już występ formacji Body Count 16 czerwca w warszawskim Parku Sowińskiego.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Festiwale, Koncerty, News, Rock
dodano: 2014-03-11 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Line-up tegorocznego Orange Warsaw Festival prezentuje się coraz okazalej. Oficjalnie ogłoszone zostały już występy m.in. OutKast, Snoop Dogga czy Timbalanda, dziś dowiedzieliśmy się natomiast, że na festiwalu pojawi się także Limp Bizkit!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi, Rock
dodano: 2013-09-07 16:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 16)

Witam ponownie w kolejnym etapie podróży przez kawałki, na których spotykają się i MC, i rockmani bądź metalowcy…. Dziś więc część druga, a więc tracki, które pomimo obecności doświadczonych producentów, gwiazd o światowej sławie itd. – ewidentnie się nie udały. A więc, zgniłe pomidory w dłoń - oto 10 najgorszych (W MOJEJ OPINII) spotkań świata rapu i rocka.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Rock
dodano: 2013-03-25 15:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Limp Bizkit w Cash Money? W zasadzie czemu nie. Pierwszym numerem z albumu, który dostajemy do sprawdzenia jest "Ready To Go". Inaugurację współpracy swoim udziałem przypieczętował Lil Wayne, który nie po raz pierwszy pojawia się na gitarowych produkcjach. A jeśli o tym - producentem całości jest znany Polow Da Don. Numer znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2011-07-01 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)


Limp Bizkit - Gold Cobra (2011)

Dlaczego: Widząc ubranego w czerwoną New Erę Dursta i wymalowanego Borlanda czuję jakbym cofnął się o 10 lat, do czasu gdy "Rollin" było hitem wszystkich szkolnych dyskotek. Pierwszy od tego czasu i od "Chocolate Starfish..." album Limp Bizkit w oryginalnym składzie trafił w tym tygodniu do sklepów i promowany jest singlem tytułowym.