Krzysztof Kozak

Krzysztof Kozak

dodano: 2020-06-10 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Kawał historii dla fanów polskiego rapu lat '90. Krzysztof Kozak aka KNT, szef klasycznej wytwórni RRX rozpoczął publikację vlogów, w których opowiada jak z jego perspektywy wyglądały pierwsze lata legend polskiej sceny w okresie, gdy wydawali oni u niego. Po odcinku o WYP3 pora na Slums Attack!

dodano: 2020-03-11 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Założyciel wytwórni R.R.X. zapowiadał kilka tygodni temu, że powstanie dokument o kulisach powstawania i działania legendarnego labelu. Jak się okazuje nie będzie to jedyna dokumentalna produkcja, w której KNT ma swój udział.

dodano: 2020-02-11 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

RRX to kawał historii polskiego hip-hopu, a odnośnie tego, co działo się w latach '90 w labelu KNT wciąż krążą legendy. To tam wydawali Tede, Wzgórze Ya-Pa-3, DJ 600V czy Slums Attack... Wytwórnia otoczona była mnóstwem kontrowersji, a Krzysztof Kozak zapowiada teraz odkrycie jej kulisów!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2018-01-29 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Krzysztof Kozak to bez wątpienia chodząca historia polskiego rapu - a przynajmniej jego pierwszego etapu. To u niego rozpoczynało swe kariery wielu dzisiejszych tuzów, na czele z Peją, Tede czy Borixonem. Do ich muzycznej długowieczności KNT odniósł się w nowym wywiadzie...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-28 14:16 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

"Każdy się pruje, się sadzi, się sapie. Ale przez 10 lat w centrum mogłeś mnie znaleźć bracie". To fragment kawałka z TomB-em "Czarna owca" - ostatniego, który nagrywam na płytę - powiedział Krzysztof Kozak w nowym wywiadzie dla portalu weszlo.com. Założyciel RRX swoją solową płytę zapowiedział ponad dwa lata temu, a jej premiera ma odbyć się w kwietniu tego roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2016-05-02 15:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

"Gdzie jest Eis?" to jedno z najczęściej powtarzanych w środowisku pytań i to od ponad dekady. Nowe światło na całą sytuację rzuca legendarny Krzysztof Kozak, KNT, szef wytwórni RRX...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-16 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Na wczorajszym koncercie Tedego w warszawskiej Proximie szybko rzucała się w oczy postać legendarnego wydawcy, właściciela wytwórni RRX, Krzysztofa Kozaka, w najlepsze bawiącego się przy barze. Po latach współpracę z KNT raperzy wspominają w różny sposób - jedni pozytywnie, drudzy jednoznacznie negatywnie, inni darzą ten okres dużym sentymentem. Obecność Kozaka nie umknęła także Tedemu, który wystosował specjalną przemowę w trakcie koncertu.