Wac Toja jako Tede, Kartky jako Pih... Był plan na Film o RRX!

W ubiegłym tygodniu na naszych łamach pojawiła się godzinna rozmowa Hirka Wrony z Krzysztofem Kozakiem, związana z premierą książki "Za drinem drin. Za kreską kreska", opowiadającej o historii RRX. Jak się okazuje - pierwotnie wydawca planował wypuścić film i napisał nawet do niego scenariusz!

Odezwali się do niego inwestorzy, ale finalnie temat się rozmył, a on wraz z Hubertem Kęską przerobił ten scenariusz na książkę. Najciekawszy w tym wszystkim jest jednak koncept, o którym "Kozanostra" mówił u nas po raz pierwszy:

"Miałem taką koncepcję po napisaniu scenariusza, żeby młode pokolenie raperów odegrało role raperów sprzed 20 lat, (...) że Tedego będzie grał Wac Toja, Tomb miał zagrać Borixona, Piha miał zagrać Kartky, tak sobie w głowie poukładałem, obstawiłem pewne osoby pod kątem psychologicznym'

Video obejrzycie poniżej, ten wątek pojawia się w 1:28 wywiadu. Jeszcze dziś natomiast kolejna rozmowa Hirka Wrony w ramach Magazynu Popkillera!

Krzysztof Kozak - wywiad: początki RRX, umowy z artystami, "Jesteś Bogiem" (Magazyn Popkillera)

Normalny typ
Normalnie poziom intelektu elon zeby zrobić film i obsadzić w nim wszystkich młodych raperów z wada wymowy.
Eastzz
Wierzysz w rzeczy, które wygaduje ten człowiek z zespołem Delbrucka? Jeszcze nie tak dawno gadał o tym, że HBO miało nakręcić dokument o RRX, ale pandemia pokrzyżowała plany. To znaczy pewnie było tak na 50 procent, Kozak chciał, HBO nie. Ten film był tylko i wyłącznie w jego głowie, jak niedoszłe featuringi z ODB i Method Manem.
Elo5
Kozak farmazony wali , współczuję wszystkim co postanowili zakupic jego książkę .

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>