Dinal

Dinal

dodano: 2020-05-08 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Zamiast dzisiejszego odcinka codziennego cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" mamy coś specjalnego - coś co z automatu wprawi Was w dobry vibe!

W ubiegłym roku dostaliśmy album od Zkibwoya, w tym - nieznane wcześniej nagranie Smarka. W tym tygodniu fenomenalny wjazd na Hot16Challenge2 zaprezentował Te-Tris. Teraz fani undergroundu z połowy lat '00 dostali kolejny prezent - Pan Wankz, nieaktywny już frontman ekipy Dinal podjął wyzwanie h16c2!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Komentarze
dodano: 2017-12-25 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Święta Bożego Narodzenia to dla nas okres zwolnienia codziennego tempa i zaciśnięcia rodzinnych więzi - naprzeciw wychodzi temu najnowszy album Kamila Pivota, stojący totalnie pod prąd trendom lansowanym w mediach i w większości wychodzącego aktualnie rapu...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2014-02-14 17:30 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 43)

Walentynki to święto co najmniej kontrowersyjne. My, faceci, zwykliśmy je nazywać "drugim dniem kobiet", z oczywistych względów. Lecz nie zmienia to faktu, że lubimy sprawiać kobietom przyjemność i to czy celebrujemy to święto zależy głównie od nich. Początkowo chciałem zrobić prześmiewczą listę TOP10 z szowinistycznymi numerami na romantyczny wieczór, ale licealny cynizm pozostawiam innym. Planowałem także stworzyć zestawienie najlepszych utworów "do łóżka", zdałem sobie jednak sprawę, że utrzymanie wzwodu (bądź pożądanego poziomu wilgoci w przypadku pań) podczas słuchania naszych raperów byłoby wyjątkowo trudne. Ba, polski rap można ogólnie traktować jako znakomity środek antykoncepcyjny. Dlatego postanowiłem stworzyć klasyczny ranking kawałków, które bardziej lub mniej bezpośrednio nawiązują do miłosnej tematyki.