"Cojestmałpy" - pełna wersja numeru Smarkiego wyciekła do Sieci!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-04 00:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Co tu się wydarzyło! Fani dopiero co zwariowali widząc Smarkiego na trackliście "Romantic Psycho" i słysząc refren od niego. Dowiedzieliśmy się, że bazą był niewydany numer sprzed 10 lat. Numer, który... trafił właśnie do Sieci!

Jak się okazuje - konstrukcja numeru została praktycznie niezmieniona, a Quebo odświeżył całość wraz z bitem, który wówczas stworzył Kixnare. Sprawdźcie jak brzmiała pierwsza wersja prosto z Gorzowa!

PS. Jeśli ktoś przeoczył to w 2019 ukazała się za to płyta Zkibwoya.

Sprawdź też:

Smarki Smark na płycie Quebonafide - jak do tego doszło?

Quebonafide: "Numer ze Smarkim to rzecz, która mi się marzyła"

Smarki Smark - Kocham, Pozdrawiam (2020)

astoasss
i to jest wiadomość, numer sztos. wróciłem do muzyki smarka przez te newsy ostatnie i feat., to jednak było coś! Bezapelacyjnie nr 1 podziemia i w ogóle miał ten vibe. Mam nadzieje że są jeszcze jakieś nieopublikowane rzeczy które wyjdą.
Beb
Smark tylko kurwi swoją wartość sprzed lat, choćby numerem z kłebo. A szkoda, bo był jednym z lepszym niegdyś w podziemiu :(
madierfakier
Ssij tam pałę.
huj
od ssania pały jest twoja matka frajerze
madierfakier
Twój stary
Planetamalp
Cos pieknego Chuj z tym klebo i jego kreacja dla dzieci Smark to legenda
polski rap gówno
smarki kawałkiem sprzed 10 lat wpierdolił całą płyte kebonafajdy i jego całą promocję
Rkr
Zapewne nie lubisz Quebo i stąd ten post, ale szczerze mówiąc cała plyta jest mocno przehajpowana. Gdybym nie oglądał kanału sportowego pewnie bym nawet nie sprawdził. Prawda jest taka, że się z Tobą zgadzam :) By znaleźć choć jeden nuner od smarka to można poświęcić całą dyskografię Quebo/Taco razem wziętych. Mało tego mając na uwadze to lalalalala od smarka i pamiętając jak Tamagoci latało w radiu - brzmi to trochę jak diss na Quebo od Smarka ;)
Cojemałpy
Jprdl leciuchno zardzewiał, delikatnie tak, ale kurwa z klasą. Ciarkiiiii, co za numer. W cenie kawałka dostałem dwa.
Chaczyk
Można być królem podziemia jak Smark i Tetris.
Beb
Ciekawy cytat. Ciekawy, bo Smark, jak kiedyś narobił zamieszania, tak później się wycofał, Tetris, czyli dla mnie, jeden z absolutnych królów polskiego rapu, a też zdaje się, że zawiesił majka na haku. Możesz być świetny i nic z tego nie mieć, a być przeciętniakiem jak Quebo i wolną ręką wspierać milionem walkę z wirusem. Świat zwariował
Djej
Zawsze jest proste wytłumaczenie. Większość osób które doceniają Quebo mogą nie znać Tetrisa, bo to inny target. Nie szukają rozkmin w rapie a miło im usłyszeć czegoś co dobrze brzmi. Z resztą za czasów Tetrisa nikt nie aspirowal do radia i kazdy stronił o podjazdach do popu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>