Krążek nagrany wspólnie z APmg ukaże się jeszcze w tym roku. Póki co otrzymujemy jego promomix.
Zagraniczny i polski hip-hop, muzyka, wykonawcy - Najlepszy portal hip-hop
Na kanale Belmond Doe pojawił się film z oświadczeniem Belmondo w sprawie jego i Rafalali.
Już 20 października będzie można zamówić preorder płyty 1/2 Brudnych Serc, "Psiakrew". Krążek ukaże się tylko na winylu, a jego wysyłka nastapi na początku przyszłego miesiąca.
Video do utworu ”Coltrane” to przedpremierowe wykonanie live w ramach cyklu “Na żywo w Y-Studio” Yurkoskiego. Ponadto poznaliśmy całą tracklistę tego ciekawego projektu.
Tuzza prezentuje nowy utwór "Pałac", który powstał spontanicznie po zakończeniu prac nad EP "MOON MOOD". Ponadto duet ujawnił, kiedy możemy się spodziewać ich następnego krążka.
"Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze)" to kolejny utwór duetu Bedoes & Lanek, który jest prezentem urodzinowym dla dziewczyny rapera, Magdy.
Po incydentach i całym chaosie jaki panował wokół Mobbyn i Belmondo, Oyche Doniz po raz kolejny zabrał głos i zdradził, że jego sprawy finansowe związane z byłym zespołem zostały zakończone.
"Merkury" to kolejny singiel promujący drugi album Wiatra, który po rozstaniu z SBM związał się z Sony Music. Za produkcję utworu odpowiada Loudside.
Po świetnych zwrotkach na WCK „Stej Tru” Ryfa prezentuje solowy album pt. „47UNK”.
Reprezentaci Zachodniego Wybrzeża pojawili się w zeszłą niedzielę w warszawskiej Hydrozagadce, a my z tej okazji mamy dla was fotorelację.
Kizo promuje swój nadchodzący krążek kolejnym klipem. W utworze "PAULO NOTOELO" gościnnie udzielił się brat Kubiego Producenta, Sapi The King. Za produkcję kawałka odpowiada Culten, natomiast za teledysk moher.
The Game zamierza zakończyć solową karierę w następnym miesiącu, wraz z premierą 10 krążka "Born 2 Rap". Wydawnictwo będzie wydane nakładem jego nowej wytwórni Profilic Records.
Pod koniec zeszłego roku Skepta po raz pierwszy zawitał do warszawskiej Progresji, i trzeba przyznać jedno. Wykręcił taki młyn, którego nawet on sam się pewnie nie spodziewał. Po raz drugi odwiedził nas w tym roku na festiwalu Tauron, już po premierze najnowszego krążka "Ignorance Is Bliss". Teraz wraca aż na dwa koncerty, do Warszawy i Krakowa, i to w bardzo ciekawym towrzystwie.
"Scary Nights" ukaże się 18 października i będzie następnym wydawnictwem po "B-Sides", które ukazało się niecały miesiąc temu. Wczoraj wyszedł klip promujący nową EP, "I Wanna Rock" z udziałem Gunny.
Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki... Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video - 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela. Zaczynamy z grubej rury, od mocnego i surowego, klasycznie hip-hopowego bangera, w którym OKI prezentuje cały arsenał swoich umiejętności. Na bicie 2K & Michał Graczyk, za video odpowiada Kooza.







































