Mobbyn

Mobbyn

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-06 16:00 przez: Kontakt (komentarze: 15)

W tym roku polski rap obfituje w atrakcje i niebanalne wymiany zdań już od samego startu. Tym razem wydaje się, że zapalnikiem mogło być noworoczne podsumowanie roku Glamrap.pl, w którym mocno dostało się Kartky'emu.

Tagi:
video
dodano: 2019-11-25 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 15)

Po głośnej aferze związanej z Belmondo i Rafalalą, Mobbyn zostało rozwiązane. Mimo tego GSP, czyli druga połówka składu, ma zamiar wydać pożegnalny mixtape "Mobbynators", który był nagrywany przed kontrowersyjną sytuacją. Do sieci właśnie trafił pierwszy singiel "HUSTLAS CABIN", na którym możemy zobaczyć Belmondziaka i GSP wraz z innymi młodymi reprezentantami Trójmiasta, Św Zi, Timmy'ego WKE i STK.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-17 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Po incydentach i całym chaosie jaki panował wokół Mobbyn i Belmondo, Oyche Doniz po raz kolejny zabrał głos i zdradził, że jego sprawy finansowe związane z byłym zespołem zostały zakończone.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-10 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Zgodnie z zapowiedziami GSP, na Instagramie Belmondo pojawiło się oficjalne oświadczenie w sprawie opuszczenia składu Mobbyn.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-09 20:47 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Media nie milkną po aferze Belmondo z Rafalalą i usunięciu go ze składu Mobbyn. Zanim jednak cała afera wybuchła, Koza zaczepił Belmondziaka w kontekście jego wpisu obrażającego Islam. Teraz na tą zaczepkę odpowiedział GSP.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-06 21:41 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 6)

Wydarzenia, które pojawiają się ostatnio wokół Belmondo ocierają się już bardzo mocno o absurd. Najpierw Rafalala ujawnia, że raper przebywał ostatnio w jej wannie, a sam zainteresowany w żaden sposób tego nie zdementował. Ponadto, został on usunięty ze składu Mobbyn - którego był w zasadzie twórcą - przez GSP.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-05 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Po wirze wczorajszych wydarzeń i sensacji związanych z Młodym G, na oficjalnym Instagramie Mobbyn pojawił się filmik, w którym GSP ogłosił, że Belmondo nie należy już do składu. Komentarza w sprawie nie odmówił sobie Oyche Doniz.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-03 22:16 przez: Kontakt (komentarze: 5)

Dzisiejsze oświadczenie Mobbyn wywołało kolejne reakcje - na swoim instastory wyśmiał je Oyche Doniz, w podobnym tonie wypowiedział się Benito z duetu Tuzza.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-03 16:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Głośno było w weekend o spięciu między GSP a Oyche Donizem przed koncertem Mobbyn w Katowicach. W Sieci pojawiło się video, a Oyche Doniz publikując filmik ze szpitala z opatrunkiem dołączył opis "Szykuj się dzi*ko. Do zobaczenia niebawem". Teraz do całej sytuacji odniosła się ekipa Mobbyn w specjalnym oświadczeniu:

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-31 13:30 przez: Kontakt (komentarze: 14)

Zmiany w składzie Mobbyn zaszły w bardzo gorącej otoczce, pełnej wzajemnych ataków Belmondo i Oyche Doniza. Teraz przy okazji koncertu Młodego G i GSP w Katowicach zjawił się tam Doniz, co poskutkowało napięciem i wymianą zdań...

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-06-17 19:39 przez: Kontakt (komentarze: 11)

Kolejne niecodzienne wieści z obozu Mobbyn. Belmondo zapowiadał dopiero co kolejny projekt oraz deklarował, że będzie robił sobie zdjęcia z fanami gdy będą mieli nowe koszulki Mobbyn, wczoraj za to na profilu pojawił się zaskakujący atak w stronę JWP, który dziś zniknął już z fanpage'a.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-10-19 21:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po głośnym rozejściu dróg z Oyche Donizem Belmondo wraca z "uhhqow" nagranym w składzie z GSP.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-12 18:04 przez: Kontakt (komentarze: 18)

Wczoraj pisaliśmy Wam o całym zamieszaniu wokół weekendowych koncertów Mobbyn, dziś za to o wzajemnych atakach Belmondo i Oyche Doniza. Teraz obszerne oświadczenie przygotowali organizatorzy całej trasy, dzieląc się w nim kulisami odwołanego właśnie touru i wytaczając mocne zarzuty...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-12 15:24 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 5)

Informowaliśmy was wczoraj odnośnie odwołanych koncertów Mobbyn oraz napiętej atmosfery wśród dwóch filarów ekipy, czyli Belmondo aka Młodego G i Oyche Doniza. Odwołane, bez żadnych wyjaśnień, występy sprowokowały falę pytań i negatywnych komentarzy od fanów raperów. Belmondo postanowlł kolejny raz ustosunkować się do zaistniałej sytuacji i zaatakował swojego współpracownika. Raper z Gdyni nazwał Oyche Doniza na Instagramie m.in. konfidentem...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-11 20:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Trasa Mobbyn nabrała w ten weekend nieoczekiwanych turbulencji - Belmondo w swoich kanałach poinformował o odwołaniu obu koncertów, czym zaskoczył zarówno Doniza jak organizatorów...

Strony