Oświadczenie Mobbyn po spięciu z Oyche Donizem w Katowicach

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-03 16:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Głośno było w weekend o spięciu między GSP a Oyche Donizem przed koncertem Mobbyn w Katowicach. W Sieci pojawiło się video, a Oyche Doniz publikując filmik ze szpitala z opatrunkiem dołączył opis "Szykuj się dzi*ko. Do zobaczenia niebawem". Teraz do całej sytuacji odniosła się ekipa Mobbyn w specjalnym oświadczeniu:

fot. Young Sandi

"W związku z wydarzeniami przed koncertem w Katowicach my ekipa Mobbyn chcemy przeprosić, że musieliście patrzeć na ten przykry incydent.
Były członek składu wyrzucony za złamanie naszego kodeksu honorowego wraz z kolegami próbował nie dopuścić do odbycia się imprezy. Dla nas Ci z was którzy rozumieją nasz przekaz i wierzą w wartości, które wyznajemy to nie tylko fani-to dla nas rodzina i nigdy nie pozwolimy ich skrzywdzić, dlatego też stanęliśmy w obronie waszego dobra i uświadomiliśmy napastnikom, że każdy, kto próbuje skrzywdzić naszą rodzinę, poniesie surowe konsekwencje. Aby nie dopuścić do takich sytuacji w przyszłości, będziemy bardziej skrupulatnie sprawdzać ochronę lokalu, tak by reagowała błyskawicznie na takie incydenty i z całą surowością respektowała kwestie bezpieczeństwa organizowanych przez nas wydarzeń.
Mobbyn to ogień, który płonie w naszych sercach i wiemy, że wielu z was pokazał drogę w ciemności, nie chcemy, aby była to droga wojny, ale nigdy nie pozwólcie złu zwyciężyć, a gdy zimne palce strachu dotkną waszych dusz, pamiętajcie, że stoimy za wami bez względu na wszystko. Ave Mobbyn" - czytamy na profilu grupy.

*****

Filipek, Nullizmatyk, Gospel - Cypher #3 (prod. PSR) - Popkillery 2019

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>