Belmondo wydaje oświadczenie i odnosi się do ostatnich wydarzeń. Czy to koniec kariery rapera?

Wydarzenia, które pojawiają się ostatnio wokół Belmondo ocierają się już bardzo mocno o absurd. Najpierw Rafalala ujawnia, że raper przebywał ostatnio w jej wannie, a sam zainteresowany w żaden sposób tego nie zdementował. Ponadto, został on usunięty ze składu Mobbyn - którego był w zasadzie twórcą - przez GSP.

Pozostało nam czekać więc na to, co w zaistniałej sytuacji ma do powiedzenia sam Młody G. I rzeczywiście - raper zabrał głos i w pewien sposób ustosunkował się do tego, co działo się wokół niego.

Oficjalny komunikat od Młodego G. Ostatni. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem moją chorobą psychiczną, przede wszystkim braci z Mobbyn, z którymi wspólnie walczyłem o wartości, którym zaprzeczyłem. Nigdy nie poprę takich zachowań. Uważam je za niedopuszczalne. To koniec drogi dla Belmondo. Niech dla innych to będzie nauczka, jaką destrukcję robią w mózgu narkotyki. Całe przewodnictwo w Mobbyn zostawiam mojemu bratu GSP, który swoją egzystencją udowodnił, że zasługuje na nie. Trzymajcie się.”

Oświadczenie, które wydał Belmondo zdają się potwierdzać, to co działo się wokół rapera w ostatnich dniach. Zarówno to, że raper spotykał się z Rafalalą, jak i to, że według plotek krążących w sieci, wydał on 25 tysięcy złotych należących do Mobbyn i pośrednio z tego też powodu trafił do szpitala, a przypomnijmy, że rzekomo ze względu na pobicie korzysta aktualnie z usług polskiej służby zdrowia.

„To koniec drogi dla Belmondo.” - czy to oznacza koniec kariery rapowej Młodego G? Wydaje się, że słowa rapera właśnie na to wskazują.

Wyświetl ten post na Instagramie.

PSA

Post udostępniony przez Mobbyn (@mobbyn)

Tagi: 

savalas
najpierw zmieniliście stronę w promocję popu i disco polo, a teraz zamieniacie się w pudelka
f_koko
Tym razem pudelkowa akcja ma konsekwencje w polskim banana-rapie. Trans wyjaśnił uliczka proszę Państwa..
sssskk
oni promują pedalstwo w rapie, dziwi cie to ? Promocja Asapów, Lil uzi wertów, lil nas x i chuj wie jeszcze czego. Kultura która trwała od x czasu w ciągu ostatnich 5 lat ? totalnie upadła. promocja pedalstwa i głupich ludzi do tego doprowadziła, w polsce popkiller do tego sie tez posrednio przyczynil.
90Plecak
Polac Panu powyżej, szczególnie za ostatnie słowa
f_koko
Pewnie wezmą Algidziaka do Młodych Wilków 69. Też mam już dosyć promowania prostactwa, ćpania i alko w rapie. Młodym i tak już się wystarczająco miesza we łbach. Teraz jeszcze te akcje z Rafalalalalalala. Jakby się lepiej poprzygladać to znajdzie się kolejnych raperów z ciekawą historią.
Solmorska
Belmondo nagrzany dostarcza lekarstwo na raka podszywajacemu sie za kobiete transwestycie. W narkotyczych omamach Mlody G nie orientuje sie ze udajaca schorowana kobieta to tak na prawde zwyrodnialec ktory namawia go zeby ochłonąl i wzial prysznic a na pewno poczuje sie lepiej. Zwyrodnialec dokumentuje wszystko na telefonie. Po czasie Zwyrol przedstawia swoja propozycje nie do odrzucenia. Na wieczor 25k a jak nie to publikuje wszystkie kompromitujace filmy. Mlodego G ogarnia panika ale organizuje pieniadze dla zwyrola! Rafalala zaciesza i znow zwycieza! Ma hajs i szum wokół swojej osoby! #belmondo #mobbyn

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>