Tuzza vs Mobbyn - ostra wymiana zdań. Początek beefu?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-03 22:16 przez: Kontakt (komentarze: 5)

Dzisiejsze oświadczenie Mobbyn wywołało kolejne reakcje - na swoim instastory wyśmiał je Oyche Doniz, w podobnym tonie wypowiedział się Benito z duetu Tuzza.

"Co wy wiecie o honorze pe**ły i jeszcze ze sprzętem latacie" - napisał Benito, na co ostro zareagował GSP publikując film, powołując się na przykład 2Paca i dodając "będziemy do was strzelać, jak się będziecie pruli". Ricci z Tuzzy wrzucił w reakcji zdjęcie 2Paca, który wygląda tam na zdziwionego lub zażenowanego.

Czy wymiana zdań przerodzi się w studyjne dissy? Przypomnijmy, że to nie pierwsze tarcie na linii Tuzza-Mobbyn - gdy Wini w rozmowie z Belmondo zapomniał nazwę Tuzzy i poprosił rapera o jej przypomnienie ten zastanawiał się, po czym podał 'Tagliatelle', w odpowiedzi Benito napisał na swoim Instastory 'Tak samo nie potrafiłeś odpowiedzieć jak pytałem gdzie są moje pieniądze'.

Poniżej video nagrane przez GSP oraz screeny z postów Tuzzy oraz Oyche Doniza.

POTEZNY GSP grozi Benito Tuzza

Galeria

Jojojo
Oboje żeście kurwy na ławkę z opiekunami wychodzili, kurwa Penerzy na stówę spod żabki. Gdzie jest dzisiaj rap, i kto takich śmieci słucha. Co za wielkie kozaki zaszczycają rap
Real HH 90
Przyznaję rację tobie w 1000% gdzie podział się ten prawdziwy rap chociaż wiadomo każda muzyka musi się rozwijać nawet rap ale rap to rap a nie jakieś pojękiwanie na autotune.
Real HH 90
Prawdziwy rap istnieje wszędzie ale teraz rządzi to co rządzi wiadomo o co chodzi.
papiesz
Beka ze do jakiegoś kaczora przyjeżdza w chuj typów i mu grożą i pogania ich matka z okna krzycząca a taki gsp co niby nie robi prawdziwego rapu tnie typa w centrum miasta i wraca na wyjebce na koncert albo prawdziwy raper zbuku XD co z kolegami przyjeżdza pod dom ytbera i napierdala mu w drzwi domu rodzinnego jak on sam.
halun
wyjebalem sie na plecy z beki

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>