Tuzza zapowiada projekt na bitach członka 808 Mafii!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-20 11:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 1)

Jeżeli w tym momencie jesteście zaskoczeni, to jest to jak najbardziej prawidłowa reakcja, bo mamy do czynienia z jedną z najbardziej efektowych kooperacji w polskim rapie. Chłopaki z Tuzza Globale właśnie zapowiedzieli, że już niebawem pojawi się ich wspólny materiał z Pvlace z 808 Mafii.

Całkiem niedawno do sieci trafił numer "Grande Cuvée", który jak się teraz okazuje nie był jednorazowym strzałem, a zapowiedzią tego, co stanie się już niebawem. Odnoszę wrażenie, że numer został chyba nieco zignorowany przez słuchaczy, a niesłusznie, bo już pomijając to, że to po prostu bardzo mocna rzecz, to została zrobiona przez polskich raperów oraz człowieka, będącego członkiem jednej z najważniejszych dla trapu ekip producenckich.

"Moon Mood EP" - taki tytuł będzie nosił zapowiedziany właśnie projekt Tuzzy z Pvlace, a możliwość jego zakupu będzie dostępna już 22 maja. Wtedy zapewne również poznamy więcej szczegółów na temat wydawnictwa, natomiast do tego czasu pozostaje nam powrócić do numeru "Grande Cuvée" i zerknąć na krótki trailer, który chłopaki udostępnili w sieci.

PenAir
Tuzza czyli chujowa podjeba Hewry. Wieśniaki i tyle.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>