Ten Typ Mes feat. Tuzza "Kaczzki" - klip i dodatkowe CD!

video
dodano: 2018-11-28 14:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Promocja ostatniej płyty Mesa wchodzi w finalną fazę: światło dzienne ujrzy długo oczekiwany dodatkowy CD. „RAPERSAMPLER +” to kilka nowych utworów powstałych na tym samym patencie, co album wyjściowy: Typ sam wyprodukował bity na samplerze, oraz napisał i nagrał teksty w swoim mieszkaniu na warszawskim Wyględowie.

Suplement promuje tercet z zespołem Tuzza pt. „Kaczzki”. Remiksy to dzieła zarówno świeżaków (Kacperczyk) jak i uznanych zawodników (Urbansky, RAU, Spisek Jednego i in.). 5 nowych numerów plus remiksy przysługują za darmo tym, którzy nabyli wcześniej płytę „RS” na sklep.alkopoligamia.com. Pozostali mogą wejść w posiadanie suplementu zamawiając cokolwiek w tymże sklepie.

Ten Typ Mes feat. Tuzza Globale “Kaczzki” (obejrzyj klip)https://www.redbull.com/pl-pl/premiera-ten-typ-mes-tuzza-globale-kaczzki

„Kaczzki” powstały w trybie tradycyjnym - choć Tuzza jest zespołem co najmniej futurystycznym. Panowie spotkali się kilka razy, na kawie oraz pod wpływem. Wszystkie wokale zarejestrowano w jednym miejscu (u Mesa), a kompromis dotyczący użycia auto-tune’a pozwolił obu stronom poczuć się komfortowo (słychać macierzyste głosy Ricciego i Benito, w chórkach jednak pojawia się robot).

Mes, jako kibic Tuzzy od czasów „Włoskiej roboty” chciał usłyszeć rough boysów na szybszym bicie i to jest nowość. 

Szmidt wyjaśnia dalej: „Ujęcia z ostronosami kręciliśmy w mieście, ale ogólnie zależało mi, by zachować typowo tuzzowy patent z klipami „podróżniczymi”. Akurat niedawno w ręce moich bliskich wpadła ciekawa nieruchomość na Mazurach, pełna pamiątek po latach 90-tych. Reżyser Radek Nowik, człowiek Tuzzy, doskonale odnalazł się w tym klimacie. Puszczanie kaczek mnie uspokaja. Nie odpuszczam żadnej linii brzegowej, szukam płaskich kamulców i jadę na rekord.

Poniżej przypominamy nasz wywiad z Mesem po albumie "Trzeba było zostać dresiarzem":

Ten Typ Mes - wywiad przy premierze "Trzeba Było Zostać Dresiarzem" cz.1 (Popkiller.pl)

Tagi: 

jprdl
Musze przyznać że ta sytuacja z bonusową płytą to naprawdę imponujący przykład samozaorania, nwm czy oni przy premierze płyty w ogóle nie mysleli o tym że będą musieli jakos wyslac te dodatkowe cedeki? W sensie no kurwa, mogli chociaz zaznaczyc ze bonusowe CD za darmo ale trzeba bedzie oplacic przesylke, teraz wyjdzie na to samo ale bonusowo zgarną wizerunkowy wpierdol xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>