Ten Typ Mes zaprosił Mezo na plan nowego klipu!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-25 15:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

"Odporność" Mesa to produkcja z ogromnym rozmachem, w której zobaczyć możemy masę postaci z różnych światów - od Katarzyny Nosowskiej, przez Hirka Wronę, po Pana Romana z Zakąsek czy Maffashion. Jak się okazuje zaproszenie poszło również do... Mezo!

W rozmowie z Numer Razem prowadzący wspomniał, że również dostał zaproszenie na plan, ale nie mógł dotrzeć - zresztą podobnie jak ja aka podpisany pod newsem Mateusz - a Mes zdradził, że na liście był także dawny oponent z Poznania!

Wpadłem na taki pomysł, uznałem, że to będzie świetne zakończenie tej przydługiej sytuacji między nami. Uważam, że miała ona znakomity przebieg, wspominam o tym w utworze “Rudy Kurniawan” – mówi Mes. We wspomnianym singlu słyszymy: “A był taki melo, że się lałem z Meziem / Ochroniarze powstrzymali większość zderzeń / Nigdy tak go nie lubiłem tak jak wtedy / Świrował w dissach? To spłacił kredyt". – Tam jest wszystko od początkowej niechęci, przez otwartą niechęć, po otwartą niechęć podczas spotkania w cztery oczy na pewnej imprezie, skończywszy na takim trochę już przedawnieniu, miałoby doskonałą puentę, gdyby udało się to zrealizować.

***

Sprawdź też:

Ten Typ Mes opowiedział nam o płycie "RAPERSAMPLER" (tylko u nas)

"RAPERSAMPLER" - słyszeliśmy nowy album Mesa przed premierą, oto wrażenia!

TEN TYP MES || RAPER SAMPLER || CZWÓRKA

Tagi: 

Ema Wacek
Ten Typ Mezo zawsze pękał przed Mezem. Nie dziwne skoro został zjedzony w beefie. Numer nawet nie smieszkowal, bo Mez zakończył jego karierę. "Numer Raz, zrób dobry numer raz". Dziękuję.
dawid
przeciez mezo zjada dupa takigeo zabsona albo problema
jprdl
najlepszy raper najgorszy czlowiek
polski rap gówno
mezo jeszcze rozumiem ale po jaki chuj tą kurwe mafashion zapraszać gdziekolwiek i promować to kurwa nie wiem. pewnie mu gałgana za to opierdoliła bo innego wytłumaczenia nie widze
hh
bo ty w ogole masz ciasny leb pewnie temu nic wiecej nie widzisz
Hoffff
Mes to opór przychlast. Jebać go!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>